Nedokážu dceru uspat

6.9.21 12:37

Nedokazu dceru uspat

Ja to fakt nechapu. Nevim co je se mnou spatne, ale proste nedokazu dceru uspat. Pokud ji uspavam ja, tak to je vecer minimalne na hodinu a po obede mi spi pouze v kocarku protoze v postylce ji neuspim. Ted byla poprvy na vikend u babicky (jsou ji skoro 2 roky) a celej vikend usla na prvni polozeni jak po obede tak v 7 vecer. Tak co delam sptne ja? To samy s manzelem. On u nas uspava, ja se musim jit schovat za roh aby me nevidela vecer a pokud ma spat v posteli po obede, musim bejt idealne pryc z baraku. 🙄 Protoze schovat se za roh po obede nefunguje. (Bydlime v mobilheimu) No a ted ta nejlepsi pecicka. Jsem u mamky, dala jsem ji obed a ze pujdem spat. Dala jsem ji do postylky, zase rev a to i kdyz jsem tam s ni lezela. Tak jsem se nasrala, dosla jsem za svou 9 letou sestrou, at ji jde dat dudlik a poda ji usinacky. A vite co? Usla… tohle neni mozny proste. Nechapu to. Nestepuju ji u postylky, nervu na ni, nejsem nijak nervni. Taky bych ji chtela polozit do postylky a hned odejit a i zavrit dvere. Pokud ja odchazim z pokoje musim jit ninja krokem a v zadny pripade nesmim zacit zavirat dvere. Ma to nekdo podobne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5957
6.9.21 13:01

Prostě u tebe ví že si vyrve, výbreci co potřebuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
6.9.21 13:14
@lenithemonster píše:
Ja to fakt nechapu. Nevim co je se mnou spatne, ale proste nedokazu dceru uspat. Pokud ji uspavam ja, tak to je vecer minimalne na hodinu a po obede mi spi pouze v kocarku protoze v postylce ji neuspim. Ted byla poprvy na vikend u babicky (jsou ji skoro 2 roky) a celej vikend usla na prvni polozeni jak po obede tak v 7 vecer. Tak co delam sptne ja? To samy s manzelem. On u nas uspava, ja se musim jit schovat za roh aby me nevidela vecer a pokud ma spat v posteli po obede, musim bejt idealne pryc z baraku. 🙄 Protoze schovat se za roh po obede nefunguje. (Bydlime v mobilheimu) No a ted ta nejlepsi pecicka. Jsem u mamky, dala jsem ji obed a ze pujdem spat. Dala jsem ji do postylky, zase rev a to i kdyz jsem tam s ni lezela. Tak jsem se nasrala, dosla jsem za svou 9 letou sestrou, at ji jde dat dudlik a poda ji usinacky. A vite co? Usla… tohle neni mozny proste. Nechapu to. Nestepuju ji u postylky, nervu na ni, nejsem nijak nervni. Taky bych ji chtela polozit do postylky a hned odejit a i zavrit dvere. Pokud ja odchazim z pokoje musim jit ninja krokem a v zadny pripade nesmim zacit zavirat dvere. Ma to nekdo podobne?

Na nervy jsi a ona to vycítila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
6.9.21 13:16

Moje dcera neusne s nikým, resp. trvá to neuvěřitelné dlouho. Proto jdeme do postele, pohádka, potulit, odcházím. Začínali jsme tak, že jsem šla „na záchod“, „pro čaj“ a protahovala ty nepřítomnosti, až prostě jsem se jednou vrátila a dcera spala. Ale bylo to myslím dřív než ve dvou letech teda. To nevím, jestli se v tomhle věku nechá očurat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1058
6.9.21 13:58

Já svoje kluky nikdy neuspávala. Pohádka, pomazlit, můj odchod. Oni si v postýlce třeba ještě hráli, ale usnuli pak bez problémů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
6.9.21 21:26
@Santa Juana píše:
Moje dcera neusne s nikým, resp. trvá to neuvěřitelné dlouho. Proto jdeme do postele, pohádka, potulit, odcházím. Začínali jsme tak, že jsem šla „na záchod“, „pro čaj“ a protahovala ty nepřítomnosti, až prostě jsem se jednou vrátila a dcera spala. Ale bylo to myslím dřív než ve dvou letech teda. To nevím, jestli se v tomhle věku nechá očurat.

Dělala jsem to přesně tak, fungovalo to, začali sami usínat někdy kolem dvou let.

Jinak mě se kdysi stalo, že jsem nemohla uspat asi dvouměsíční mimimo, už jsem z toho byla na nervy, a nakonec usnulo v ruce kamarádce, co u nás byla zrovna na návštěvě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16160
6.9.21 21:34

@lenithemonster Uspávání mojí dcery bylo svýho času absolutní peklo, takže Ti rozumím :hug: Nicméně, z toho příspěvku úplně čiší nervy, takze si myslím, že u uspávání nervózní jsi a na dítě se to přenáší… Drž se, nebude to navěky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.21 21:34

@Platanka 😀 to fakt potesi. Dneska jsem musela uspavat sama. Mamka byla na cviceni a byl tu jen jeji pritel. Klasicky se vzpouzela uz kdyz jsem ji pokladala a on se me zzelel a rikal ze to zkusi (pozn 60 letej chlap). Dal ji dudlik a spala hned. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.21 21:38

@Ba-stet ty nervy cisej protoze jsem to psala nasrana z gauce, kdyz se mi to po pulhodine snazeni nepovedlo a pak tam dosla moje mini sestra a najednou vsechno ok 😀 ja uz nic nepredpokladam kdyz s ni do loznice jdu.. jsem v klidu, nervu a rikam rikanky.. samozrejme kdyz to nevyjde, jsem uplne nasrata 😂 ale dekuju za pochopeni :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101803
6.9.21 21:52
@Platanka píše:
Dělala jsem to přesně tak, fungovalo to, začali sami usínat někdy kolem dvou let.Jinak mě se kdysi stalo, že jsem nemohla uspat asi dvouměsíční mimimo, už jsem z toho byla na nervy, a nakonec usnulo v ruce kamarádce, co u nás byla zrovna na návštěvě 8o

Jsem takhle jednou přišla na návštěvu a tam už byla jiná návštěva, maminka asi taky tak s měsíčním, dvouměsíčním mimčem, že už neví coby, že dítko řve a nespí, tak si přišla k sousedkám pro radu. Já dítě vzala, dala na hruď, začala na něj mluvit potichu, byla jsem úplně v klidu proto že mě logicky o nic nešlo…no a dítě do dvou minut tuhý. Maminka ho ani nechtěla zpátky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16160
6.9.21 21:54

@lenithemonster Aha, tak u nás je půlhodinové uspávání výhra v loterii, dřív to trvalo dýl a hlavně s řevem, a dost často došlo na to, že se muselo s kočárkem ven :roll: Takže teď se třeba nemůže uvelebit, kroutí se, kope nohama ve vzduchu, brouká si - ALE neječí, neutíká z postele a celkově to ke spánku plynule směřuje :palec: Mně teda nevadí tak uspávat, mám ten čas ráda. I když po večerech pracuju a začínám kvůli tomu pozdě.

U nás se to se spánkem docela často mění (je jí rok a půl), i když na to večerní uspávání se nám celkem podařilo nastavit ritualy, který fungujou a držej se. Ale odpolední uspávání se mění tak po měsíci - nejdřív čas, pak trasa s kočárkem, pak kočárek přestal fungovat a (díky bohu za ty dary) usíná doma… Co fungovalo do té doby najednou nefunguje :nevim: Takže bych na Tvém místě zkusila něco jinak. Ukládat jindy, říkat jí nebo zpívat něco jiného, prostě testovat.

Jinak jednu dobu dcera přestala odpoledne úplně spát (a když náhodou jo, trvalo to hodně přes hodinu), pak ji do kočárku vzala tchyně a spala během 10 minuty. Vysvětlila jsem si to tím, že babičku nemiluje tolik jako mě a nevadí jí, že spánek ji okráda o zábavu a čas, co s ní může trávit :jazyk: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
10.9.21 15:07

Mně dcera usíná jenom v kočárku v poledne, večer musí uspávat partner, se mnou neusne. Vstává, dožaduje se ke mně do náruče, pak ječí. Malá vyděračka :lol: Vždycky se děsím toho, že budu třeba večer sama uspávat :mrgreen: U mě usne jenom v náručí. Jak začíná nabíírat rozum, tak je to horší :lol: Prostě ví, že jsem kdysi vyměkla a unosila ji do spánku, tak teď mi to dává vyžrat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat