Antikoncepce Luisea a bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neira
Stálice 52 příspěvků 30.03.18 18:11
Antikoncepce Luisea a bolest hlavy

Ahoj holky,

jdu si k vam pro radu… beru antikoncepci Luisea. Pred necelymi 2 tydny jsem si neudelala pauzu a zacala uzivat dalsi baleni kvuli dovolene…no, zbytecne, po 4 dnech jsem zacala dost spinit. Bohuzel spolu se spinenim se mi spustili i silene bolesti hlavy a trvaji uz nekolik dni. Rano ok, vetsinou zacnou tak 3h po uziti antikoncepce…
Chtela bych si udelat pauzu predcasne, jenze v navodu pisou, ze toto lzde udelat az od 15 tablety a ja mam mit zitra jeste jen 13tou.
Myslim, ze ty bolesti hlavy jsou z toho, ze jsem blba a nepauzla to. Predtym mi nic nebylo. Nemate nektera prosim zkusenost s tim pri antikonepci aktivni/placebo tablety udelat proste tu pauzu driv? A pak normalne pokracovat…? Vim ze tohle by se delat nemelo, kdyby me nebolela hlava, spineni vydrzim. Ale bez prasku na bolest uz nevim fungovat…no a samozrejme je volno, tak gynekolog na telefonu neni :/

Reakce:
admin
Extra třída :D 11311 příspěvků 31.03.18 09:55

Dobrý den,

nejlépe Vám poradí odborník. Zkuste proto dotaz vložit do naší Poradny gynekologa, kde Vám odpoví zkušený lékař :kytka:

Snad se tu ale do té doby najde i někdo s osobní zkušeností :think:

Přeji krásné Velikonoční svátky :mavam:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >