Nějaké vložky do rukavic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 65764 příspěvků 30.12.17 09:37
Nějaké vložky do rukavic?

Nemáte někdo nějakou zkušenost s vložkama do rukavic? Našla jsem nějaké od miory, ale nevím, jestli to bude k něčemu. Dceři je prostě na lyžích zima na ruce, má kvalitní lyžařské rukavice, včera třeba ani taková zima nebyla, ale ty ruce má fakt zmrzlé. Měla je úplně červené a ledové. Nemáte někdo zkušenost s něčím takovým?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61852 příspěvků 3 inzeráty 30.12.17 10:11

@terinka4444 Moje zkušenost je taková, že je to většinou ještě horší, protože jak jsou dvoje na sobě, tak to někde škrtí. Ale co funguje je víc oblíknout na těle, jak je teplo tam, tak se i lépe prokrvují ruce… a jinak tedy koupit ještě kvalitnější rukavice, já mám goretexové a fakt hodně teplé, jinak taky mrznu a co jsem vyzkoušela hodně dalších kvalitních rukavic, tak oproti těmhle jsou na prd. Ale kde je ulovit neporadím, mám už je víc jak 20 let a furt fungují, a před těmi 20 lety byly sakra drahé…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15081 příspěvků 30.12.17 10:52

@terinka4444 A co palcaky? Ja v prstovych mrznu vzdy, na lanovce si stejne prsty vysvlekam z prstu rukavic a delam pest. Ale poridila jsem si na bezky ted palcaky a v tech je mne krasne teplo.

Afrikana
Kecalka 480 příspěvků 30.12.17 10:53

Doporucila bych ti koupit vnitrni rukavice z merino vlny (napriklad Icebreaker), ty hreji hezky. Pripadne dokoupit i takove ty lamaci polstarky, ktere hreji nekolik hodin, aby si mezi lyzovanim ty ruce ohrivala. Ja jsem celkem zmrzlik, proto to resim merinem a neprofoukavymi rukavicemi, na delsi pobyt venku jsem prave zvazovala ty vyhrivane vlozky.

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 30.12.17 11:04

@terinka4444 nejsou jí ty rukavice malé? Je to jak s botama, prsty musí mít místo :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 65764 příspěvků 30.12.17 11:06

@Afrikana nekouše ta merino vlna?

Jana206
Nadpozemská drbna 26116 příspěvků 30.12.17 11:06

My mame gelove vlozky, uvnitr maly plisek, nahreji se v mikrovlnce, daji se do rukavic do dlani, na prsty nejsou.Pri normalnim pohybu nevadi, ale na lyzovani to vyzkousene nemam, deti to nevyzaduji.Na prvni pohled to pripomina kousatko pro kojence. Dostali jsme jako darek, kde koupit, bych se musela zeptat.

terinka4444
Hvězda diskuse 65764 příspěvků 30.12.17 11:07
@Chupita píše:
@terinka4444 nejsou jí ty rukavice malé? Je to jak s botama, prsty musí mít místo :think:

nejsou, má jich vícero, stále se snažím koupit jí takové rukavice, kde jí nebude zima. A mrzne ve všech.

Jana206
Nadpozemská drbna 26116 příspěvků 30.12.17 11:07

Jinak je obecne znama pravda, ze palcaky jsou lepsi. Prsty jsou u sebe, lepe se prokrvuje cela ruka.

terinka4444
Hvězda diskuse 65764 příspěvků 30.12.17 11:08
@Cuddy píše:
@terinka4444 A co palcaky? Ja v prstovych mrznu vzdy, na lanovce si stejne prsty vysvlekam z prstu rukavic a delam pest. Ale poridila jsem si na bezky ted palcaky a v tech je mne krasne teplo.

to jsem už taky četla, ale v palčák mi na svah nevyleze. Trochu puberta no

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15081 příspěvků 30.12.17 11:47

@terinka4444 Ani kdyz to bude spravna znacka? To treba na me v puberte platilo.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 30.12.17 12:00

@terinka4444
Taky jsem měla podobné problémy - zkusila bych ty vložky do rukavic. Mně nakonec pomohlo pořídit si lyžařské palčáky a taky doplňovat energii (nosila jsem čokoládové tyčinky a muslli v kombinéze).

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 30.12.17 12:10

@terinka4444 ja jsem na tom stejne…rukavice za tisice a stejne mrznu. To same nohy…ty hrejive polstarky jsou fajn, Jen chvilku hreji dost intenzivne, aby se nespotila a nebylo to pak horsi. Jinak merino miluju, ale u me na tohle nefunguje. Nepotrebuju zlepsit unik tepla, ale proste zahrat :D.

terinka4444
Hvězda diskuse 65764 příspěvků 30.12.17 12:48
@Cuddy píše:
@terinka4444 Ani kdyz to bude spravna znacka? To treba na me v puberte platilo.

jí o značky tak moc nejde, spíš aby vypadala :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 65764 příspěvků 30.12.17 12:49

Musím to nějak vyřešit, jedou v lednu na lyžák, a včera fakt měla ty ruce zmrzlý, takže já s ná zajdu na záchod, fukarem jí nafoukám teplo do rukavic, to na lyžáku nikdo d+lat nebude. Měla ty ruce úplně zkřehlý. Na nohy jí zima není, to jí stačí v pohodě moira ponožky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama