Něco mi plave v moči

Anonymní
19.7.15 08:42

Něco mi plave v moči

Ahoj, léčila jsem se nedávno antibiotikem. Léčba probíhala měsíc. Měla jsem střevní bakterie v moči, co se týká hygieny, řekla bych, že jí mám velice dobrou. Poslední dny pozoruji, že mi zas v moči něco plave. Má někdo z vás také problém s močí? Jak se zbavit těch bakterií? Antibiotika jsem brala opravdu hodně dlouho a nechtěla bych je brát znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2767
19.7.15 09:36

Něco plave v moči? Jak to vypadá? Bakterie okem neuvidíš. Nemůže to být třeba hlen?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
19.7.15 09:42

Tak plavající bakterie rozhodně nespatříš..také myslím že je to hlen, případně epitel ;)

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
19.7.15 09:43
@Anonymní píše:
Ahoj, léčila jsem se nedávno antibiotikem. Léčba probíhala měsíc. Měla jsem střevní bakterie v moči, co se týká hygieny, řekla bych, že jí mám velice dobrou. Poslední dny pozoruji, že mi zas v moči něco plave. Má někdo z vás také problém s močí? Jak se zbavit těch bakterií? Antibiotika jsem brala opravdu hodně dlouho a nechtěla bych je brát znovu.

zasla bych znova k dr a nechala si udelat rozbor pac to muze o ldaccem svedcit - nenechala bych to byt :roll:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
19.7.15 09:52

@markyska82 plave mi tam toho víc. Plavou tam takový provázky hnědý a pak takový bílý ťupky. Během dne jak piju moč je v pohodě, ale první ranní moč je vidět v toaletě, jak tam ty provázky plavou.

• Nahlásit
  • Citovat
19.7.15 09:54

Ja mela bili kousicky mini..byla to bylkovina..vysetrovali to a nic..proste mam bilkovinu v moci..ale jen rano..pak uz ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
19.7.15 11:58
@Anonymní píše:
@markyska82 plave mi tam toho víc. Plavou tam takový provázky hnědý a pak takový bílý ťupky. Během dne jak piju moč je v pohodě, ale první ranní moč je vidět v toaletě, jak tam ty provázky plavou.

může to být nějaká sražená krev, raději bych si zašla k dr

• Nahlásit
  • Citovat
118
19.7.15 13:06
@Anonymní píše:
Ahoj, léčila jsem se nedávno antibiotikem. Léčba probíhala měsíc. Měla jsem střevní bakterie v moči, co se týká hygieny, řekla bych, že jí mám velice dobrou. Poslední dny pozoruji, že mi zas v moči něco plave. Má někdo z vás také problém s močí? Jak se zbavit těch bakterií? Antibiotika jsem brala opravdu hodně dlouho a nechtěla bych je brát znovu.

Dojdi si k lékaři, já jsem měla taky podobný problém, bolelo mě i břicho a měla jsem nějakou bakterii v těle, dělalo mě to neplechu, a taky mě něco plavalo v moči, řešila jsem to jenom dietou asi tak 14dní. Nemusí to byt nic vážného, ale radši neriskuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama