Bolest pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 16:14
Bolest pochvy

Ahoj, asi tak před 5 ti měsíci jsem se léčila na kvasinky, po léčbě jsem se necítila pořád dobře, gynekoložka udělala výtěr a objeven streptokok. Prý se neléčí a ať se tím nezabývám, jenže já si vyžádala antibiotika na zavádění, tak jsem zaváděla a myslela tím, že se mi uleví a neulevilo. Mám neustálou bolest pochvy, sex je k nevydržení. Čím myslíte, že to bude? Opravdu streptokok nevadí? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
klarushka
Závislačka 3908 příspěvků 17.07.15 16:19
@Anonymní píše:
Ahoj, asi tak před 5 ti měsíci jsem se léčila na kvasinky, po léčbě jsem se necítila pořád dobře, gynekoložka udělala výtěr a objeven streptokok. Prý se neléčí a ať se tím nezabývám, jenže já si vyžádala antibiotika na zavádění, tak jsem zaváděla a myslela tím, že se mi uleví a neulevilo. Mám neustálou bolest pochvy, sex je k nevydržení. Čím myslíte, že to bude? Opravdu streptokok nevadí? Děkuji

já když jsem dostala globule do pochvy tak mě to bolelo po zavádění. Není to teda spíš po těch ATB? Jinak bych znovu zašla na gyndu a řekla bych jim co Tě trápí. Řešit to musí jinak hledat jinou gyndu…

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 16:20
@Anonymní píše:
Ahoj, asi tak před 5 ti měsíci jsem se léčila na kvasinky, po léčbě jsem se necítila pořád dobře, gynekoložka udělala výtěr a objeven streptokok. Prý se neléčí a ať se tím nezabývám, jenže já si vyžádala antibiotika na zavádění, tak jsem zaváděla a myslela tím, že se mi uleví a neulevilo. Mám neustálou bolest pochvy, sex je k nevydržení. Čím myslíte, že to bude? Opravdu streptokok nevadí? Děkuji

no ja si mylsim, ze sakra vadi :nevim: bych to zkonzultovala s jinym Dr ještě pac ty zjevne problémy mas takze to chce zalecit a nenechat nic rozjet :roll: si zajdi do nemocnice na kozni oodeleni tam ti udelaj komplet nove stery a nasadi medikaci jaka by mela byt :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 16:22

@klarushka na gynekologii se mi moc nechce, protože prohlídka je pro mě bolestivá, ale pokud to nepřestane tak hold budu muset jít. @JayLee Bavila jsem se o tom ještě s jedním gynekologem a prý se streptokok opravdu neléčí, že je to normální flora žen a že ho má každá druhá. Tak nevim :/

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 16:24
@Anonymní píše:
@klarushka na gynekologii se mi moc nechce, protože prohlídka je pro mě bolestivá, ale pokud to nepřestane tak hold budu muset jít. @JayLee Bavila jsem se o tom ještě s jedním gynekologem a prý se streptokok opravdu neléčí, že je to normální flora žen a že ho má každá druhá. Tak nevim :/

v tom pripade jsem rada, ze jsem ta první :andel: me prijde dovne ze mas problémy a oni ti reknou tohle no jak s tim muzes fungovat? :nevim: nenechala bych se odbyt tak mozna je tam ještě něco jiného nez ten streptokok :nevim:

klarushka
Závislačka 3908 příspěvků 17.07.15 16:25
@Anonymní píše:
@klarushka na gynekologii se mi moc nechce, protože prohlídka je pro mě bolestivá, ale pokud to nepřestane tak hold budu muset jít. @JayLee Bavila jsem se o tom ještě s jedním gynekologem a prý se streptokok opravdu neléčí, že je to normální flora žen a že ho má každá druhá. Tak nevim :/

No řešit to budeš muset přece se nechceš trápit v bolestech? Možná zkusit jinou gyndu? Jinak já měla streptokoka v těhotenství a ten se opravdu nijak neléčil jen mi dali kapačku před porodem aby to nechytlo mimino ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 16:26

@JayLee z kultivace už nic jiného nevyšlo, musela jsem koukat do těch papírů z laboratoře, protože gynekoložka mi nic sama od sebe neřekne. Jen řekne třeba nález, ale jaký to už se nezmíní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 16:28
@klarushka píše:
No řešit to budeš muset přece se nechceš trápit v bolestech? Možná zkusit jinou gyndu? Jinak já měla streptokoka v těhotenství a ten se opravdu nijak neléčil jen mi dali kapačku před porodem aby to nechytlo mimino ;)

Chtěla jsem změnit na jednoho šikovného, ale řekl mi, že pacientky nebere, tak budu hledat asi dál. To jsem vyčetla, že až před porodem, stejně mě to trochu děsí, mít tam nějakou breberu. Jednou už jsem streptokoka léčila asi v 18 letech a kultivace vyšla tenkrát negativně a teď zase pozitivní, asi opravdu je tato bakterie nevymýtitelná :/

klarushka
Závislačka 3908 příspěvků 17.07.15 16:39
@Anonymní píše:
Chtěla jsem změnit na jednoho šikovného, ale řekl mi, že pacientky nebere, tak budu hledat asi dál. To jsem vyčetla, že až před porodem, stejně mě to trochu děsí, mít tam nějakou breberu. Jednou už jsem streptokoka léčila asi v 18 letech a kultivace vyšla tenkrát negativně a teď zase pozitivní, asi opravdu je tato bakterie nevymýtitelná :/

po pravdě nevím jestli to těma kapačkama před porodem úplně zmizlo ale problém jsem neměla ajni před tím porodem ani po takže jsem to neřešila ;). jinak doktora určo hledej protože není možný aby se k tobě Tvůj gyndař takhle choval :hug:

Pipet
Generální žvanilka 24304 příspěvků 17.07.15 16:54

Nevymlátila sis tam těmi atb i normální mikrofloru? Jíst laktobacily…
Dolů si zavést bílý jogurt - třeba stříkačkou od Nurofenu nebo tak.
Uleví i tím, jak je studený 8)

Ale jestli je tam jiný problém, tak to zřejmě nepomůže, ale určitě bych to zkusila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 16:56

@Pipet Díky, jím denně jogurt, ale závádět se ho tam bojím, momentálně to ani není možný, přijdu si jako kdybych tam měla nějakou ránu bolavou, jak po porodu.

Pipet
Generální žvanilka 24304 příspěvků 17.07.15 17:02
@Anonymní píše:
@Pipet Díky, jím denně jogurt, ale závádět se ho tam bojím, momentálně to ani není možný, přijdu si jako kdybych tam měla nějakou ránu bolavou, jak po porodu.

Tož bobku… co sjet do nemocnice? nějaká gyn. pohotovost, jestli to existuje :oops: :nevim: aspoň bys měla další názor.
Tím jogurtem se aspoň opatlat opatrně zvenku, třeba by to ulevilo aspoň trochu.

hanka1120
Kelišová 6278 příspěvků 17.07.15 17:03

Zakladetelko ja byt tebou tak bych to resilo, chapu ze se ti na gyndu nechce ze to je bolestivy ale muze byt jeste hur muj pripad presne, zacalo to mocovyma cestami bolest v podbrisku doktorka to 3 tydny lecila, na mocove cesty a jinak mne nikam neposlala a bolesti bohuzel rostly, jednoho rana jsem se vzbudila a bolelo mne ccele bricho bylo mi zle mela sem horecku, takze jsem jela na urologii aod tam me poslali na obilnak na gyndu blesti jsem brecela jak to bolelo to vysetreni zanet v tele z krve vysel skoro 300 takze hned na kapacky ktrere jsem dostavala po 6 hod a byl to zanet delohy.

mmch
Kelišová 6185 příspěvků 17.07.15 17:10

Zakladatelko
Trpím kvasinkama teď celé těhotenství. Žádná paráda to teda neni. Vyzkoušela jsem vše možné. To jak to dokáže bolet vím. Jak ti radí ostatní, nenech se odbít. Osobně bych změnila dr. Nechala bych se vyšetřit jinde. A musím říct, že co mi vážně ulevilo byl ten jogurt. Neboj se toho. Nebolí to, nepálí. Krásně to ochladí. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.15 17:10

@hanka1120 Já vím, že bych to měla řešit, ale zkusím ještě počkat a doufat, že to přejde. Gynekoložky se opravdu docela bojim, navíc po těch zrcadlech jsem vyřízená, někomu to vůbec nebolí, ale mě hrozně moc. Jinak ta bolest v pochvě- začalo to po té léčbě kvasinek. Žádné bolesti v podbřišku nemám, jen mě bolí v pochvě a mám v ní nepříjemné bolesti, kvasinky ale nemám. Tak jestli jedině to dělá ten streptokok, opravdu nevím :/

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama