(Nejen Brňačky) prosím o radu Bystrc - bydlení

Anonymní
20.4.20 19:11

(Nejen Brňačky) prosím o radu Bystrc - bydlení

Drahé uživatelky,

doufám, že máte méně vystresovaný den.

Prosím Vás, poradí mi nějaká dobrá duše (nemusí být brněnská - stačí bohatě google maps + empirie), jak moc může být slyšet hluk vbytě na ulici Černého 44 v Brně-Bystrci?

Jde mi především o hluk z té hlavní silnice ( kníž směřují veškerá okna :/

Plus pokud má někdo zkušenost s bydlením přímo zde / někoho takového znáte, budu moc ráda za info!

(Nevíte, zda jde o panel či cihlu? :)

Děkuji moc a moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

256
20.4.20 19:50

Za mě jsou v Brně největší zlo šaliny, protože to je neuvěřitelný hluk… sice v lokalitě nebydlím, ale podle mapy to nemusí být tak zlý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3127
20.4.20 21:08

Jestli budeš jezdit salinou tak do centra je to teda pěkná streka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.20 21:33

Bydleli tam prarodice, lokace pekna, kousek do prirody, od centra dal. Hluk umerny doprave a vse je o zvyku. Kdyz jsem tam byvala jako dite na prazdniny, prvni dny jsem nemohla kvuli hluku usnout, protoze jsem nebyla zvykla a po navratu domu take nekolik dnu, protoze bylo zase velke ticho a ten sum mi chybel.. :lol: myslim, ze v Bystrci je hromada mnohem horsich mist k bydleni a ul. Cerneho je fajn :palec: jo a myslim, ze ty domy jsou panel, vybavuji si sparu na babiccine stropu. Anonym prosim, nechci uvadet lokaci bydliste.

• Nahlásit
  • Citovat
21
20.4.20 23:14

V Bystrci se bydlí skvěle, na Černého je klid, ale je fakt, že netuším, kde se tam nachází tento dům. Jestli si zítra vzpomenu, tak to zkusím zjistit. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.20 23:59
@Anonymní píše:
Bydleli tam prarodice, lokace pekna, kousek do prirody, od centra dal. Hluk umerny doprave a vse je o zvyku. Kdyz jsem tam byvala jako dite na prazdniny, prvni dny jsem nemohla kvuli hluku usnout, protoze jsem nebyla zvykla a po navratu domu take nekolik dnu, protoze bylo zase velke ticho a ten sum mi chybel.. :lol: myslim, ze v Bystrci je hromada mnohem horsich mist k bydleni a ul. Cerneho je fajn :palec: jo a myslim, ze ty domy jsou panel, vybavuji si sparu na babiccine stropu. Anonym prosim, nechci uvadet lokaci bydliste.

Všem děkuji za reakce :)
Která místa v Bystrci tedy nebrat? : ) Předpokládám kolem Ečerky? Něco dalšího?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.4.20 00:01

-

@vlcice.n Je to hned nad zastávkou Černého - viz mapu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.4.20 00:09

@JancaS84 budu :/ A na Koniklecovu. Takže obojí kolem 30 minut.

@anicka65 - šaliny jsou pro mě snesitelnější než NIKDY NEUTICHAJÍCÍ hluk silnice :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
21
21.4.20 20:34

Tak jsem dnes šla kousek odtamtud a nepřijde mi to tak hrozné. Samozřejmě by bylo lepší mít okna orientovaná někam, kde nic nejezdí, ale jsou i horší místa. A v noci by tam velký provoz být snad neměl.
Jinak ale souhlasím s tím, že na šaliny se dá zvyknout snáz, čtyři roky jsem bydlela na místě, kde byly dost slyšet a časem jsem je úplně přestala vnímat, jen ráno při otevřeném oknu mě ten zvuk občas vzbudil, velký silniční provoz mi přijde rozhodně horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.20 12:30

Tak jsem byla na prohlídce (ve 14 hod) a vůbec nevím, zda to vzít :(
Ten hluk jsem slyšela hodně - při otevřených oknech. A mám ráda klid. Necítila jsem tam to „jéé, já se těším, až se nastěhuju a budu se tu cítit jako doma.“

Na druhou stranu nevím, co zvolit v rámci dilematu - hodit celou domácnost do pronajatého „kontejneru“a jet bydlet do Čech na pár měsíců a hledat odtamtud něco ideálního tichého v Brně anebo vzít tohle a přetrpět to…achjo

Byl by to pro někoho z Vás deal-breaker?

Na hluk z dálnice v bytě na Oblé jsem si nezvykla ani po půl roce a fakt tam trpěla..

Ještě mi tu vadí 1 věc - a sice - přímo do celého obýváku vidí sousedi ze svých oken a svého balkonu. A není úložná komora / špajz / komoda / police /..

Ale terasa je super.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.4.20 15:36

( + výhled tedy ještě na rozsáhlé parkoviště. Tj. nikam do přírody)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.4.20 16:44

-

Babo raď

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.4.20 23:10

-

? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
22571
24.4.20 23:20
@Anonymní píše:
Ten hluk jsem slyšela hodně - při otevřených oknech. A mám ráda klid. Necítila jsem tam to „jéé, já se těším, až se nastěhuju a budu se tu cítit jako doma.“

Na druhou stranu nevím, co zvolit v rámci dilematu - hodit celou domácnost do pronajatého „kontejneru“a jet bydlet do Čech na pár měsíců a hledat odtamtud něco ideálního tichého v Brně anebo vzít tohle a přetrpět to…achjo

Na hluk z dálnice v bytě na Oblé jsem si nezvykla ani po půl roce a fakt tam trpěla..

Ještě mi tu vadí 1 věc - a sice - přímo do celého obýváku vidí sousedi ze svých oken a svého balkonu. A není úložná komora / špajz / komoda / police /..

Ale terasa je super.

to je tam slyšet i přes ty protihlukové stěny? Jinak Bohunice a Kamenák se mi na bydlení nikdy nelíbily, Bystrc je daleko hezčí. Ale přímo tuto ulici neznám, tak neposoudím..Mě by teda rušilo i to věčné vyzvánění šalin.
Mě se na bydlení líbí třeba Komín nebo stará Líšen, samozřejmě to chce vychytat lokality mimo hlavní tahy.
Asi nejhůř za mě centrum, Mendlák, Cejl, Husovice, v Židenicích je taky dost hlučno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
25.4.20 09:30
@Anonymní píše:

Ale terasa je super.

Hele pojď bydlet na křižovatku Provazníkova -Merhautova, a to teprve poznáš co je to trpět. Když minulý rok o prázdninách zavřeli Husovický tunel, a od 3 hodin ráno nám jezdili kolem oken kamióny, a když skákali přes koleje tak to byl bezva budíček, tak kdybych měla možnost Bystrc beru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama