Reklama

Krvácení během braní antikoncepce bez přestávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katerina110
Nováček 5 příspěvků 30.03.18 10:40
Krvácení během braní antikoncepce bez přestávky

Zdravím.
Přicházím s takovým menším problémem. Vynechala jsem teď asi 3× 7 denní pauzu v braní antikoncepce, vždy bez problémů. Tento týden se mě chytla silná angína, nebyla jsem skoro schopná vstát z postele a dojít sama na záchod a dostala jsem silná antibiotika.
Měla jsem v pondělí přestat brát antikoncepci a mít sedmidenní pauzu. Tu jsem ale vynechala a začala brát další platíčko, protože při představě, že bych k té angíně měla ještě menstruaci… :roll:
Dnes ráno jsem se vzbudila a na záchodě jsem zjistila, že krvácím. Jen slabě, ale stále je to více než jen špinění.
Takže se chci zeptat- je to kvůli tak dlouhé době vynechávání menstruace nebo třeba kvůli antibiotikům?
Děkuji předem za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24070 příspěvků 30.03.18 10:45

Nejspíš kombinace všeho…

vokishka
Extra třída :D 12328 příspěvků 30.03.18 10:54

Ja myslim, ze ty tri mesice v kuse jsou tak akorat. Je velke procento zenskych, ktere to nezvladnou ani ty tri mesice. Potvrdil mi to i gynekolog.

Katerina110
Nováček 5 příspěvků 30.03.18 11:10

Děkuju holky, teď jsem zjistila, že jsem si včera večer zapomněla vzít prášek, takže to dnešní krvácení má jasný důvod :D
Nicméně děkuji za reakce :andel:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 30.03.18 12:40

Pochybuju že by včerejší zapomenutý prášek měl souvislost s tím krvácením. To spíš to spojování platicek a ATB. Mně třeba krvácení mimo pauzu způsobovalo všechno, jak spojení plat tak ATB a u mě tedy i zpoždění o víc hodin. Ale jsem extrém.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama