Rekonizace a bazén

3395
16.7.15 21:58

Rekonizace a bazén

Ahoj. Dotaz je již v názvu. Mam za sebou druhou konizaci (rekonizaci, ale ta se v hojeni nijak neruzni od te první konizace, ze?..) takze… jsem po zakroku 4 tydny. Nasla jsem nekde, ze by se mely dodrzet 3 tydny. Vsude jinde pisou 6 tydnu… me samozrejme rekli, dodrzet sestinedeli. Ale po minule konizaci jsme se sexem take zacali driv, nez po sesti tydnech. Ted uz par dni ani nespinim. A chtela bych moc se synem a pritelem do bazenu. Myslite, ze to muzu risknout?? Nemate s tim, kdy do bazénu po konizaci, treba nekdo vlastni zkousenost? Mnohokrat dekuji za odpovedi i nazory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1367
16.7.15 22:36
@veronika6913 píše:
Ahoj. Dotaz je již v názvu. Mam za sebou druhou konizaci (rekonizaci, ale ta se v hojeni nijak neruzni od te první konizace, ze?..) takze… jsem po zakroku 4 tydny. Nasla jsem nekde, ze by se mely dodrzet 3 tydny. Vsude jinde pisou 6 tydnu… me samozrejme rekli, dodrzet sestinedeli. Ale po minule konizaci jsme se sexem take zacali driv, nez po sesti tydnech. Ted uz par dni ani nespinim. A chtela bych moc se synem a pritelem do bazenu. Myslite, ze to muzu risknout?? Nemate s tim, kdy do bazénu po konizaci, treba nekdo vlastni zkousenost? Mnohokrat dekuji za odpovedi i nazory.

Počkala bych. K čemu ti to pomůže, ta chvilka radosti, když pak mohou být komplikace. Máme malou holčičku, kvůli které nehodlám podstupovat rizika jako úžeh a jiné komplikace léta a vysokých teplot. Tak ráda bych s ní do bazénu (veřejný), ale jsem s ní holt doma. Počkám tohle léto a to další si to užiju. Zdraví je přednější, než chvilkové potěšení. I když je to někdy náročné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sype
17.7.15 09:31

Dodrzela bych šestinedeli.

• Citovat
  • Nahlásit
706
17.7.15 09:37

@veronika6913 V tomto ohledu bych šestinedělí dodržela. Předpokládám, že byste chtěla na koupaliště, což v těchto vedrech jsou koupaliště hodně narvané a voda je opravdu zatížená tím obrovským množství lidí, která tam chodí. Možná jeďte s rodinou, ale vlezte jen pod sprchu brodítka a tam se opláchněte a i tak bych použila pro jistotu tampon pro těhotné s vazelínou, aby se voda nedostala dovnitř pochvy. Ale do bazénu kde je hafo lidí, bych určitě nevlezla, stejně jako do rodinného bazénu bez automatické kontroly kvality vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
17.7.15 17:44

Dekuji. Volala jsem si a pry by to uz nemelo vadit, kdyz pujdu do bazenu. Kazdopadne z toho dneska stejne seslo. Ale dekuji za komentare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama