Nedočkavé miminko

308
6.9.20 22:34

Nedockavy mrnous

Ahoj, chci se zeptat, popř. poradit, mám 20 měsíční holčičku, zdravá, bašti, hraje si, usměvavá, strašně živá a akční, ale strašně nedockavy a vzteká se, třeba dnes, řeknu, jdeme přebalit…začne ječet, bulet, jakmile ji přebalit, odběhne a je klid…vysvětlují ji, že tohle nesmí, sekne s tou věcí, založí ruce a je to…je hodně chytrá a malinko i dopředu, hraje si s hračkami pro 3 lete, skládá puzzle, hodně rychle se učí a všemu dobře rozumí, ale, začali jsme chodit cvičit a byl problém…visela mi na krku, brek, nic moc…herny v pohodě, hřiště taky, děti neřeší…tak nevím…plavat chodíme, hrajeme si…je hodně se mnou, manžel je v práci cca 12 hodin denně, jen víkendy je doma, malá pak bez něj nedá ani ranu..do toho všechno ostatní a bez babiček, bohužel…usíná dlouho večer, cca půl 10,spíš 10…po o spí v poho sama v postýlce, nekojim…pak jdeme obvykle ven, rádi, litá, atd…měla by být unavená, ale není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1222
6.9.20 22:37

Úplně normální batole, nerozumím dotazu, jaký problém řešíš?
Pokud to, že večer nespí, tak jí nastav režim, pokud po obědě spí např.3 hodiny, je jasné, že večer spát brzo nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
6.9.20 22:39

Mě přijde jako úplně normální dítě. Mám doma to samé, akorát kluka. Přebalování, i když se snažíme učit na nočník, je vyloženě boj a co teprve převlékání. :roll: Takže buď v klidu. Uklidňovat, že to přejde Tě nebudu, mám doma ještě ctyřleťáka a je to to samý, až teda na to přebalování :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13619
6.9.20 22:41

Mam doma to samé, taky holku a nechápu co řešíš za problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
6.9.20 22:43

Nejvíc se mi líbí ty popisy, jak si matka na něco stěžuje, ale vzápětí vyzdvihne, jak je její dítě šikovné (většinou napřed), chytré, hodné atd :lol:
@KamilaDen to, co popisuješ, je úplně normální dvouleťák, kde je podle tebe problém? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1222
6.9.20 22:46

Mám doma dvě batolata, jedna skoro tři roky, druhá kousek přes rok. Nervy jsou těžce zkoušeny, ale to je úplně normální. Hlídání žádné. Věřím v lepší zítřky, blbosti neřeším. Zaměstnej hlavu něčím jiným a pak taky nebudeš mít čas řešit kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
6.9.20 22:55

Vše v pohodě, ne? normální dítko. A jinak u nás to spaní obdobné… u nás to začlo taky že kolem 20m začala večer usínat kolem 22 hodiny zrušili jsme odpolední spaní. Večer už od 17 byla dost unavená, udrželi jsme do těch 18:30 a šla spát… usla sama a rýýýchle… Asi týden dva než si to sedlo. A pak super. Spát chodila 18:30-19. Vstávala ráno kolem 7-8. Celý den pohoda. A večer jsem měla svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1745
6.9.20 23:29

A problem je jaky? Co je dotaz? Nebo se jen chlubis sikovnym ditkem? Ja mam deti 3 (dvojcata 4 roky a batole 23mesicu a chovaji (chovaly) se uplne jako Tva dcera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12661
7.9.20 06:43

A dotaz? Normalni dite. Dej do Googlu „Obdobi vzdoru“ ;) Pripadne, pokud to chces I s trochou neurovedy, doporucuji tohle https://www.databazeknih.cz/…itete-354838

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
7.9.20 06:52

To mi dělali oba syni. Úplně normální dítě. Jednoho to přešlo přesně ve 2 letech, mladsiho ve 2 a čtvrt. Ted má mladší 2.5 a výjimečně něco podobného udělá, teď fakt už málokdy. Takže to brzy prejde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16226
7.9.20 07:00

@KamilaDen taky nechápu smysl diskuse :nevim: chlubíš se nebo si stěžuješ? a pokud ano, tak na co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
7.9.20 10:44

Díky za vaše reakce, jak jsem čekala…no nic, pardon, omlouvám se všem, kteří tu ztráceli čas, už nemusíte nic komentovat, nechlubil se, jen jsem popisovala co a jak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
7.9.20 12:34

Omrkni na netu články pro Období vzdoru :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu