Antikoncepce lamya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozkou
Nováček 2 příspěvky 30.03.18 08:29
Antikoncepce lamya

Zdravím, chtěla jsem se zeptat.
Mám tuhle antikoncepci Lamyi protože mám špatnou srážlivost krve. Je vcelku spolehlivá, akorát jsem neměla dost dlouho své dny. Jsem mladá, a po dětech ještě nemám. Hodně jsem tady četla že po porodu a tak je to v celku normální. Ale tohle jde mimo mě. Gynekolog mi řekl, že je to zcela normální. Mě to tedy moc normální nepřijde. Jaký máte s Lamyí zkušenosti vy?

Reakce:

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 30.03.18 08:39

Já teda ne moc dobré. Po asi měsíci užívání mi začaly stavy jak při přechodu, neustálé šílené pocení, návaly horka nebo zimy, bušení srdce. Zkusila jsem vydržet tři měsíce, ale nedalo se to. Po vysazení zase vše ok. Prostě mi to nesedlo.

Kriss Tina
Kelišová 5436 příspěvků 30.03.18 09:00

Já ji dostala po porodu a zkušenost nic moc, nejdriv sem půl roku nedostala MS a když přišla tak trvala snad 2 měsíce v kuse než sem lamyu vysadila. Pak mi pár měsíců trvalo než se mi cyklus zase srovnal.

Rozkou
Nováček 2 příspěvky 30.03.18 09:12

@LennyL1 já měla od srpna problém s tím, že jsem své dny nedostala asi 2 měsíce. Pak mi lékař nasadil tohle a své dny jsem dostala ob měsíc. Tak jsem si dávala čas že se to ustálí. Žádné jiné problémy s tím nemám. Ono není moc antikoncepcí, které bych mohla mít, kvůli té mé srážlivosti. Tak teda nevím..

Celeste97
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 30.03.18 09:36

Já jí mam po porodu, 4m a MS zatím nic ale kojím..jinak mi vyhovuje žádný problémy ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >