Nejde mi zavést tampon dál...

8
17.6.21 19:04

Nejde mi zavést tampon dál...

Ahojte, mám takový menší problém. Jsou teďka ty horka a já dostala menstruaci, tak jsem si řekla že znovu zkusím tampon. Ze začátku celkem dobrý, ale pak ksyž už je skoro celý zavedený tak to nejde dál takže kousek (ten konec jakože) kouká jakože ven že nejde dál. Nevím jesti jsem udělala chybu nebo tak, ale když už jsem ho skoro zavedla celý tak proč ten kousek už nejde.
Když jsem to dneska zkoušela znovu tak mi nešel zavéds už vůbec. ale včera jsem ho měla skoro celý. ( mám tampony o. b mini a jessa mini)
(jsem panna) možná to má na to nějaký vliv
doufám že mi někdo dokáže trošku pomoc.

Příspěvek upraven 19.06.21 v 13:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
17.6.21 19:12

4-5 cm kouká? To musí být nějaká chyba, vždyť ob mini ani tolik nemá. Kup si k nim lubrikační gel a před zaváděním si ho maličko namaž kolem vstupu do pochvy. Pokud si tampon nezavedes dostatečně hluboko, bude tě tlačit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
17.6.21 19:33

Zkus si při tom lehnout na záda. Vevnitř to není rovně nahoru ale trochu jakoby zešikma. Kup si menší tampony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
797
17.6.21 19:35

Nezavádíš si ten tampon ve stoje? Kdyžtak si při tom zkus sednout na bobek, jde to pak líp. Nebo zvednout jednu nohu a opřít ji o záchodové prkýnko.

To, že jsi panna, by tamponu vadit nemělo. Nebo aspoň mně to svého času zavedení tamponu nebránilo.

Příspěvek upraven 17.06.21 v 19:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
17.6.21 19:35

Napadá mě zkusit tampon s aplikátorem.
:nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
17.6.21 19:37

Omlouvám se koukám že máš mini. To už menší asi neseženeš. :D No tak si zkus lehnout na ty záda a nebo jak tady radí sednout na bobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
72
17.6.21 19:51

@Klarka.30 mě tenkrát pomáhalo v leže nebo ve stoje, na wc nebo ve dřepu mě to bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
17.6.21 19:53

Zkus ho tak ruzne naklanet, nezavadi se primo rovne. Zkus to vleze, uvolni se, nezatinej svaly, dychej, muzes byt ztazena, chce to se uvolnit, priladne zkusit trosku lubrikantu. Az ho zavedes, nemel by te nikde tlacit, nemela bys ho citit, zkus si sednout, zda to tak je. To zvladnes :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
17.6.21 20:00

Tak 4-5 cm je celý, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
17.6.21 20:05

Špička tamponů ti možná taky narazí na čípek a proto to dál nejde.. zkus ho různé naklánět..do strany nebo dozadu.. mě šlo takhle v začátcích nejlíp zavádět v leze na zádech s pokrčenýma nohama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
17.6.21 20:56

Tlačíš ho rovně. Tampon se zavádí šikmo směrem k pánvi. Opravdu nejlíp to jde když dáš jednu nohu na wc. Musíš být uvolněná a netlač silou, ale jen jemně prstem a uvidíš, že směr už si udá sám. Jinak zavedený je správně, když ho dáš celý dovnitř i s prstem a nikde netlačí.
Zkus trochu toho lubrikantu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
18.6.21 15:35

Zkuste Tampax s plastovym aplikatorem. Jine nejsem schopna zavest - a to mi bude skoro 40 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat