Nehormonální tělísko Dana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina1560
Nováček 2 příspěvky 04.04.18 07:27
Nehormonalni tělísko Dana

Ahoj holky. Mám tělísko DANU a chtěla bych se zeptat za jak dlouho po vytažení jste otěhotněly? Popřípadě jak to bylo s krvácením po vyjmuti? Mám doma už jednoho neposedu a chtěli bychom se s přítelem začít snažit o další, ale na červen máme naplánovanou naší svatbu tak bych jí nerada prozvracela a tento měsíc mám kontrolu na gyndě tak bych si nechala při jednom vytahnout tělísko. Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4501 příspěvků 04.04.18 08:40

Otehotnela jsem vzdycky, tedy dvakrat, hned prvni mesic. To krvaceni uz si nepamatuji, jak dlouho probihalo.

Martina1560
Nováček 2 příspěvky 04.04.18 09:15

Díky moc. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama