Nedostavila se menstruace - důvod?

Anonymní
19.10.20 18:13

Nedostavila se menstruace.. duvod ?

Ahoj holky, chtěla jsem se vás tady zeptat konkrétně na můj případ.. podobných témat je tu dost ale žádné konkrétně s mým problémem a věřím že se tu pár z vás najde a poradí nebo řekne svoji zkušenost
Takže k otázce
V dubnu jsem vysadila antikoncepci první dva cykly krasny 28 dni dalsi 2 25 dni a další ms už nedorazil a šla jsem 42 den na vyvolávačku a poté se dostavila ms 49 DC teď byl měsíc po vyvolávačce a jsem teď 44DC k doktorce jsem objednána příští týden
Tento měsíc jsem 30DC měla bolesti pupíku (zánět podle doktorky nic nevidela ale myslela si to) hned tyden na to se mi udelala obří vyrážka po celem obliceji spojena s akné asi alergicka reakce ale i pres to jsem si 33 DC udelala test
Vyšel negativní vypadla na me jenom ryska
Pak jsme se videli s pozitivním a mam do téhle nedele karantenu a doma uz zadny test nemam a nikdo nevi ze se snazime takze nam nikdo test koupit nemuze a k doktorce uz jdu pristi tyden a to vydrzim
Do toho mám už 5 dní pocit rano kdyz jdu na zachod ze jsem to dostala nevim jak to popsat ale obvykle kdyz to mam a utru se toaletakem tak poznam ze utiram krev no a ted 5 dni po sobe mam ten pocit ze tam tu krev mam ale na toaletaku zadna krev neni takze nejaky průhledný výtok setkala jste se s tim nejaka? Už 3 den mě bolí levá bradavka prvni den byla citlivá ted bolest ustupuje a prsa mam tezke
Otazka zni setkala jste se s tim některá a po jake dobe prisla ms? Nebo ms nedorazila a muselo se to resit jinak?
Predem rikam že na těhotenství opravdu nemyslim a neblaznim takze nic z toho si nevnucuju v podbrisku me boli ale to je u me me normalni a nic to neznačí
Dekuju moc a budu rada kdyz si najdete cas a odpovíte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7193
19.10.20 18:35

Těhotná fakt být nemůžeš? Sex máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
19.10.20 18:39

@bublinek sex mam s partnerem pravidelne nechráněný o miminko se “snazime”
Takze moznost tu je
Test si ted udelat nemuzu jsme v karantene
Spis slo o to ze 33 DC byl test negativní
A cetla jsem ze průhledný výtok ze známka ze ma prijit ms a ne příznak těhotenství
Takze těhotná byt muzu to zjistim u doktorky spis jsem myslela ze je to u tohohle nepravděpodobné 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19689
19.10.20 18:47

@Denda211 tak výtok je docela casto i v těhotenství, podle toho bych se neridila. Mozne je vse, mozna jsi mela pozdeji ovulaci a test nemusel ten 33dc jeste vyjit. Vydrz k tomu dr, podle tech priznaku, co popisujes, ti tu nikdo nepovi o co jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
19.10.20 18:50

@Kriss Tina ano výtok ano ale vsichni podepisují bílý výtok ja mam průhledný
Po nikom nechci aby tipoval co mi je 😇 spis jsem myslela ze se tu najde nejaka holcina maminka co to zažila podobne a byl z toho treba anovulacni cyklus nebo naopak těhotenství nebo to nic nebylo 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 19:02

Hlavne pokud 33 DC byl test negativni a byla by si presto tehotna s pozdejsi OVU tak ti toho doktorka moc nerekne pristi tyden. Stejne by jeste nic nevidela. Nejlepsi bude poridit test az budete moct ven. Nebo Treba az pujdete na testy na covid tak v lekarne v te nemocnici jen pres okenko pokud bude moznost.

• Citovat
  • Nahlásit
301
19.10.20 19:11

Jelikož máš MS dost nepravidelnou, tak to můze být cokoliv. Akné se objevuje často po vysazení antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7193
19.10.20 19:12

@Denda211 Já měla negativní test při zpoždění 5 týdnů, až 6týden slabo a jisto bylo až 8tyden

Tělo je prevít :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
19.10.20 19:17

@Jolka86 ano vím ale tohle byla spise vyrážka nez akné samotné

@Anonymní píše:
Hlavne pokud 33 DC byl test negativni a byla by si presto tehotna s pozdejsi OVU tak ti toho doktorka moc nerekne pristi tyden. Stejne by jeste nic nevidela. Nejlepsi bude poridit test az budete moct ven. Nebo Treba az pujdete na testy na covid tak v lekarne v te nemocnici jen pres okenko pokud bude moznost.
na testech jsme byli jsme negativní ale karantenu musime dodržet takze uz pockam k doktorce nutno dodat ze test ktery jsem delala byl 25 a ne 10 a byl to in-time
Mela jsem posledni a tak jsem testla uvidime u doktorky

@bublinek vim ze telo je previt a umi si delat co chce a proto nejak pocitam s jakou koliv variantou😃 spis me zajimalo zda je to vubec mozne ale jak vidim tak jo dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
19.10.20 19:20

Po vysazeni antk, jeste po letitem uzivani se dejou veci…rozhozeny cyklus, priserna plet, bolestiva ms atd…nevim, odkud jsi, ale jestli chces zkusit dalsi test, tak treba rohlik rozvazi i s benu lekarnou, tak jestli jsi z Prahy, tak si muzes objednat takhle s nakupem..jinak ja po vysazeni a asi 4 divokych mesicich, jsem skoncila na cyklu 32 dni..kdyby to trvalo dyl s takhle dlouhymi cykly, zasla bych se poradit s doktorkou..jestli dochazi k ovulaci a tak…, ale nakou dobu to trva no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 09:38

Dobré dopoledne, chtěla jsem se zeptat je mi 16 let v červenci jsem měla pohlavní styk a dostala jsem menstruaci včas tedy 4.8 poté jsem ji také dostala v září ale teďkon v řijnu už ne tak jsem se chtěla zeptat jestli tam nemůže být nějaký problém opoždění mám už 14 dní podle kalendáře a je pravda že jsem se teď dost stresovala tak jestli to nemuze byt nejak vážné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama