Test tři dny před ms?

Anonymní
5.6.21 14:10

test 3 dny pred ms

Dobry den snazime se tak nejak s muzem o mimk jsem 2 mesic po operaci stitne zlazy vzali ji celou a dnes pred chvilkou jsem zkusila test intime 10mlu a mozna sw mi to zda ze vidim ducha vidite vy neco? mam 3 dny do ms pred par dny jsem zkousela jiny a byl negativni.od vcera mam vytok jinak nic ani zadna bolest.co si myslet ze by se to tak rychle povedlo? nezbyva asi nic jineho nez cekat ze? nema se testovat ja vim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17098
5.6.21 14:14

I kdyby tam něco treba bylo, může to odejít s ms, prostě počkej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
5.6.21 14:17

Nevidím nic… :think: Ale ono je ještě hrozně brzo, zkus nejdříve za ty 3 dny. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
5.6.21 15:10

Já tedy vidím, ale testuj raději až v době, kdy měla přijít MS, nebo při zpoždění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:28

@HandulkaK zkusim jeste zitra rano mam jeste ten samy a slunicko papirek.mam 100chuti udelat jeste jeden ale nejsem blazen. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
17098
5.6.21 15:30
@Anonymní píše:
@HandulkaK zkusim jeste zitra rano mam jeste ten samy a slunicko papirek.mam 100chuti udelat jeste jeden ale nejsem blazen. :mrgreen:

Pokud nejsi blázen, jak píšeš, udelej test až po vynechání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
5.6.21 15:40

Vidim..❤️ Je ruzova..drzim palce!!:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:50

@lachtanice86 byla jsem bkazen sriv ted uz ne zkusim rano jeste z ranni moci a pak az po vynechani. treba z toho nic nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:52

@Tykaja fakt vidis? ted uz trochu zesvetlala jak to uschlo ale pprad je videt jen min.tak nevim no. zkusim rano nejradsi bych jeste ted ale rikam si ze moc je naredena a ze zitra to budou 2 dny do ms

• Citovat
  • Nahlásit
200
5.6.21 15:54

Jj vidim..mela jsem taky takovy a dalsi den uz dvojnasobna carka..pokud mas dost testu..testuj:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
5.6.21 16:14
@Anonymní píše:
Dobry den snazime se tak nejak s muzem o mimk jsem 2 mesic po operaci stitne zlazy vzali ji celou a dnes pred chvilkou jsem zkusila test intime 10mlu a mozna sw mi to zda ze vidim ducha vidite vy neco? mam 3 dny do ms pred par dny jsem zkousela jiny a byl negativni.od vcera mam vytok jinak nic ani zadna bolest.co si myslet ze by se to tak rychle povedlo? nezbyva asi nic jineho nez cekat ze? nema se testovat ja vim.

Tak duch tam je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
6.6.21 11:51

Tak jak to dneska dopadlo!:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
6.6.21 13:24
@Anonymní píše:
Dobry den snazime se tak nejak s muzem o mimk jsem 2 mesic po operaci stitne zlazy vzali ji celou a dnes pred chvilkou jsem zkusila test intime 10mlu a mozna sw mi to zda ze vidim ducha vidite vy neco? mam 3 dny do ms pred par dny jsem zkousela jiny a byl negativni.od vcera mam vytok jinak nic ani zadna bolest.co si myslet ze by se to tak rychle povedlo? nezbyva asi nic jineho nez cekat ze? nema se testovat ja vim.

Ahoj tak úplně to samé mám na testu i já ale mám už zpoždění včera byl dělaný a zpoždění dva dny držím palečky snad nám to vyjde :kytka: :srdce: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 08:14

@Tykaja na testu nic bohuzel. uplne bilo :zed: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie