Nejhlasitější dítě

wasean
7.6.13 13:49

.

Příspěvek upraven 08.01.15 v 13:10

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1998
7.6.13 13:53

A kolik mu je? Dcerce je 17M a zjistila, ze se da i pistet, takze lita po byte za brachou a jeci a jeci a jeci..ma z toho ohromnou legraci, myslim, ze ji to samo prejde.Kdyz jsme mezi detma, jeci jak strelena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
7.6.13 13:56

@wasean tak třeba je to stejnej typ jako ten Pepin z Postřižin :lol: ;)
No jednoho v rodině taky máme! Nevím čím to je, ale jako malý byl taky hodně hlasitý, v životě se neuměl ztišit ani jako větší a teď v dospělosti taky řve jak pavián a je temperamentní, dobře zpívá, má silný hlas ;) sluch i vše ostatní vpořádku :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11551
7.6.13 13:57

@wasean co na to dětská lékařka jak slyší malý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11592
7.6.13 13:59

Mi to příjde roztomilé :) Já mám taky „hlasatele“, nejvíc se projevuje když jdeme po schodech dolů, má to hezkou ozvěnu :) Hele, neřeš to, objevuje svůj hlas, až začne mluvit, tak přestane tak ječet. Kdyby zas byl potichu, tak jsi v nervech, že je potichu a jestli s ním něco není. Chápu, že v MHD to není moc příjemné, ale tak co ti je do lidí, není to, že řve (pláče), protože je nevychovaný, je dost maličký, zkus ho zabavit. A jinak vydržaj pijoněr! Za čas na to budeš vzpomínat a bude ti to připadat srandovní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26953
7.6.13 14:03

Taky máme doma sirénu. Prostě je živý a hlasitý. Když jsme s ostatními dětmi, tak to je markantní. Rozmlouvat se začíná trošku až teď, ale stejně většina zvukových projevů je řev. Piští, výská, křičí. Občas vyřvává i slova, začne potichu a řve a řve.
Ze začátku mi to vadilo, ale už to neřeším, protože jsou horší věci než že ječí. Nebiju ho za to, maximálně mu řeknu, že se nemá ječet a zkouším na něj šeptat, někdy pomůže, pokud hodně křičí, tak ho zkouším zklidnit a zabavit jinak. Občas pomůže. Taky se mi osvědčilo, že ho vezmu někam, kde nevadí, že křičí a prostě řveme spolu - hra, kdo zařve víc, pak je vykřičený a tolik se neprojevuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16077
7.6.13 14:10

Ročnímu dítěti nevysvětlíš, že třeba v autobuse by křičet nemusel :-) děti mají rády vysoké zvuky..hlavně ty svoje.. časem ho to přejde :mrgreen: asi má velký temperament…
předpokládámj, že slyší asi dobře..? To už bys poznala.. já bych asi na něj mluvila tišeji a snažila bych si ho nejak hlasem navigovat k nižsím decibelum… delam to tak se svýma detma..

nekdy to deti delají, když si vynucují pozornost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
7.6.13 14:17

Taky máme řvouna, klidně si to „napochoduje“ mezi děti, klečí na kolenou a řve „jájájájájá“. Snažím se ho ztišit, ukazuju pšššt, ale většinou to nepomáhá. Není takový pořád, ale poměrně často. On je celkově takové akčnější dítě. Ale ani mi to moc nevadí, zkrátka doufám, že ho to někdy přejde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
7.6.13 14:18

Já mám doma ujecene 2 děti, 11ti lete a 20ti měsíční, malej nemluví a starší vidí, že má malej srandu z různých pazvuku..
Jsem z nich každý den na prášky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13827
7.6.13 14:28

Dcera taky pořád ječí a přijde mi to vtipný :lol:. Nejvtipnější je, když se na ní někdo podívá či zareaguje - to mám pocit, že všichni ohluchneme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
7.6.13 14:31

Ty jsi sen matek s jecicim ditetem - vzdy me potesi, kdyz nekomu na verejnosti krici dite hlasiteji ;-) :-P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wasean
7.6.13 14:35

.

Příspěvek upraven 08.01.15 v 13:11

• Citovat
  • Nahlásit
wasean
7.6.13 14:38

.

Příspěvek upraven 08.01.15 v 13:11

• Citovat
  • Nahlásit
1998
7.6.13 14:40

Tak ze jsou kluci pomalejsi se sice rika, ale v tom pripade je nase mala opozdena, krome mama, ham ham a baba nerika nic smysluplneho a nemyslim si, ze by bylo neco spatne.. 8o
Hlavne neporovnavat deti mezi sebou, to je to nejhorsi, co mama muze delat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
7.6.13 14:56

Taky mám uječené dítě, ječel vždycky nějak víc než ostatní děti, ale taky začal hodně brzo a docela slušně, v porovnání se svými vrstevníky, mluvit. Vy ostatní co máte ječidla taky brzo mluvila nebo myslíte, že to nesouvisí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat