Bolest prsou při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 26.03.18 16:38
Bolest prsou při antikoncepci

Beru antikoncepci už 4 roky. Teď poslední dva měsíce jsem měla slabší menstruaci. Dávám to za důsledek stresu, letos maturuju. Před asi dvěma týdny jsem si pro jistotu dělala test, byl negativní. Včera mě začaly lehce bolet prsa, nic strašného, ale na dotek je cítím. Zítra ráno si pro jistotu ještě udělám test. Je občasná bolest prsou při antikoncepci normální? Menstruaci bych měla dostat za dva týdny. Když spím s přítelem, tak se do mě nikdy neudělá, takže těhotenství je doufám vyloučené.

Reklama

Reakce:

kacaaa
Kecalka 266 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

kacaaa
Kecalka 266 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

Blankaspl
Kecalka 190 příspěvků 27.03.18 10:43

Ano je to možné. Také jsem na to trpěla, změnou antikoncepce to přešlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama