Nehormonální tělísko 2020

1.7.20 20:43

Nehormonální tělísko 2020

Zdravím. Chtěla bych znát Vaše zkušenosti s nehormonálním tělískem. Většina diskuzi jsou strašně stará, tak se ptám aktuálně. Dlouhodobé či krátkodobé zkušenosti klidně. Jaké druhy máte? Vyhovuje Vám to? Přemýšlím, že si ho v budoucnu nechám udělat - antinu do sebe cpát nechci. Četla jsem, že prodlužuje a zhoršuje menstruaci - už teď ji mám bolestivou, tak se toho bojím a nevím, jestli je to vhodné :( Děkuju za Vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1093
1.7.20 22:16

Mam od listopadu, hodne silna ms a bolesti premyslim ze ho dam pryc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451
1.7.20 22:44

Davala sem si nehormonalni na 5 let, dceri byly tehdy 2 roky. Po 4 letech od zavedeni sem otehotnela, maly skritek bude mit 2 tydny. Jinak MS sem vubec nemela bolestivou, pouze jeden den silnou a zadne bolesti ani neprijemnosti okolo nebyly :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
4.7.20 21:27

K tomuto dotazu se ráda přidám. Budu antikoncepci řešit po šestinedělí a při kojení určitě nechci nic hormonálního. Budu ráda za každou zkušenost nebo doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.20 22:09

Ahoj, tak já se tělíska celkem dost bojím, v mém okolí s ním nikdo nemá dobré zkušenosti (horm. i nehorm.) já sama mám skoro 3m. staré miminko a po šestinedělí jsem si byla pro prášky, ty pro kojící ženy.. mám značku Azalia a zatím si ji nemůžu vynachválit, dřív jsem měla strašně silné/bolestivé menstruace a teď co jsem měla první menstruaci při této anti. tak úplně paráda, žádná bolest ani jsem ji neměla nijak déle než normálně.. spoustu ženským hned ze startu nesedla, ale myslím že je důležité aspoň první balení vytrvat, než se tělo hodí pořádně do kupy.. já jsem asi jedna z mála co je opravdu spoko. taky je podle mě lepší vyhodit 400,– Kč kdyby náhodou nesedla, než tisíce za tělísko. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama