Reklama

Nedobraný amoksiklav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

justina20
Kecalka 317 příspěvků 19.01.18 10:10
nedobraný amoksiklav

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám holčičku 9 kg, měla nález bakterie Hemofila a byl ji předepsaný lék Amoksiklav, bere ho 2,5 ml po 12 hodinách, jde mi o to, že dr mi řekla, že jej má brát týden, takže dneska končíme, ale lahvičce zůstala zhruba jedna třetina sirupu. Trošku mě to rozhodilo, protože u staršího syna vždy lahvičku dobere. Ale předpokládám, že je to dáno tím, že malá je ještě maličká a tudíž dávkování je snížené. Dr. dnes není, takže se nemžu zeptat. Stalo se Vám to taky někdy???

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 19.01.18 10:16

@justina20 je to tak jak rikas. Pokud je to dnes 7 dni, prestan davat.

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 19.01.18 10:18

@justina20
No jasné, je to dle množství, které po 12h dávkuješ, 7 den konči.

BohunkaP
Extra třída :D 14929 příspěvků 19.01.18 10:23

Samozřejmě - když je dítě malé, celé balení nedobere (a naopak, starší resp. těžší využívá třeba i část druhého).

Markétka111
Kecalka 160 příspěvků 19.01.18 10:25

Pokud dr. Rekla 7 dni, tak prestat. Hold ma mensi davky nez starsi tudiz tezsi sourozenec, tak nedobere stejne velkou lahvicku

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >