Bolest prsou při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 26.03.18 16:38
Bolest prsou při antikoncepci

Beru antikoncepci už 4 roky. Teď poslední dva měsíce jsem měla slabší menstruaci. Dávám to za důsledek stresu, letos maturuju. Před asi dvěma týdny jsem si pro jistotu dělala test, byl negativní. Včera mě začaly lehce bolet prsa, nic strašného, ale na dotek je cítím. Zítra ráno si pro jistotu ještě udělám test. Je občasná bolest prsou při antikoncepci normální? Menstruaci bych měla dostat za dva týdny. Když spím s přítelem, tak se do mě nikdy neudělá, takže těhotenství je doufám vyloučené.

Reklama

Reakce:

kacaaa
Kecalka 266 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

kacaaa
Kecalka 266 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

Blankaspl
Kecalka 185 příspěvků 27.03.18 10:43

Ano je to možné. Také jsem na to trpěla, změnou antikoncepce to přešlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama