Reklama

Nějaké vložky do rukavic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 67160 příspěvků 30.12.17 09:37
Nějaké vložky do rukavic?

Nemáte někdo nějakou zkušenost s vložkama do rukavic? Našla jsem nějaké od miory, ale nevím, jestli to bude k něčemu. Dceři je prostě na lyžích zima na ruce, má kvalitní lyžařské rukavice, včera třeba ani taková zima nebyla, ale ty ruce má fakt zmrzlé. Měla je úplně červené a ledové. Nemáte někdo zkušenost s něčím takovým?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62922 příspěvků 3 inzeráty 30.12.17 10:11

@terinka4444 Moje zkušenost je taková, že je to většinou ještě horší, protože jak jsou dvoje na sobě, tak to někde škrtí. Ale co funguje je víc oblíknout na těle, jak je teplo tam, tak se i lépe prokrvují ruce… a jinak tedy koupit ještě kvalitnější rukavice, já mám goretexové a fakt hodně teplé, jinak taky mrznu a co jsem vyzkoušela hodně dalších kvalitních rukavic, tak oproti těmhle jsou na prd. Ale kde je ulovit neporadím, mám už je víc jak 20 let a furt fungují, a před těmi 20 lety byly sakra drahé…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 30.12.17 10:52

@terinka4444 A co palcaky? Ja v prstovych mrznu vzdy, na lanovce si stejne prsty vysvlekam z prstu rukavic a delam pest. Ale poridila jsem si na bezky ted palcaky a v tech je mne krasne teplo.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 30.12.17 10:53

Doporucila bych ti koupit vnitrni rukavice z merino vlny (napriklad Icebreaker), ty hreji hezky. Pripadne dokoupit i takove ty lamaci polstarky, ktere hreji nekolik hodin, aby si mezi lyzovanim ty ruce ohrivala. Ja jsem celkem zmrzlik, proto to resim merinem a neprofoukavymi rukavicemi, na delsi pobyt venku jsem prave zvazovala ty vyhrivane vlozky.

Chupita
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 30.12.17 11:04

@terinka4444 nejsou jí ty rukavice malé? Je to jak s botama, prsty musí mít místo :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 67160 příspěvků 30.12.17 11:06

@Afrikana nekouše ta merino vlna?

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 30.12.17 11:06

My mame gelove vlozky, uvnitr maly plisek, nahreji se v mikrovlnce, daji se do rukavic do dlani, na prsty nejsou.Pri normalnim pohybu nevadi, ale na lyzovani to vyzkousene nemam, deti to nevyzaduji.Na prvni pohled to pripomina kousatko pro kojence. Dostali jsme jako darek, kde koupit, bych se musela zeptat.

terinka4444
Hvězda diskuse 67160 příspěvků 30.12.17 11:07
@Chupita píše:
@terinka4444 nejsou jí ty rukavice malé? Je to jak s botama, prsty musí mít místo :think:

nejsou, má jich vícero, stále se snažím koupit jí takové rukavice, kde jí nebude zima. A mrzne ve všech.

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 30.12.17 11:07

Jinak je obecne znama pravda, ze palcaky jsou lepsi. Prsty jsou u sebe, lepe se prokrvuje cela ruka.

terinka4444
Hvězda diskuse 67160 příspěvků 30.12.17 11:08
@Cuddy píše:
@terinka4444 A co palcaky? Ja v prstovych mrznu vzdy, na lanovce si stejne prsty vysvlekam z prstu rukavic a delam pest. Ale poridila jsem si na bezky ted palcaky a v tech je mne krasne teplo.

to jsem už taky četla, ale v palčák mi na svah nevyleze. Trochu puberta no

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 30.12.17 11:47

@terinka4444 Ani kdyz to bude spravna znacka? To treba na me v puberte platilo.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 30.12.17 12:00

@terinka4444
Taky jsem měla podobné problémy - zkusila bych ty vložky do rukavic. Mně nakonec pomohlo pořídit si lyžařské palčáky a taky doplňovat energii (nosila jsem čokoládové tyčinky a muslli v kombinéze).

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 30.12.17 12:10

@terinka4444 ja jsem na tom stejne…rukavice za tisice a stejne mrznu. To same nohy…ty hrejive polstarky jsou fajn, Jen chvilku hreji dost intenzivne, aby se nespotila a nebylo to pak horsi. Jinak merino miluju, ale u me na tohle nefunguje. Nepotrebuju zlepsit unik tepla, ale proste zahrat :D.

terinka4444
Hvězda diskuse 67160 příspěvků 30.12.17 12:48
@Cuddy píše:
@terinka4444 Ani kdyz to bude spravna znacka? To treba na me v puberte platilo.

jí o značky tak moc nejde, spíš aby vypadala :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67160 příspěvků 30.12.17 12:49

Musím to nějak vyřešit, jedou v lednu na lyžák, a včera fakt měla ty ruce zmrzlý, takže já s ná zajdu na záchod, fukarem jí nafoukám teplo do rukavic, to na lyžáku nikdo d+lat nebude. Měla ty ruce úplně zkřehlý. Na nohy jí zima není, to jí stačí v pohodě moira ponožky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >