Reklama

Antikoncepce lamya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozkou
Nováček 2 příspěvky 30.03.18 08:29
Antikoncepce lamya

Zdravím, chtěla jsem se zeptat.
Mám tuhle antikoncepci Lamyi protože mám špatnou srážlivost krve. Je vcelku spolehlivá, akorát jsem neměla dost dlouho své dny. Jsem mladá, a po dětech ještě nemám. Hodně jsem tady četla že po porodu a tak je to v celku normální. Ale tohle jde mimo mě. Gynekolog mi řekl, že je to zcela normální. Mě to tedy moc normální nepřijde. Jaký máte s Lamyí zkušenosti vy?

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 30.03.18 08:39

Já teda ne moc dobré. Po asi měsíci užívání mi začaly stavy jak při přechodu, neustálé šílené pocení, návaly horka nebo zimy, bušení srdce. Zkusila jsem vydržet tři měsíce, ale nedalo se to. Po vysazení zase vše ok. Prostě mi to nesedlo.

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 30.03.18 09:00

Já ji dostala po porodu a zkušenost nic moc, nejdriv sem půl roku nedostala MS a když přišla tak trvala snad 2 měsíce v kuse než sem lamyu vysadila. Pak mi pár měsíců trvalo než se mi cyklus zase srovnal.

Rozkou
Nováček 2 příspěvky 30.03.18 09:12

@LennyL1 já měla od srpna problém s tím, že jsem své dny nedostala asi 2 měsíce. Pak mi lékař nasadil tohle a své dny jsem dostala ob měsíc. Tak jsem si dávala čas že se to ustálí. Žádné jiné problémy s tím nemám. Ono není moc antikoncepcí, které bych mohla mít, kvůli té mé srážlivosti. Tak teda nevím..

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 30.03.18 09:36

Já jí mam po porodu, 4m a MS zatím nic ale kojím..jinak mi vyhovuje žádný problémy ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama