Pocit otekleho krku

Anonymní
21.5.20 06:39

Pocit otekleho krku

Ahoj, mám už tak 4 dny pocit otekleho krku. Beru desloratadine, ale pořád to cítím. Je mi z toho už blbě. Lechta mě ta i. Myslíte, že to je ta alergie? Popřípadě, je to nějak vazne? Má to taky někdo tady z vás? Nějaká ráda, jak se toho zbavit? Jsem z toho už docela vynerovovana.
Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.5.20 06:45

Je to hlavně na levé straně. Pocit že se začnu dusit. Ze tam něco je prostě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15010
21.5.20 06:58

Mas pocit, ze ti vazne sousto v krku? Mas teda prokazane alergie? I nejake potravinove?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 07:35

@tereza12345
Mám potvrzené pyly, traviny, brizu, roztoče a prach. Možná toho je více ale nepamatuju si :woman_shrugging:
Na potraviny žádné potvrzené nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
875
21.5.20 07:39

A to lechtani citis az jakoby do usi? Kdyz si vezmes treba zyrtec nebo neco, pomuze to? Ja mam tohle po arasidech, broskvich a kivi. Musela jsem si pak porad jakoby odchrchlavat a citila simrani od krku do usi..,ale trvalo to jen chvili a po lecich na alergii to preslo… s tou brizou muzou souviset i alergie treba na liskove orechy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 07:54

@Melodie91
Ale já žádný alergen teď nesnedla. Jako například lískové ořechy, kiwi apod.
Navíc by mě to netrapilo už asi 4 dny

• Nahlásit
  • Citovat
15010
21.5.20 07:55
@Anonymní píše:
@tereza12345
Mám potvrzené pyly, traviny, brizu, roztoče a prach. Možná toho je více ale nepamatuju si :woman_shrugging:
Na potraviny žádné potvrzené nemám.

Existuje totiž něco jako alergenni zanet jicnu ( kdy dochazi i ke zuzovani jicnu, jak v podstate „otiká“) Dcera ma toto diagnostikovane, posledni mesic jsem resila jen toto, tak me to hned napadlo, jak jsem videla nazev. Je to takova docela novinka. A v clancich prave pisou, ze je to vazane na alergie. A ze kdyby se testovalo vic alergiku, ze to najdou u spousty z nich. Jako dalsi priznak alergie.. Jmenuje se to eozinofilni ezofagitida. Par clanku na netu najdes.. Ale v podstatě je to alergicka reakce jicnu na alergen. Resi se vynechanim alergenu, případně dalšími léky, resi ne na gastroenterologii a alergologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
21.5.20 08:39
@Anonymní píše:
@Melodie91
Ale já žádný alergen teď nesnedla. Jako například lískové ořechy, kiwi apod.
Navíc by mě to netrapilo už asi 4 dny

Heled já mám alergii i na běžné potraviny, včetně brambor apod., mám to spojené také s alergii na břízu a další stromy, tento pocit mám každý den, ale je fakt, že do hodiny odezní. Musím si dávat pozor, co jim. Tepelně upravene už mi to nevadí, ale chytnu alergii už jen z loupání nebo strouhání syrového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama