Kašel a zadýchávání se

Anonymní
19.5.20 17:33

Kašel a zadýchavání

Prosím pěkně potřebovala bych poradit… Cca před 3,5 týdny jsem začala pociťovat únavu, dušnost a kašel tak jsem před víc jak 10dny byla u lékaře.. Crp 42 ATB klacid trochu se mi ulevilo dnes kontrola KAŠEL a dušnost při námaze stále… Crp lehce kleslo ale už mě nechtěl dávat ATB, za to jsem ráda… Dostala jsem Codein… Jsem trochu astmatik a i ty alergie nemůže to spíše vše souviset s astmatem atd??? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13062
19.5.20 17:39

No astma ti pochopitelně zhoršuje nějaký ten bakteriální zánět dýchacích cest, takže holt regenerace trvá déle.

Takže klidový režim, dostatek tekutin, hodně ovoce a zeleniny, možná nějaká probiotika po těch ATB a ještě vydržet.

jestli jsi v péči alegologa, tak jim tam zítra zavolej a ještě se poptej, jestli nevymyslí něco, co by ti ulevilo.

Jinak určitě chceš zvhlčovat vzduch - třeba mokrý ručník pověšený někde v ložnici, aby se tam odpařoval a vůbec dělat všechno, co ti dýchání ulehčuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
19.5.20 17:47

@Ou moc děkuji za rychlou odpověď, budu se řídit rady zkušených ;)

Vůbec nevím proč jsem to dala anonymně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
20.5.20 16:25

No tak jsem dnes s alergoložkou konzultovala a řekla mi, že ty ATB v mém případě měli být aspoň na 14dni a codein brát nesmím… A obvoďak to ví, že mám astma… Dostala jsem atrovent N a větší dávky flutiformu a zodac tak uvidím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama