Krvácení během braní antikoncepce bez přestávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katerina110
Nováček 5 příspěvků 30.03.18 10:40
Krvácení během braní antikoncepce bez přestávky

Zdravím.
Přicházím s takovým menším problémem. Vynechala jsem teď asi 3× 7 denní pauzu v braní antikoncepce, vždy bez problémů. Tento týden se mě chytla silná angína, nebyla jsem skoro schopná vstát z postele a dojít sama na záchod a dostala jsem silná antibiotika.
Měla jsem v pondělí přestat brát antikoncepci a mít sedmidenní pauzu. Tu jsem ale vynechala a začala brát další platíčko, protože při představě, že bych k té angíně měla ještě menstruaci… :roll:
Dnes ráno jsem se vzbudila a na záchodě jsem zjistila, že krvácím. Jen slabě, ale stále je to více než jen špinění.
Takže se chci zeptat- je to kvůli tak dlouhé době vynechávání menstruace nebo třeba kvůli antibiotikům?
Děkuji předem za odpovědi.

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 30.03.18 10:45

Nejspíš kombinace všeho…

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 30.03.18 10:54

Ja myslim, ze ty tri mesice v kuse jsou tak akorat. Je velke procento zenskych, ktere to nezvladnou ani ty tri mesice. Potvrdil mi to i gynekolog.

Katerina110
Nováček 5 příspěvků 30.03.18 11:10

Děkuju holky, teď jsem zjistila, že jsem si včera večer zapomněla vzít prášek, takže to dnešní krvácení má jasný důvod :D
Nicméně děkuji za reakce :andel:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19958 příspěvků 30.03.18 12:40

Pochybuju že by včerejší zapomenutý prášek měl souvislost s tím krvácením. To spíš to spojování platicek a ATB. Mně třeba krvácení mimo pauzu způsobovalo všechno, jak spojení plat tak ATB a u mě tedy i zpoždění o víc hodin. Ale jsem extrém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >