Reklama

Bolest prsou při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 26.03.18 16:38
Bolest prsou při antikoncepci

Beru antikoncepci už 4 roky. Teď poslední dva měsíce jsem měla slabší menstruaci. Dávám to za důsledek stresu, letos maturuju. Před asi dvěma týdny jsem si pro jistotu dělala test, byl negativní. Včera mě začaly lehce bolet prsa, nic strašného, ale na dotek je cítím. Zítra ráno si pro jistotu ještě udělám test. Je občasná bolest prsou při antikoncepci normální? Menstruaci bych měla dostat za dva týdny. Když spím s přítelem, tak se do mě nikdy neudělá, takže těhotenství je doufám vyloučené.

Reklama

Reakce:

kacaaa
Kecalka 271 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

kacaaa
Kecalka 271 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

Blankaspl
Kecalka 208 příspěvků 27.03.18 10:43

Ano je to možné. Také jsem na to trpěla, změnou antikoncepce to přešlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama