Nedobraný amoksiklav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

justina20
Kecalka 325 příspěvků 2 inzeráty 19.01.18 10:10
nedobraný amoksiklav

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám holčičku 9 kg, měla nález bakterie Hemofila a byl ji předepsaný lék Amoksiklav, bere ho 2,5 ml po 12 hodinách, jde mi o to, že dr mi řekla, že jej má brát týden, takže dneska končíme, ale lahvičce zůstala zhruba jedna třetina sirupu. Trošku mě to rozhodilo, protože u staršího syna vždy lahvičku dobere. Ale předpokládám, že je to dáno tím, že malá je ještě maličká a tudíž dávkování je snížené. Dr. dnes není, takže se nemžu zeptat. Stalo se Vám to taky někdy???

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reakce:

Uživatel je onlineBaMaK
Závislačka 2822 příspěvků 35 inzerátů 19.01.18 10:16

@justina20 je to tak jak rikas. Pokud je to dnes 7 dni, prestan davat.

hehehe
Extra třída :D 11553 příspěvků 19.01.18 10:18

@justina20
No jasné, je to dle množství, které po 12h dávkuješ, 7 den konči.

BohunkaP
Extra třída :D 14966 příspěvků 19.01.18 10:23

Samozřejmě - když je dítě malé, celé balení nedobere (a naopak, starší resp. těžší využívá třeba i část druhého).

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 19.01.18 10:25

Pokud dr. Rekla 7 dni, tak prestat. Hold ma mensi davky nez starsi tudiz tezsi sourozenec, tak nedobere stejne velkou lahvicku

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >