Antikoncepce lamya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozkou
Nováček 2 příspěvky 30.03.18 08:29
Antikoncepce lamya

Zdravím, chtěla jsem se zeptat.
Mám tuhle antikoncepci Lamyi protože mám špatnou srážlivost krve. Je vcelku spolehlivá, akorát jsem neměla dost dlouho své dny. Jsem mladá, a po dětech ještě nemám. Hodně jsem tady četla že po porodu a tak je to v celku normální. Ale tohle jde mimo mě. Gynekolog mi řekl, že je to zcela normální. Mě to tedy moc normální nepřijde. Jaký máte s Lamyí zkušenosti vy?

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 274 příspěvků 30.03.18 08:39

Já teda ne moc dobré. Po asi měsíci užívání mi začaly stavy jak při přechodu, neustálé šílené pocení, návaly horka nebo zimy, bušení srdce. Zkusila jsem vydržet tři měsíce, ale nedalo se to. Po vysazení zase vše ok. Prostě mi to nesedlo.

Kriss Tina
Závislačka 3931 příspěvků 30.03.18 09:00

Já ji dostala po porodu a zkušenost nic moc, nejdriv sem půl roku nedostala MS a když přišla tak trvala snad 2 měsíce v kuse než sem lamyu vysadila. Pak mi pár měsíců trvalo než se mi cyklus zase srovnal.

Rozkou
Nováček 2 příspěvky 30.03.18 09:12

@LennyL1 já měla od srpna problém s tím, že jsem své dny nedostala asi 2 měsíce. Pak mi lékař nasadil tohle a své dny jsem dostala ob měsíc. Tak jsem si dávala čas že se to ustálí. Žádné jiné problémy s tím nemám. Ono není moc antikoncepcí, které bych mohla mít, kvůli té mé srážlivosti. Tak teda nevím..

Celeste97
Kecalka 286 příspěvků 30.03.18 09:36

Já jí mam po porodu, 4m a MS zatím nic ale kojím..jinak mi vyhovuje žádný problémy ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama