Nedari se otehotnet

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leny666
Povídálka 29 příspěvků 21.06.19 15:58
Nedari se otehotnet

Ahoj holky, jsem uz zoufala. Moc bychom si prali dalsi miminko a stale se nam nedari. V dubnu minuly rok jsem byla na revizi ( zamlkle tehu ) a od te doby to proste nejde. Brala jsem uz i Clostik a Duphaston na upravu cyklu. Ted jsem 2 mesice po laparce, protoze jsem mela srusty a profukovali mi vejcovody. Beru Nosifol a caj na podporu otehotneni. Mela jsem i bylinnou kuru od Nadeje. Nyni mela MS uz dorazit, ale stale nic. Testy jsou negativni a ja necitim na sobe zadne priznaky. Prvni dite se povedlo hned po laparce - endometrioza. Doktorka mi napsala jeste pred operaci zadanku do CARu, ale ja tam jit nechci. Nejsem jeste na to pripravena a porad mam pocit, ze jsme pro to neudelali vsechno. Napada vas, co dal jeste zkusit? Nebo nejake dalsi rady?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 21.06.19 16:01

Gynex jsi zkousela? A preji mnoho stesti, at se brzy zadari :kytka: urcite se Ti tu ozve spoustu dlouholetych snazilek ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:05

Ahoj, v CAR ti prave ale pomohou pro to udelat opravdu vse, nez se prejde k umelemu oplodneni, oni vedi kdy a jaka vysetreni maji smysl. Alespon v nasem CAR to tak bylo a musim rict, ze mi taky zprvu nebylo vubec prijemne tam jit. Urcite bych navstevu tohoto zarizeni nezatracovala. Drzim palce :hug:

Leny666
Povídálka 29 příspěvků 21.06.19 16:09
@Tazvesnice
@Tazvesnice píše:
Gynex jsi zkousela? A preji mnoho stesti, at se brzy zadari :kytka: urcite se Ti tu ozve spoustu dlouholetych snazilek ;)

Ja prave Gynex nemuzu z duvodu endometriozy. Tim se vic podporuje. Ale jinak je pry dobry.

Leny666
Povídálka 29 příspěvků 21.06.19 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj, v CAR ti prave ale pomohou pro to udelat opravdu vse, nez se prejde k umelemu oplodneni, oni vedi kdy a jaka vysetreni maji smysl. Alespon v nasem CAR to tak bylo a musim rict, ze mi taky zprvu nebylo vubec prijemne tam jit. Urcite bych navstevu tohoto zarizeni nezatracovala. Drzim palce :hug:

Ja vim, jen je to beh na dlouho trat u nas. Uz mi rekli v CARu, ze minimalne 3/4 roku se bude u nas zkoumat genetika. Nez se to vubec nejak rozjede. Ja bych tohle cekani uz dal nevydrzela. 2× se zadarilo uplne prirozene a to ihned, tak si rikam, ze proc by to nemelo vyjit ted?

1mila2
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 21.06.19 16:13
@Anonymní píše:
Ahoj, v CAR ti prave ale pomohou pro to udelat opravdu vse, nez se prejde k umelemu oplodneni, oni vedi kdy a jaka vysetreni maji smysl. Alespon v nasem CAR to tak bylo a musim rict, ze mi taky zprvu nebylo vubec prijemne tam jit. Urcite bych navstevu tohoto zarizeni nezatracovala. Drzim palce :hug:

Hele, tohle bych brala troski s rezervou. My jsme v CARu byli. Mame tam odtud dceru. Rekli ze SPG je tak spatnej, ze s tim neotehotnim nikdy a bla bla bla a ze to zlepsit nejde. No, a 5mesicu po narozeni dcery (1,5roku po tom spatnym SPG, kterej nejde zlepsit) jsem otehotnela uplne prirozene. Takze uplne vsechno tam neudelaj :think:

bobulka88
Kecalka 162 příspěvků 21.06.19 16:22

@Leny666 Sledujes ovulaci? Mne ji inositol posunul cca o 12 dni (az na 33. CD podle bbt), ale z toho cyklu jsem otehotnela. Takze treba by pro tebe bylo jeste brzy na test.

Kecalka 347 příspěvků 21.06.19 17:43

@1mila2 no 1,5 roku je dost dlouhá doba na to, aby se spermie zlepšily.. někdy stačí víc pohybu, lepší strava, míň stresu a někdy se dějou zázraky.

Kecalka 347 příspěvků 21.06.19 17:46

@Leny666 buď ráda že už aspoň jedno máte, my už přes rok čekáme na první. :( A car si myslím, že je dobrá volba, určitě to hned neznamená umělý oplodnění.. nás to čeká v září a už se tam fakt těším, že se začne něco dít. A chodíš na folikulometrii zda je ovulace? Já teď beru clostibelgyt.

Pandulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 19:51

Předpokládám, že ty chodíš ke své dr a ovulaci máš potvrzenou. Chlapa pošli na spermiogram, třeba to bude u něj. Kdyby to bylo u něj špatný, může před CARem navštívit ještě androloga. Tobě může případně nějaký základní vyšetření udělat gynekoložka (třeba hormonální profil).
Do CARu můžete třeba „jen“ na inseminaci. Nemusíte jít hned do umělého oplodnění..

1mila2
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 21.06.19 20:46
@Online píše:
@1mila2 no 1,5 roku je dost dlouhá doba na to, aby se spermie zlepšily.. někdy stačí víc pohybu, lepší strava, míň stresu a někdy se dějou zázraky.

Ale oni rekli ze tohle se neda zlepsit, ze se to bude jen zhorsovat. Na mnozstvi jsou vitaminy, na pohyblivost taky, ale na morfologii pry nic neexistuje. Takze bud existuje a oni lhali, nebo se fakt stal zazrak.

Kecalka 347 příspěvků 21.06.19 21:57

@1mila2 to víš no.. ani lékaři nejsou neomylní. A příroda ví nejlíp co a jak.

Leny666
Povídálka 29 příspěvků 21.06.19 23:55
@1mila2
@1mila2 píše:
Hele, tohle bych brala troski s rezervou. My jsme v CARu byli. Mame tam odtud dceru. Rekli ze SPG je tak spatnej, ze s tim neotehotnim nikdy a bla bla bla a ze to zlepsit nejde. No, a 5mesicu po narozeni dcery (1,5roku po tom spatnym SPG, kterej nejde zlepsit) jsem otehotnela uplne prirozene. Takze uplne vsechno tam neudelaj :think:

Jasne, uplne vsechno nejde. Proste se stal asi zazrak :)

Leny666
Povídálka 29 příspěvků 21.06.19 23:58
@bobulka88 píše:
@Leny666 Sledujes ovulaci? Mne ji inositol posunul cca o 12 dni (az na 33. CD podle bbt), ale z toho cyklu jsem otehotnela. Takze treba by pro tebe bylo jeste brzy na test.

Ovulaci jsem sledovala cca 10 dnu ted a byla testy byly stale negativni. Tak jsem se pak na to uz vyprdla, protoze me to vazne stvalo, ze stale nic. Jako taky uz mi to napadlo, ze mam souplou ovu a tim padem delsi cykly. Ale ja je vzdy mela cca 30 dni. Dnes jsem 32 DC a tehu test negativni a MS proste nikde.

Leny666
Povídálka 29 příspěvků 22.06.19 00:05
@Online píše:
@Leny666 buď ráda že už aspoň jedno máte, my už přes rok čekáme na první. :( A car si myslím, že je dobrá volba, určitě to hned neznamená umělý oplodnění.. nás to čeká v září a už se tam fakt těším, že se začne něco dít. A chodíš na folikulometrii zda je ovulace? Já teď beru clostibelgyt.

Jako popravde mne syn ted dodava silu jit dal. Kdybychom nemeli zadne dite, tak jsem zrala na psychiatrii. Moc drzim palecky, aby vam to, co nejdrive vyslo. Dej pak treba vedet, jak to u vas po tom zari vypada. Ja zatim dam jeste sanci bylinkam a ruznym doplnkam. A CAR bude az ta posledni moznost. Ja na folikumetrii nikdy nebyla. Doktorka mi nasadila loni Clostibegyt a po 3 mesicich jsem mela prijit v obdobi ovu na kontrolu. Jen mi rekla, ze ASI ovu probehla, ze tedy vajecniky funguji, tot vse. A pri dalsi navsteve me uz napsala zadanku na CAR. Ja se pak rozhodla zkusit jit na laparku a tam mi prave nasli srusty.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama