Pilulka "po" Ellaone - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VitaminC
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 03.04.18 21:43
Pilulka "po" Ellaone

Hezky vecer,

chtela jsem anonymne, ale kaslu na to, kdo jsi bez viny..
Mela jsem nechraneny pohlavni styk dvanacty den cyklu. Na radu lekarnice jsem koupila tabletku ellaone, ktera povoluje nejdelsi prodlevu mezi sexem a uzitim tablety, pry je to novinka, prakticky bez vedlejsich ucinku. Vysoce ucinna. Tabletu jsem hned snedla. Az pak cetla. Funguje na chemickem oddaleni ovulace.. ale co kdyz ovulace uz probihala? Vazne tak malo staci, abych neotehotnela? Prakticky by to znamenalo, ze nelze otehotnet mimo plodne dny, coz mi prijde jako dost naivni predstava. Mate nektera zkusenost nebo lepsi povedomi o funkcnosti techto tabletek. Dite opravdu neprichazi v uvahu. Dekuju.

Reklama

Reakce:

malá_holka
Závislačka 3717 příspěvků 03.04.18 21:46

@VitaminC není to novinka, měla jsem ji před 5 lety. Brání uhnízdění vajíčka ne? :think:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 03.04.18 21:48

@malá_holka V pribalovem letaku je napsano, ze pomoci hormonu nevimjaksejmenuje dochazi ke zpozdeni ovulace o pet dnu. :nevim: A tim se zabrani nechtenemu tehotenstvi.

malá_holka
Závislačka 3717 příspěvků 03.04.18 21:54

@VitaminC já vyčetla, že se může vzít kdykoliv během cyklu. Takže tak. Počkala bych prostě do další menses a pak dělala test.

Anonymní  03.04.18 21:57

@VitaminC Onehdá jsem ji taky užila, bylo to zrovna kolem možné ovulace. Vlastně proto jsem si ji koupila, jinak bych si vystačila s Pharmatexem, ale hlodalo ve mně. Neotěhotněla jsem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale teda s těmi pěti dny to moc neklaplo, menzes se opozdil o dva týdny, a celkově se mi cyklus hodně rozhodil - už je to tři měsíce. Čili se neboj, pokud se to opozdí víc.

Anonymní  11.04.18 10:17

To je vtipná náhoda - já řeším už týden úplně to samé :) Stala se nám nehoda, manžel jel pro postinor a místo něj přivezl toto. No, taky mě příbalový leták moc neuklidnil - já z něj pochopila, že pokud už ovulace stačila proběhnout, nepomůže nám ani svěcená voda :zed: :lol: Jsou to nervy, tak držím palce nám oběma, ať to dopadne dobře. Kdyby to aspoň v našem případě byla nezodpovědnost, ale selhala ochrana - a teď zrovna probíhá ta mediální masáž od Durexu a pokaždé, když to vidím, mám chuť tu televizi hodit z okna :pocitac:

Anonymní  16.04.18 12:33

@VitaminC Zakladatelko, jak jsi na tom? Já těsně po té pilulce necítila žádné vedlejší účinky, jen první den únavu, ale to byly spíš nervy a nevyspání. Zato teď… Poslední dobou je mi divně, od včerejška vyloženě nic moc (různé pobolívání podbřišku, zad, křeče v břiše, problémy s trávením). A nevím, jestli to může souviset? Včera jsem si dělala test (odpoledne tedy) a byl naprosto negativní, takže těhotná snad nejsem. Možná jsou to i nervy? Každopádně už bych tohle divné období měla ráda za sebou, ale MS stále nikde :zed:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 18.04.18 01:05
@Anonymní píše:
@VitaminC Zakladatelko, jak jsi na tom? Já těsně po té pilulce necítila žádné vedlejší účinky, jen první den únavu, ale to byly spíš nervy a nevyspání. Zato teď… Poslední dobou je mi divně, od včerejška vyloženě nic moc (různé pobolívání podbřišku, zad, křeče v břiše, problémy s trávením). A nevím, jestli to může souviset? Včera jsem si dělala test (odpoledne tedy) a byl naprosto negativní, takže těhotná snad nejsem. Možná jsou to i nervy? Každopádně už bych tohle divné období měla ráda za sebou, ale MS stále nikde :zed:

Ja jsem v poho, tehotna nejsem :mrgreen: Zadne vedlejsi ucinky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Tři tipy, jak nosit overal. Hodí se i pro baculky

Skvělý a praktický kousek, který v sobě spojuje top i kalhoty, se hodí do... číst dále >

Reklama