Nedokážu ho opustit

5.10.19 19:14

Nedokážu ho opustit

Jsme spolu s přítelem už delší dobu.. posledních 5 měsíců se hrozně plácám v tom, že nejsem spokojená tam kde jsem, ale nejsem vůbec schopná to změnit. Jsem hrozně apatická. Nic mě nebaví, jsem radši všude jinde než doma, ale nedokážu s tím nic dělat. Nevím, co se to se mnou děje. Vždycky jsem byla celkem rázná a v podobných věcech dost rozhodná a prostě jsem situaci změnila, když jsem nebyla šťastná. Teď jen přemýšlím nad tím, že když se rozejdeme budu muset zpět k mamině, který vím, že mě nechá žít, ale bydlí dohromady s prarodiči a od nich budu neustále poslouchat kritiku. Vlastní byt si dovolit nemůžu, budu zřejmě chodit méně mezi lidi, protože se vrátím na vesnici, že přijdu o hodně lidí, protože ti všichni berou přítele jako strašně hodnýho a fajn kluka a já budu ta mrcha. Samozřejmě nikdo s ním nežije a nechápe, že nám to prostě neklape. Myslím (hlavně v poslední době), že se k sobě prostě nehodíme - např. já se ho na něco zeptám a on mi odpoví na něco jinýho, jako kdyby každej z nás byl na jiné vlně. Prostě já o voze a on o koze. Máme úplně jiný vkus, nevím co se mi líbí a kupuje mi strašné kýče. Jsem na něj hrozně nepříjemná a už s ním nechci ani trávit čas. Když jdeme s přáteli, tak se přetvařuju, jak je vše v pohodě. jenom aby byl klid. Mám pocit, že on ani nevnímá, že se něco děje a nebo jen dělá že to nevidí. Což on dělá dost často i v jiných situacích. Což je další věc, která mi u něj dost vadí. A i když tohle všechno vím, nejsem schopná to rozseknout. Na začátku letošního roku jsem po hodně dlouhé době přestala brát antikoncepci a někde jsem četla, že jak se z člověka vyplavují hormony, najednou může zjistit, že si pod vlivem prášků vybíral partnery, které by si bez antikoncepce nikdy nevybral a nikdy jim to díky „chemii“ nemůže fungovat.
Máte s tím někdo zkušenosti? Já už opravdu nevím co mám dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2293
5.10.19 19:20

Chlap má smůlu na vadný kus…to se v životě stává…urychleně vyměnit za lepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 19:27

@summer94 nemyslím, že by antikoncepce měla až takovou moc, něco na tom samozřejmě je, ale ne takto. Antikoncepce by tě mohla ovlivnit v rámci fyzické stránky, sexuálních pocitů. Ty ovšem píšeš v úplně jiné rovině. Takové té rozumové. Za mě tě prostě přestal bavit, na plno sis uvědomila, že nemáte nic společného. Aby v tom měla prsty antikoncepce, tak by to musel být postelový bůh a najednou nebyl. Ta věc druhá je, jak myslíš dál. Ten vztah je pro tebe důležitý, poněvadž bez něj jsi nesoběstačná. To je tedy něco co by mě desilo mnohem víc. No a nevím kolik je vám let, ale je to jakysi trend dnešní doby, že třicatnici a tricatnice se vrací domů, ale jaksi nechtějí respektovat pravidla daná tou domácností. Ty nejsi spokojená ve vztahu, ale ani doma nebudeš. Je na čase aby ses změnila hlavně ty. A začala tím, že si najdeš samostatné bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
5.10.19 19:31

Co znamená, že jste spolu delší dobu? Třeba fakt ani netuší, co se ti honí hlavou, na chlapy musíš narovinu. Jestli je to antikoncepcí, těžko říct - mně se to nestalo. Jestli je tak hodný, jak říkáš, je mi ho líto. Hlavně to nelamte přes koleno a umožni mu najít si někoho, kdo o něj bude stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
5.10.19 19:33
@ontar píše:
Chlap má smůlu na vadný kus…to se v životě stává…urychleně vyměnit za lepší…

Zakladatelka je žena. ta je nespokojená. :zed: Ten její neví která bije, ten nic měnit nehodlá. Chápeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 19:39

Dodám k tomu ještě asi tohle :
Je to hodnej kluk, spolehlivej kámoš, pro kamarády by se rozdal. U sebe si nejsem až tak jistá. Je to spíš takový mamánek, snažil se na začátku, teď je to spíš stereotyp. Neví spoustu věcí, protože se o to doma starala jeho maminka. Nemá ponětí kolik co stojí, všechno mu přijde zbytečně drahé, když se jedná o věci které on nepotřebuje. Pokud se jedná o věci pro něj, je schopný do toho investovat celkem palby.
Musím mu o vše říkat jinak prostě není hotovo, když bych chtěla žít tak že si i prkýnko na záchodě budu muset dojít koupit a namontovat a on mi ho jen odkýve, tak opravdu chlapa nepotřebuju,¨
Nechci se smířit s tím, že všichni chlapi takový jsou a nenajdu nikoho lepšího, ale stějne se bojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
5.10.19 20:21
@Uslava píše:
Zakladatelka je žena. ta je nespokojená. :zed: Ten její neví která bije, ten nic měnit nehodlá. Chápeš?

To chápu…já jsem si povzdechl nad chudákem chlapem, co má takovou budiškničemu ženskou…a měnit by měl a to hodně rychle, ale asi to bude moula…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 20:24
@ontar píše:
To chápu…já jsem si povzdechl nad chudákem chlapem, co má takovou budiškničemu ženskou…a měnit by měl a to hodně rychle, ale asi to bude moula…

Ano, drahy. Vzdyt chlap je dnes nevycislitelna hodnota a vzacnost.
Sir tu osvetu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
5.10.19 20:34
@ontarova.stara píše:
Ano, drahy. Vzdyt chlap je dnes nevycislitelna hodnota a vzacnost.
Sir tu osvetu!

Pro ženskou, která za něco stojí to platí…pro EM blafnu má nejvyšší cenu si tady v hejnu podobných pošňafat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 20:38
@ontar píše:
Pro ženskou, která za něco stojí to platí…pro EM blafnu má nejvyšší cenu si tady v hejnu podobných pošňafat…

A proto ja te tak hluboce miluji a adoruji. Protoze ty by ses ke kdakani na epipine NIKDY nesnizil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 20:42

Sobota vecer, soude dle predehry bude u ontaru vasniva noc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 20:54
@ontarova.stara píše:
A proto ja te tak hluboce miluji a adoruji. Protoze ty by ses ke kdakani na epipine NIKDY nesnizil. :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 20:58
@PaníKadrnožková píše:
Sobota vecer, soude dle predehry bude u ontaru vasniva noc :srdce:

Jasny, jsme se osplouchli pod okapem, ontar vytahl pitralon a ja tu mam po tchyni duchy moskvy. Bude toooco, decka 8). Zitra nas necekejte. Sirit lasku a moudrost budeme az po vikendu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
5.10.19 21:01
@summer94 píše:
Jsme spolu s přítelem už delší dobu.. posledních 5 měsíců se hrozně plácám v tom, že nejsem spokojená tam kde jsem, ale nejsem vůbec schopná to změnit. Jsem hrozně apatická. Nic mě nebaví, jsem radši všude jinde než doma, ale nedokážu s tím nic dělat. Nevím, co se to se mnou děje. Vždycky jsem byla celkem rázná a v podobných věcech dost rozhodná a prostě jsem situaci změnila, když jsem nebyla šťastná. Teď jen přemýšlím nad tím, že když se rozejdeme budu muset zpět k mamině, který vím, že mě nechá žít, ale bydlí dohromady s prarodiči a od nich budu neustále poslouchat kritiku. Vlastní byt si dovolit nemůžu, budu zřejmě chodit méně mezi lidi, protože se vrátím na vesnici, že přijdu o hodně lidí, protože ti všichni berou přítele jako strašně hodnýho a fajn kluka a já budu ta mrcha. Samozřejmě nikdo s ním nežije a nechápe, že nám to prostě neklape. Myslím (hlavně v poslední době), že se k sobě prostě nehodíme - např. já se ho na něco zeptám a on mi odpoví na něco jinýho, jako kdyby každej z nás byl na jiné vlně. Prostě já o voze a on o koze. Máme úplně jiný vkus, nevím co se mi líbí a kupuje mi strašné kýče. Jsem na něj hrozně nepříjemná a už s ním nechci ani trávit čas. Když jdeme s přáteli, tak se přetvařuju, jak je vše v pohodě. jenom aby byl klid. Mám pocit, že on ani nevnímá, že se něco děje a nebo jen dělá že to nevidí. Což on dělá dost často i v jiných situacích. Což je další věc, která mi u něj dost vadí. A i když tohle všechno vím, nejsem schopná to rozseknout. Na začátku letošního roku jsem po hodně dlouhé době přestala brát antikoncepci a někde jsem četla, že jak se z člověka vyplavují hormony, najednou může zjistit, že si pod vlivem prášků vybíral partnery, které by si bez antikoncepce nikdy nevybral a nikdy jim to díky „chemii“ nemůže fungovat.
Máte s tím někdo zkušenosti? Já už opravdu nevím co mám dělat.

Zdravím,
Antikoncepce má vliv na hormonální hladiny, viz. MUDr. Helena Máslová - je to dosti obsáhlé téma. Není od věci si „zrekapitulovat“ vývoj vašeho vztahu od samotného začátku až po aktuální dění. Zejména bych se zaměřil na poslední rok vztahu a vaše očekávání/přání v něm. Změnil se váš partner ve svém chování k vám během posledního půl roku, nebo je víceméně pořád stejný? Jaké má váš partner očekávání ve vývoji vašeho vztahu? Mluvíte spolu o tom? Je mezi vámi smyslnost nebo touha k občasnému sdílení se? Jak se změnila během onoho posledního půl roku/roku vaše chuť na sex? Jak předpokládáte a cítíte že u něj? Jak se cítíte ve svém těle během oné doby po vysazení anti.? Změnila jste během oné doby práci/koníčky…? Je váš partner během oné doby nějak více zaneprázdněný ať už prací nebo jinými povinnostmi? Jeho výchova, resp. šetřící politika mu zřejmě přináší pocit jistoty/bezpečí do budoucna popř. pro uspokojení jeho hmotných radostí. Už od vašeho počátečního „nastavení“ těchto pravidel se váš vztah vyvíjel. Vaše aktuální situace a následné rozpoložení může být značně ovlivněno východisky, které se vám nabízejí. Onen možný odchod k rodičům vám nepřináší „pozitivní vyhlídky“. Na druhé straně stojí vaše iniciativa/snaha změnit situaci vzájemného sdílení ve vztahu. Není od věci si představit, kde bych se chtěla vidět za rok/dva/pět a kde určitě ne… Jaké kroky budou vést k eliminaci budoucích výčitek… Na co budu jednou vzpomínat na sklonku života…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 21:01
@ontarova.stara píše:
Jasny, jsme se osplouchli pod okapem, ontar vytahl pitralon a ja tu mam po tchyni duchy moskvy. Bude toooco, decka 8). Zitra nas necekejte. Sirit lasku a moudrost budeme az po vikendu.

Ale s kondomem, prosím tě, svět by další Ontaříky již neunesl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama