Slabší těhotenský test po ránu

Anonymní
5.6.21 08:18

Slabsi tehotensky test rano

Dobre rano vsem, vyslo vam nekomu ranni TT viditelny jen s bujnou fantazii a pritom na vecernim je tehotenska carka sice slaba ale viditelna? Jsem uplne na zacatku-pristi tyden ve stredu snad uz nedostanu MS. Je mozny ze by takove testovani bylo pozitivni? Vsude se totiz pise ze rano je hcg prave koncentrovanejsi a carka viditelnejsi. U me je to naopak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9004
5.6.21 08:19
@Anonymní píše:
Dobre rano vsem, vyslo vam nekomu ranni TT viditelny jen s bujnou fantazii a pritom na vecernim je tehotenska carka sice slaba ale viditelna? Jsem uplne na zacatku-pristi tyden ve stredu snad uz nedostanu MS. Je mozny ze by takove testovani bylo pozitivni? Vsude se totiz pise ze rano je hcg prave koncentrovanejsi a carka viditelnejsi. U me je to naopak.

Testuj až ti vynechá menstruace. Dřív to nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
5.6.21 08:40

@JancaS84 To asi některým prostě vysvětlit nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
5.6.21 08:54

:zed: proč testujes, tak brzo? Co si takhle přečíst návod k testu, i tam píšou testovat po vynechání ms :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
5.6.21 09:14

Týden před ms je asi rekord testování, vždycky říkám, že i dva dny před vynecháním je brzy, proto na tom návodu píšou - v den vynechané menstruace.
Pokud je ta čárka vidět díky bujný fantazii, tak tam pravděpodobně neni, za týden tam může být ale taky nemusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 09:26

@Nickjmeno @Umík @alena1995 @JancaS84 Příbalový leták jsem četla a je napsáno, že hladinu HCG pozná již 8.-9. den po oplodnění. Nevidím tedy problém, že testuju už teď. Nic o testování až po vynechání MS tady není napsáno. Ale jak se dalo čekat-žádná rada a jen hejty…

• Citovat
  • Nahlásit
850
5.6.21 09:28
@Anonymní píše:
@Nickjmeno @Umík @alena1995 @JancaS84 Příbalový leták jsem četla a je napsáno, že hladinu HCG pozná již 8.-9. den po oplodnění. Nevidím tedy problém, že testuju už teď

Tak to máš nějaký spešl test a výsledek vidíš sama - stejně musíš počkat :nevim: nevim co chceš poradit, buď můžeš být těhotná ale nemusí se to udržet, nebo jsi těhotná a bude to v pořádku, nebo nejsi těhotná,… to vše se zjistí až během termínu menstruace, tudíž rada - počkej na menstruaci :nevim:

Příspěvek upraven 05.06.21 v 09:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
5.6.21 09:30
@Anonymní píše:
@Nickjmeno @Umík @alena1995 @JancaS84 Příbalový leták jsem četla a je napsáno, že hladinu HCG pozná již 8.-9. den po oplodnění. Nevidím tedy problém, že testuju už teď. Nic o testování až po vynechání MS tady není napsáno. Ale jak se dalo čekat-žádná rada a jen hejty…

Nevíš? Tak bez do jiných diskuzí, kde testují před MS a pak jsou zklamaný, že MS přišla v termínu a po těhotenství ani prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 09:30
@Nickjmeno píše:
Tak to máš nějaký spešl test a výsledek vidíš sama - stejně musíš počkat :nevim: nevim co chceš poradit, buď můžeš být těhotná ale nemusí se to udržet, nebo jsi těhotná a bude to v pořádku, nebo nejsi těhotná,… to vše se zjistí až během termínu menstruace, tudíž rada - počkej na menstruaci :nevim:Příspěvek upraven 05.06.21 v 09:30
žádný spešl-ZAP hcg krevní, normálně z lékárny
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 09:33
@alena1995
@alena1995 píše:
Nevíš? Tak bez do jiných diskuzí, kde testují před MS a pak jsou zklamaný, že MS přišla v termínu a po těhotenství ani prd.

Do jiných diskuzí, kde se testuje před MS?? Já si práve takovou diskuzi tady založila, jestli se ti to nelíbí nevyjadřuj se a nechoď sem. Děkuji. Vyhánět autora z vlastní diskuze je už vážně nejvyšší level hejtování.

• Citovat
  • Nahlásit
66
5.6.21 09:35

Klidně těhotná být můžeš, ale při testování před menstruací často přichází zklamání, protože těhotenství s mensez odejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
5.6.21 09:38

Také jsem si teď kupovala test z Benu lékárny a bylo tam psáno ze se dá dělat už 8 DPO nebo tak nějak já dělala čtyři dny po vynecháné ms.

Zakladatelko jestli tam čárka je, tak tam je a snad vydrží..
Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2075
5.6.21 09:41
@Anonymní píše:
@alena1995Do jiných diskuzí, kde se testuje před MS?? Já si práve takovou diskuzi tady založila, jestli se ti to nelíbí nevyjadřuj se a nechoď sem. Děkuji. Vyhánět autora z vlastní diskuze je už vážně nejvyšší level hejtování.

Tím jsem myslela, ať si proctes jiné diskuze, když nevidíš problém testování před MS. :lol: :lol: Tak se prober.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
5.6.21 09:54
@Anonymní píše:
@alena1995Do jiných diskuzí, kde se testuje před MS?? Já si práve takovou diskuzi tady založila, jestli se ti to nelíbí nevyjadřuj se a nechoď sem. Děkuji. Vyhánět autora z vlastní diskuze je už vážně nejvyšší level hejtování.

Tak si asi i pri zakladani tehle diskuze odsouhlasilac ze zadna podobna nebo stejna neexistuje a pritom se tu objevuji takovyhle diskuze xy krat za den.
Mimochodem k tématu, delas krevni test a ne z moci? Tam je prece uplne jedno, zda delas rano nebo vecer, tam se to koncentrace HCG v moči vůbec netýka :nevim:… kazdopadne krevni testy jsou na hovn*, udelej si z moci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
5.6.21 10:04

Ahoj, je pravda, že bych testovala až po vynechání ms, protože před to není vůbec ukazatel ničeho. Každopádně odpověď na tvojí otázku, znám pár žen, kterým tt ukazoval silnější čárku vždy večer, takže možné to je :). Dej pak vědět jak to dopadlo, přeji ať to vyjde jak si přeješ. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat