Antikoncepce Luisea a bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neira
Povídálka 49 příspěvků 30.03.18 18:11
Antikoncepce Luisea a bolest hlavy

Ahoj holky,

jdu si k vam pro radu… beru antikoncepci Luisea. Pred necelymi 2 tydny jsem si neudelala pauzu a zacala uzivat dalsi baleni kvuli dovolene…no, zbytecne, po 4 dnech jsem zacala dost spinit. Bohuzel spolu se spinenim se mi spustili i silene bolesti hlavy a trvaji uz nekolik dni. Rano ok, vetsinou zacnou tak 3h po uziti antikoncepce…
Chtela bych si udelat pauzu predcasne, jenze v navodu pisou, ze toto lzde udelat az od 15 tablety a ja mam mit zitra jeste jen 13tou.
Myslim, ze ty bolesti hlavy jsou z toho, ze jsem blba a nepauzla to. Predtym mi nic nebylo. Nemate nektera prosim zkusenost s tim pri antikonepci aktivni/placebo tablety udelat proste tu pauzu driv? A pak normalne pokracovat…? Vim ze tohle by se delat nemelo, kdyby me nebolela hlava, spineni vydrzim. Ale bez prasku na bolest uz nevim fungovat…no a samozrejme je volno, tak gynekolog na telefonu neni :/

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10765 příspěvků 31.03.18 09:55

Dobrý den,

nejlépe Vám poradí odborník. Zkuste proto dotaz vložit do naší Poradny gynekologa, kde Vám odpoví zkušený lékař :kytka:

Snad se tu ale do té doby najde i někdo s osobní zkušeností :think:

Přeji krásné Velikonoční svátky :mavam:
adminka Lucka

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama