Nedošel výsledek PCR testu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
60
12.11.21 06:27

Nedosel vysledek PCR testu

Zdravím, chci se zeptat zda se někomu stalo, že mu nedosel vysledek PCR testu. Už je to více jak 48 hodin. V práci chtějí znát vysledek k vůli opatřením a já jim nemám co říct. Můj otec šel den přede mnou a bysledek do 24 hodin ve stejném odberovem středisku. Byl pozitivní. Nemáte s tím někdo zkušenost? Kam se obrátit? Nechci čekat zase celý víkend?

Děkuji za pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34568
12.11.21 06:34

Zkus tu linku 1221,i kdyz zetakovi na ni poradili volat primo na odběrové místo. Ovšem tam nezvedali telefon. Jemu to prislo nejak za 50 hodin, mozna jeste pozdeji, byl v nedeli v půl šesté a prislo to v úterý v noci. Pritom jinym to taky chodi driv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
12.11.21 06:37

Nejdřív se podívejte v e-mailu do spamu (mně tam padají výsledky z některých odběrových míst). Pak bych se snažila kontaktovat odběrové místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.11.21 06:39

@Snorlaxik tam jsem se dívala, ale bohužel nic. Dnes jsou tam jen hodinu tak snad se na odberove místo dovolam :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26449
12.11.21 06:49

Zavolala bych na to odběrové místo, manžel na něj jednou čekal 5 dní a kdyby se nezačal pidit, tak nemá nic, protože mu tam nějak blbě zadali údaje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
12.11.21 07:09

@tobiaskova podívej se na https://ocko.uzis.cz/ , tam záznamy o všech testech máš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.11.21 07:24

@Cenarius tak jsem mrkla a nic :( je ty dva co jsme delala v minulosti:( moje nervy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37403
12.11.21 07:32

Jsme lidi a při tom počtu PCR testů se to musí stávat a divím se, že se to nestává častěji. Je klidně možné, že vzorek vůbec nebyl vyšetřen. Už bych nečekala a zjišťovala bych si, jestli máš jít na odběr znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.11.21 07:37

@Pudloslava to budou v práci nadšení lfyz budu čekat další dobu na testy. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
12.11.21 07:46

Zkusila bych volat hygienu případně to číslo nahoře 1221. Když to je zanesené v systému, oni to tam uvidi. Ale obrň se trpělivostí. A je možné, že to fakt ještě není no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.11.21 07:55

Tak na odbernem místě mi nepomohli prý k tomu nic nemají a vše posílají dal. No o víkendu se nejspíše nic nedozvíme tak doufám ze to vyřeším dneska :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7652
12.11.21 08:30
@tobiaskova píše:
Tak na odbernem místě mi nepomohli prý k tomu nic nemají a vše posílají dal. No o víkendu se nejspíše nic nedozvíme tak doufám ze to vyřeším dneska :(

Tak snad vědí, kam to poslali. Ať ti dají kontakt na laboratoř, většinou je chyba v zadaných údajích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.11.21 08:33

@Havlova no dost slušně mě odbyli. Tam už fakt nepůjdu. No zavolam tam ještě jednou a budu chtít vědět kde to odeslali. No moc tohle jednání nechapu. Z práce už mi volali na výsledky a nedokážou pochopit že je nemám. Snad to dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.11.21 09:21

Tak jsem dostala na podruhé kontakt na laboratoř ale nikdo to nebere tak budu zkoušet dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54030
12.11.21 09:24
@tobiaskova píše:
Zdravím, chci se zeptat zda se někomu stalo, že mu nedosel vysledek PCR testu. Už je to více jak 48 hodin. V práci chtějí znát vysledek k vůli opatřením a já jim nemám co říct. Můj otec šel den přede mnou a bysledek do 24 hodin ve stejném odberovem středisku. Byl pozitivní. Nemáte s tím někdo zkušenost? Kam se obrátit? Nechci čekat zase celý víkend?Děkuji za pomoc

Jo, stalo. Info linka je na hov.no, tam neví nic, na odběrovém místě věděli taky kulový, stejně jako v laborce.
Povedlo se mi uhnat jednu doktorku, co má do systému přístup, musela mi vystavit úplně nový test. A jen proto, že mám dvě příjmení. Dokonalý systém.

Tak hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat