Nejhorší problém ve vztahu

Anonymní
10.8.21 18:02

Nejhorší problém ve vztahu

Zajímalo by mě, jestli máte ve vztahu něco, co vám opravdu vadí, ale jinak máte spokojený vztah? Nemyslím drobnosti, jakože třeba blbě vymačkává zubní pastu, ale hlubší problém, který vás trápí, nevíte jak ho vyřešit.

Já se neumím svěřit s tím, co se mi dělo v dětství a poté i v dospívání, nejsem si jistá, jestli by to můj partner zvládl. Kdybych se mu svěřila, tak si myslím, že by to mohlo náš vztah prohloubit, ale taky bych se bála, aby se na mě nezačal dívat jinak… taky s myslím, že kdybych se nikdy nesvěřila, tak se nic nestane, já už mám vše v sobě vyřešeno, ale chybí mi, že s mým nejbližším člověkem to nesdílím.

Řešíte někdo něco podobného? Klidně jiný probém, zajímalo by mě, jak jste to vyřešili a nebo nevyřešili, ale žijete spokojeně dál..

Díky za anonym a rady a názory :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
202
10.8.21 18:20

Partnerka odmítá sex venku / v přírodě. Za každým stromem vidí chlípníka co si ji fotí. Jinak je v pohodě, ale v tomhle neskutečně paranoidní. Nevím jestli v tom nemá nějaký problém z minulosti, ale nechce o tom mluvit.
A tak není moc v létě co dělat, tolik aktivit bychom mohli mít, tolik míst bychom mohli navštívit a ona to takto bojkotuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8459
10.8.21 18:24

@HornyHippo hele ale tohle malokdo da, me by to taky nervilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35607
10.8.21 18:34
@HornyHippo píše:
Partnerka odmítá sex venku / v přírodě. Za každým stromem vidí chlípníka co si ji fotí. Jinak je v pohodě, ale v tomhle neskutečně paranoidní. Nevím jestli v tom nemá nějaký problém z minulosti, ale nechce o tom mluvit.
A tak není moc v létě co dělat, tolik aktivit bychom mohli mít, tolik míst bychom mohli navštívit a ona to takto bojkotuje.

To je úžasná představa, jdem s dítětem na borůvky a zakopnem o kukajícího hrocha, co nemá na hotel :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
10.8.21 18:36
@HornyHippo píše:

Soucítím s tebou. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6336
10.8.21 18:36

Tchyně, tchán a švagr. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2878
10.8.21 18:38
@Tarjei píše:
@HornyHippo hele ale tohle malokdo da, me by to taky nervilo :D

Jo? Mně je to dodnes šumák, spíše mi v přírodě vadí ten diskomfort, přeci už jen jsem starší dáma, a postel je postel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.21 18:39

@Wani nesnášíš je a on to neví?

• Citovat
  • Nahlásit
68259
10.8.21 18:40
@Russet píše:
To je úžasná představa, jdem s dítětem na borůvky a zakopnem o kukajícího hrocha, co nemá na hotel :zed:

To není hroch, ale Zdenda, který kuká za tatranku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.21 18:41

Při úklidu jsem mezi starými papíry našla pravděpodobně nějaké staré přípravy do manželské poradny, z kterých jsem zjistila, že se můj manžel se svojí ex bili, to násilí bylo fakt velké, z obou stran. Muž neví, že jsem to našla. My jsme spokojení, svoji několik let, dvě děti, nikdy na mě nevztáhl ruku ani jsme si nikdy třeba sprostě nevynadali. Spíš jsem to vytěsnila, ale občas si na to přece jen vzpomenu a nechápu to a přemýšlím, jestli někdy pochopím a není to třeba tikající bomba. :oops: Anonym nebo smazat prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
1808
10.8.21 18:42
@Russet píše:
To je úžasná představa, jdem s dítětem na borůvky a zakopnem o kukajícího hrocha, co nemá na hotel :zed:

Já znám spoustu luxusních míst v přírodě kde je prakticky nulová šance, že narazíme na houbaře nebo sběrače borůvek. Absolutní soukromí. Přesto má moje drahá žena k tomuto podobný přístup jako paní Hrochová. Nebo Hrošice? No prostě manželka od @HornyHippo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6336
10.8.21 18:45
@Anonymní píše:
@Wani nesnášíš je a on to neví?

Můj manžel to ví, slovo nesnáším bych u tchyně a tchána úplně nepoužila, to spíš vystihuje slova nemám ráda. Švagra nesnáším a nesmí být s dětmi sám (ne že by jim fyzicky nebo sexuálně ublížil, ale jeho názory se absolutně rozcházejí s našimi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.21 18:48
@Anonymní píše:
Při úklidu jsem mezi starými papíry našla pravděpodobně nějaké staré přípravy do manželské poradny, z kterých jsem zjistila, že se můj manžel se svojí ex bili, to násilí bylo fakt velké, z obou stran. Muž neví, že jsem to našla. My jsme spokojení, svoji několik let, dvě děti, nikdy na mě nevztáhl ruku ani jsme si nikdy třeba sprostě nevynadali. Spíš jsem to vytěsnila, ale občas si na to přece jen vzpomenu a nechápu to a přemýšlím, jestli někdy pochopím a není to třeba tikající bomba. :oops: Anonym nebo smazat prosím.

To musíš mít podobné pocity jako já.. nikdy si neuvažovala, že by si mu to řekla?

• Citovat
  • Nahlásit
2454
10.8.21 18:50
@HornyHippo píše:

V létě neni moc co delat??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.21 18:50

@Pan Dan @HornyHippo myslím že je to jen jejich výmluva, mám to podobně. Chtějí pohodlí a naladění na sex, třeba to zvládnete i v tom lese, když už to tak chcete.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat