Bolest prsou při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 26.03.18 16:38
Bolest prsou při antikoncepci

Beru antikoncepci už 4 roky. Teď poslední dva měsíce jsem měla slabší menstruaci. Dávám to za důsledek stresu, letos maturuju. Před asi dvěma týdny jsem si pro jistotu dělala test, byl negativní. Včera mě začaly lehce bolet prsa, nic strašného, ale na dotek je cítím. Zítra ráno si pro jistotu ještě udělám test. Je občasná bolest prsou při antikoncepci normální? Menstruaci bych měla dostat za dva týdny. Když spím s přítelem, tak se do mě nikdy neudělá, takže těhotenství je doufám vyloučené.

Reakce:
kacaaa
Kecalka 318 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

kacaaa
Kecalka 318 příspěvků 26.03.18 17:39

@Hejdy221 jo řekla bych že je to docela hodně možné. Taky jsem to měla, občas hrozně bolely, ani dotknout jsem se jich pomalu nemohla. A jelikož teď od ledna už nic neberu a od té doby nebolely ani jednou, tak si troufám říct že to bylo tím ;)

Blankaspl
Kecalka 222 příspěvků 27.03.18 10:43

Ano je to možné. Také jsem na to trpěla, změnou antikoncepce to přešlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >