Lékař vidí něco v mé děloze

Anonymní
21.5.20 18:07

"něco" v děloze

Ahoj, na pravidelné prohlídce ultrazvukem našel pan doktor „něco“ v děloze. Říkal, že neví, co to je - obrázek měl světlou barvu a uprostřed bylo místo tmavé barvy, jakoby rozlitý inkoust - to bylo ono. Mám přijít na kontrolu po menstruaci, jestli to tam je a pak na hysteroskopii. Myslela jsem, že už z utz lze poznat, co to je. Píšete, že vám dr. hned řekl, že je to polyp, myom.. Bojím se, že je to nádor a neřekl mi to. Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19275
21.5.20 18:16

S problémem neporadím, mně vždycky rovnou říkal, že je to myom. ALe ta diskuze je divná, vůbec není vidět na pravé straně, mezi novými diskuzemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.20 18:26

To je pravda… a tobě se zobrazila kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19275
21.5.20 19:03
@douglasky píše:
To je pravda… a tobě se zobrazila kde?

Na hlavní stránce dole v diskuzích. Ale už je normálně. Ono to tady dnes zase nějakou dobu vůbec nefungovalo. Dělají odstávky dva dny po sobě v noci, to pak to nějakou dobu funguje většinou tak napůl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24949
21.5.20 19:20

Měla jsem 2× polyp, řekl to hned při utz, vždy zmizel po ms na další kontrole.
Držim palec ať je to pryč :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35603
22.5.20 07:49

Asi polyp. To černý asi spíš nebylo to ono, ale dutina v děloze, tekutina je na UZ černá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 08:25
@Pudloslava píše:
Asi polyp. To černý asi spíš nebylo to ono, ale dutina v děloze, tekutina je na UZ černá.

Ukazoval mi to černé, zaráží mě, že řekl, že neví… jak vypadá nádor na utz -nevíš? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35603
22.5.20 08:38
@douglasky píše:
Ukazoval mi to černé, zaráží mě, že řekl, že neví… jak vypadá nádor na utz -nevíš? díky

měl ti říci, že polyp, aby ses nenervila. Pust to z hlavy, kdyby to vypadalo jako zhoubný nádor, tak by tě hned poslal na CT.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama