Nedobraný amoksiklav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

justina20
Kecalka 315 příspěvků 19.01.18 10:10
nedobraný amoksiklav

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám holčičku 9 kg, měla nález bakterie Hemofila a byl ji předepsaný lék Amoksiklav, bere ho 2,5 ml po 12 hodinách, jde mi o to, že dr mi řekla, že jej má brát týden, takže dneska končíme, ale lahvičce zůstala zhruba jedna třetina sirupu. Trošku mě to rozhodilo, protože u staršího syna vždy lahvičku dobere. Ale předpokládám, že je to dáno tím, že malá je ještě maličká a tudíž dávkování je snížené. Dr. dnes není, takže se nemžu zeptat. Stalo se Vám to taky někdy???

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 19.01.18 10:16

@justina20 je to tak jak rikas. Pokud je to dnes 7 dni, prestan davat.

hehehe
Extra třída :D 11514 příspěvků 19.01.18 10:18

@justina20
No jasné, je to dle množství, které po 12h dávkuješ, 7 den konči.

BohunkaP
Extra třída :D 14816 příspěvků 19.01.18 10:23

Samozřejmě - když je dítě malé, celé balení nedobere (a naopak, starší resp. těžší využívá třeba i část druhého).

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 19.01.18 10:25

Pokud dr. Rekla 7 dni, tak prestat. Hold ma mensi davky nez starsi tudiz tezsi sourozenec, tak nedobere stejne velkou lahvicku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama