Nehormonální tělíško a menstruace

13
28.4.21 09:26

Nehormonální tělíško a menstruace

Dobrý den, všem ženám, prosím vás, ty které jste měly nebo máte nehormonální tělísko. Jak probíhá vaše menstruace a jaká byla vaše první menstruace po zavedení?
Já už menstruuji týden a zatím to nevypadá, že by to chtělo skončit. Prvních pět dní jsem to měla celkem slabé, bolest nižší, jako jsem měla předtím. Teď ale poslední dva dny fakt trpím, bolest břicha neuvěřitelná, mnohem silnější, představa, že to takhle bude každý měsíc mě děsí. Proto se ptám na vaše zkušenosti, jestli to je ta první menstruace, nebo to bude déle, nebo po celou dobu, co to budu mít v sobě…
Děkuju moc, Anička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6022
28.4.21 09:38

No ale to je u nehormonalniho tělíska naprosto normální. Velmi silná, bolestivá a dlouhá menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
28.4.21 09:45

@mackA159 jojo, paní gynekoložka říkala, ale že to bude takové..achjo..proto se ptám i ostatních..děkuju za příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
28.4.21 11:05

A proto bych do nehormonalnicho nikdy nesla, jedine hormonalni. Zkus si vzit Cecko tak 1g denne klidne mozna i vic a pak horcik na krece tak 500mg - 1g.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
28.4.21 11:11

Já měla nehormonální 5 let a problém byl až při vyndání, kdy se zlomilo a to ulomené ramínko muselo ven operativně :lol: :think: menstruaci jsem měla trochu silnější ale žádnej extrém ani brutální bolesti, pokud by to tak přetrvávalo, uvažovala bych nad vyjmutím a jinýmu druhu antikoncepce, ne každýmu to sedne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
28.4.21 11:23

@Nickjmeno děkuju vám moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 11:37

@anko27 Ahoj,měla jsem to jenom tu první menstruaci, pak už to bylo v pohodě.
Ale ta první stála za to :roll:,kamarádka se smála a říkala mi že si v noci musela natahovat budík na výměnu vložek :lol:
Pro mě to byl taky horor, strašné bolesti, ale pak už to bylo normální…

• Citovat
  • Nahlásit
1256
28.4.21 12:21

První jsem měla delší, další už normální. Já mám ale celkem silnou s velkými bolestmi normálně, takže mě to neovlivnilo… Hormony už mít nesmím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
28.4.21 12:26

@Lulina999 děkuju moc, tak snad doufám, že ty další budou už lepší, hormony taky právě nesmím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat