Nejde mi odejít od přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 20:08
Nejde mi odejít od přítele

Ahoj je mi 25 a přítelovy 30. Máme ročního syna.
Vím že s partnerem být nechci a nechci tomu dávat ani šance ale bojím se udělat krok.
Důvod odchodu je ve vztahu nadávky, agresivita, dnes jsme se neshodli kvůli kravině jestli maléj chce a nechce spát a hned jsem byla debil.
Už ani nechci sním spát.. agresivita myslím tím mlácení do nábytku a házení věcma, jednou mě polil matonkou.. malému se moc nevěnuje, nic sním nezáživame, už snad nevidim ani dobrou stránku asi jen když má náladu tak se umí postarat a že chodí do práce a zajišťuje nám střechu nad hlavou

Reakce:
Mialina
Kecalka 128 příspěvků 29.08.19 20:11

A máš od přítele kam odejít? Podporu rodiny?

mrav
Vesmírná mluvilka 32284 příspěvků 29.08.19 20:11

Odejdi od něj. K čemu ti takový partner je? :nevim: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 20:14

@Mialina
Od něj se odstěhovat a začít s malým sama

NerozhodnaBedulinka
Stálice 51 příspěvků 29.08.19 20:18

Jdi od něj…aby agrese neprerostla k týrání

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 20:18

Muzu se prosim je zeptat, byl takovy porad? Jake s nim byly treba zacatky? Prvni mesice zamilovanosti? Projevovala se u nej agresivita, ale nevidelas ji nebo vubec? Resim neco podobneho a zajima me, jestli byl partner fakt jiny neo jsi prehlizela signaly, dekuji za odpoved

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 20:27
@Anonymní píše:
Muzu se prosim je zeptat, byl takovy porad? Jake s nim byly treba zacatky? Prvni mesice zamilovanosti? Projevovala se u nej agresivita, ale nevidelas ji nebo vubec? Resim neco podobneho a zajima me, jestli byl partner fakt jiny neo jsi prehlizela signaly, dekuji za odpoved

No takhlen pracovala jsem v klokanku miloval děti, na veřejnosti samé vtipky, působí jako enegetickej člověk, ale opak je jiný doma má. jinou tvar a to světci i o tom znamení blíženec.. otěhotněla jsem brzo psali jsme si 5mesicu protože zil v cizině pak přijel jeli jsme s partou na dovolenou a ta agresivita tam byla ale mírná a ne na mě. spis třeba na rodičea a to bouchl třeba dverma prostě to nebylo takové pak to začlo když jsem. otehotnela asi v tom 3 měsíci kdy jsem byla unavena a chtěla jsem aby byl semnou doma a on nechtěl a chtěl chodit na pivo a bum začli hádky a první to bylo bouchání dveřmi, že začátku to bylo si debil, potom. krava, pii a teď jsem.mrdk, kun..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 20:29

Každej den má na vaření vyprano uklizeno postaráno o syna i o něj nechám. ho vyspat nechodím mu na diskotéky, nepiju alkohol, nekouřím.. a prostě mám. obcas nějaký kecy jako normální ženská ( málo si všímá. maleho, ať jde z toho telefonu, ať si uklidí po sobě věci a takové ty běžný věci )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 20:54
:,(
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 21:11

@Mialina
Peníze našetřené nějaké mám a ano mám rodiče pomůžou mi..

NerozhodnaBedulinka
Stálice 51 příspěvků 30.08.19 08:38
@Anonymní píše:
@Mialina
Peníze našetřené nějaké mám a ano mám rodiče pomůžou mi..

Tak od něho upaluj!!! Jsi mladá, život máš před sebou a to by bylo, aby si nenašla někoho jiného, kdo si bude všímat rodiny :kytka:

DalsiSycekObecny
Kecalka 291 příspěvků 30.08.19 08:47

Dohodnete se na dalsi vychove a peci o vase spolecne dite - tomu se neda uteci a to dite vas bude navzdy spojovat.

Váš příspěvek
Reklama