Nejdříve nakrmit nebo přebalit?

143
5.11.11 07:45

Nejdříve nakrmit, nebo přebalit?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli mám miminko nejdříve nakrmit a potom přebalit, nebo obráceně. V porodnici nám říkali, že nejdříve přebalit, ale malý, když má hlad, tak samozřejmě pláče a než bych ho šla ještě před tím přebalovat, dám mu raději nejdříve napít.

Taky jsem se chtěla zeptat, když má škytavku, jestli nevíte, co na to zabírá. Někde jsem tu četla, že stačí ještě na chvíli přiložit, ale dnes jsem to zkoušela a nezabírá to. Jinak mám 8 dní staré miminko. Díky moc předem za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
941
5.11.11 07:48

Nejdriv prebalit, potom nakrmit z jednoho duvodu. Protoze kdyz nakrmis a pak prebalis, tak se ti ditko vetsinou poblinka :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kofola3
5.11.11 07:50

Mně se většinou při kojení pokajdili, tak jsem stejně přebalovala hned znova.

• Citovat
  • Nahlásit
weruuunka
5.11.11 07:51

Já nejdřív přebalila potom nakrmila. :wink: Ze dvou důvodů, kdybych to dělala opačně, tak by se :poblion: a hlavně hned usnul a nechtělo se mi ho budit. :-P

Na škytavku nepomáhalo nic, jenom když jsem ho nosila na tygříka, tak ho to přešlo rychleji. :palec:

Jo a malej je nádhernej. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
941
5.11.11 07:57

Ale vyzkousej, treba se ti nepoblinka a pak je to uplne jedno. Taky jestli kaka po krmeni. Nebo jestli usne. Neridila bych se radama od doktoru ale ditetem :) Neboj, za par tydnu ti to prijde vsechno strasne jednoduche :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3249
5.11.11 08:04

Nejprve přebaluji a pak kojim…většinou když mi u krmení usne, tak jí pak nechci budit :lol:
Jinak na škytavku pomáhá dát napít, nebo fouknout do obličeje (dítě prý začne dýchat rychleji)… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
5.11.11 08:07

Po začátku jsem jela podle rad z porodnice - přebalit a až pak nakrmit. Jenže obě děti byly průtokové a výjimečně se při kojení nepokadily. Takže jsme přešli na systém - nakojit, přebalit, dokojit. Byli žloutenkoví, tudíž spaví, takže se tím přebalováním trochu probrali a ještě se pořádně napili.
Nejvíc bych se asi řídila tím, jestli miminko v průběhu kojení nebo po něm kaká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
5.11.11 08:10

Já jsem přebalovala zásadně po kojení, protože malá se při něm vždy pokadila :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4990
5.11.11 08:11

tak ja bych vubec neresila, co driv. proste prebalit kdyz je potreba. tihle prckove stejke kadi a ji snad nepretrzite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
5.11.11 08:11

Napřed přebalit potom nakrmit, dělám to tak už 5 měsíců a bez problémů :palec:

Co se týká škytavky, nech ho, je to normální, časem to přejde, malej mi neškytá už vůbec.. říká se že to je zimou nebo přepitím, ale stejnak s tím nic neuděláš :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4990
5.11.11 08:14

se skytavkou se netrap, ta je casta uz v brisku. casem to polevi.
kazde mimco je jine a musis zjistit, co bude vyhovovat vam. ale kdyz je hlad, tak je hlad, to se neda nic delat.
mmch krasne miminko, gratuluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58970
5.11.11 08:15

Tak já si pamatuju,že říkali v porodce přebalit,pak nakrmit.
Jenže přesně–u koja se pokadil,tak jsme to dělala pak obráceně..kojit a pak přebalovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
5.11.11 08:17

Já přebalovala po, během kojení hodně kadila, to bych mohla hned znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4990
5.11.11 08:19

no jo postupy ceskych porodnic :roll: prebalit, zvazit a pak az kojit a dite se mezi tim muze urvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
5.11.11 08:23

hele já teda vždycky prvně nakrmila a až pak přebalila,malej mi totiž při jídle čůral , byl v látce a spavej byl teda hodně takže spall a á ho přebalila nikdy se mi nepoblil :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat