Negativní test 2 dny před menstruací

Anonymní
6.6.21 11:15

Negativní test 2 dny před MS

Ahoj chci se optat, dnes jsem dva dny před očekávanou MS, uz 8 dní mam dost citlivá prsa, bolest v pravém podbřišku obcas i bolest jako při MS, dnes test negativní, moje otázka je zda je ještě brzo na test když je to 11 dní od posledniho nechráněného ssexu. Děkuji za odpověď…
Chytrolinky si nechají komentáře pro někoho jineho :palec: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1129
6.6.21 11:17

Udělej si test až ti vynechá MS. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20754
6.6.21 11:20

:palec: :dance: co chceš slyšet? Udělej si test až ti vynechá menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
6.6.21 11:22

Ano je to brzo. Testuj až ti vynechá menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 11:28

@JancaS84 děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
31311
6.6.21 11:37
@Anonymní píše:
Ahoj chci se optat, dnes jsem dva dny před očekávanou MS, uz 8 dní mam dost citlivá prsa, bolest v pravém podbřišku obcas i bolest jako při MS, dnes test negativní, moje otázka je zda je ještě brzo na test když je to 11 dní od posledniho nechráněného ssexu. Děkuji za odpověď…
Chytrolinky si nechají komentáře pro někoho jineho :palec: :dance:

Může být brzy na druhou čárku. Na příznaky je brzy určitě ;) Příznaky znamenají hcg v krvi. Je hcg, je pozitivní test. Není hcg, není pozitivní test, nejsou příznaky. Počkej, jestli dorazí menstruace. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31726
6.6.21 11:38

S největší pravděpodobností nejsi těhotná. Ale nic nezkazíš ještě jedním testem poté, co ti vynechá menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
6.6.21 11:47

Mě třeba testy v obou těhotenství ukázaly pozitivní výsledek v den vynechane ms. Pak třeba den, dva potom ta čárka sílila. Testovat před tím mi přijde zbytečně a příznaky si můžeš vsugerovat každý měsíc.
Vydrž par dnu a budeš vědět. Držím palce;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 12:14

Díky všem :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
756
6.6.21 13:46

Příznaky bych vždycky ignorovala jelikož tělo pracuje jak chce a každý měsíc může být jiný. To co popisuješ jsem měla při mojí pms.
Jinak je brzo byť už máš nějaký test který to pozná dřív (to je taky jen na pár procent jistota)
Takže testuj po aspoň 24-48 hodinách po vynechání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat