Nejde mi otevřít pusa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.11.21 21:54

Nejde mi otevřít pusa

Zdravím, mám dotaz. Minulý týden jsem dostala zánět do zubu. Dostala jsem antibiotika, trochu mi umrtvili pusu a poslali domu. Problém nastal hned den na to. Nemohla jsem otevřít pusu a díky tomu jsem celý týden jedla jen přes brčko.
Bohužel zub mi museli vytrhnout což bylo právě teď v pondělí. Násilím mi museli pusu otevírat (bolesti jsem brečela). Myslel jsem že to vše bude z toho zubu, jenže máme už pátek a vše pořád stejné. Nevím čím to může být. Když se jí snažím otevřít jde to max na 2 cm a když se pokouším víc tak to neskutečně boli. Jako kdybych měla nerv nebo nějak zaseknutou čelist.
S čelisti můžu hýbat jen do jedné strany.. nějak si nevim rady. Uvažovala jsem hodnekrat o doktorovi ale bojím se právě te bolesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3921
5.11.21 21:57

No my ti tady tu čelist nerozhejbem, musíš k doktorovi (v pondělí! Abys nebyla jako ti výtečníci co o víkendu chodí na pohotovost protože je už měsíc tadyhle pobolívá).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
5.11.21 22:01

Zánět čelistního kloubu. Měla jsem to taky.
Zabraly až antibiotika a pusu jsem otevřela po týdnu. Trochu zabírá klasický brufen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
5.11.21 22:03

No bohužel, bolesti se nevyhneš. Už jsi velká holka, to zvládneš.
Může to být od zánětu, může to být i tím, že tě blbě napíchnul do nervu. Můžeš mít podrážděný nerv… Tady to nikdo nepozná. Běž k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5996
5.11.21 23:46

Minulý týden jsem řešila podobné problémy. Ofoukla mi tvář. Dostala jsem od obvodní tramal. Nakonec jsem v pátek musela na Neurologii. Tam bys měla urychleně jít. Taky se to v pozdějších dnech jevilo jako bolest zubů. Teď už jen jednoho. Čeká mě kontrola u zubaře, protože se mi to znova třeba jednou denně objeví a bolí. Zub je ale zdravý, zřejmě mi nastydl nerv. Tento zub mám haklivy. Vím to, ale takto mě to ještě ne sebralo. Možná ti zub vytrhli úplně zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 00:03

@alisekR zub byl právě že špatný. Schválně jsem si ho nechala abych to viděla. Dokonce jsem před vytrhnout měla u něj váček s hnisem. A zubaře bohužel budu mít až po novém roce protože moje odešla na mateřskou. Je mi jasné že nakonec u nějakého doktora skončím protože už 2 týdny tu pusu neotevřu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat