Braní HA a změna váhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mef123
Nováček 10 příspěvků 30.03.18 14:07
Braní HA a změna váhy

Ahij, už zase se tu vyptávám. Třetím měsícem beru hormonální antikoncepci (Ayreen), změnila se mi chuť k jídlu. Spíš nechuť. Za necelé tři měsíce jsem zhubla z 57kg na 51kg. Přítel mě na to upozornil, protože sama bych si to asi neuvědomila. Změnšila se mi prsa snad o polovinu, jsou uvadlá, povislá. Spadl mi zadek a už nemám téměř ani boky. Setkala jste se nějaká se zhubnutím při braní HA? A pokud přiberu, mohou mít prsa a zadek stejný, nebo podobný tvar? A u prsou zamozřejmě pevnost a velikost? :nevim: :think: Děkuji

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 30.03.18 14:18

HA je stále hormon a hormony mohou ovlivnit chutě k jídlu. Vy jste opak toho, na co si stěžuje většina. Zvyšte příjem bílkoviny ve stavě, aby jste udržela svalovou hmotu a bude vše ok ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.03.18 14:42

Já ani nepřibrala ani nezhubla váhu jsem měla pořád stejnou ale určitě to být může :) jediné co se mi stalo cca po 3 letech braní HA sem přestala mít chuť na sex za čas se to zlepšilo ale bylo to děsný :cert:

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 14:51

Zkus posilovat, tím nabereš svaly=váhu. Prsa nevim, to je divný. Já mám 48kg a rozhodně mám ještě kam jít, aniž by se to na nich projevilo. Ale zas jestli měříš dva metry, tak ti asi tuky chybí. Jídlo není o chuti, ale o zdraví. Jestli se to na tvým těle neblaze projevuje, budeš muset chca nechca upravit stravovací návyky, abys měla správný množství živin. Jinak než cvičením a vhodnou stravou tělo k obrazu svému nezískáš. Antikoncepci bych z toho tolik nevinila. Je potřeba se změně hormonů prostě přizpůsobit.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 30.03.18 14:54

Tak já v 15ti po HA přibírala, pochopitelně jsem v té době váhu řešila, HA změnila, pak už dobrý. Pak jsem kvůli zdravotním potížím rok HA nebrala, když už byly testy dobrý, tak mi doktorka nasadila jinou HA, jedinou kterou jsem tehdy mohla, po tý jsem přibírala šíleně, i když jsem už byla na dietě. Tak jsem jí někdy po 18tém roce vysadila, už to bylo neúnosný (za rok asi 15kg). Během pár měsíců jsem vše sama zhubla. Jako nic. Pak jsem před 20rokem otěhotněla, po porodu jsem brala cerazet, měl málo hormonů, po něm jsem nepřibírala, ale selhal a vlítla jsem do toho znova :lol: Anti už neřeším, tedy ochranu ano. Antinu považuju za svinstvo, každá na to máme jiný názor a spoustě holek vyhovuje, akorát musí najít tu vhodnou. U Tebe je víceméně výhoda, že po ní rapidně netloustneš, zkus upravit jídelníček, jak tu holky píšou, přidat bílkoviny… Nebo se poradit s mudr ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 15:11

Já po beru antikoncepci druhý měsíc a naopak po ní mám velkou chuť k jídlu. Zatím jsem přibrala asi 2 kila. U mě to není na škodu. Prsa se mi nalila a zvětšila hodně. Ze zkušenosti vím, že když ti prsa potom narostou zpět, tak nejsou tolik povadla, ale je možné, že se ti trochu udělají strie.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 17:39
@Petruna21 píše:
Já ani nepřibrala ani nezhubla váhu jsem měla pořád stejnou ale určitě to být může :) jediné co se mi stalo cca po 3 letech braní HA sem přestala mít chuť na sex za čas se to zlepšilo ale bylo to děsný :cert:

To jako že při braní stejných prášků se chuť snížila a pak zas zvýšila? Já před dětmi v pohodě. Teď po dětech šla chuť po HA rapidně dolů, zas beru něco přes rok. Váha pořád stejná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >