Nejlepší antiperspirant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 13:46
nejlepsi antiperspirant

Ahoj, je mi 15 a trpim nadmernym pocenim. Staci abych nastoupil do autobusu a jsem spocenej na kost. Nevíte o nejakym dobrym antiperspirantu ve spreji?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mava
Generální žvanilka 24886 příspěvků 18.04.19 14:10

Deo krystal z dm

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:12

A neco i s vuni?

smudlinky
Závislačka 2687 příspěvků 299 inzerátů 18.04.19 14:15

Chce to zkoušet, někomu zabírají spreje, jinému tekuté, další používá dricor. Pokud je to pocení náhlé a bez příčiny- není tam extrémní horko, bylo by dobré navštívit lékaře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:15

Co driclor?, používám, spokojenost, měla jsem stejný problém jako ty, potila jsem se jako prase jen co jsem vylezla ze sprchy, no kolik nepříjemností s tím bylo :oops:… vím jak se cítíš, a už dva roky sucho, supr :palec: :palec: vygůgli si to ;)

Kostroma
Kecalka 297 příspěvků 18.04.19 14:16

Za me uz jedine Borotalco.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:17
@Anonymní píše:
Co driclor?, používám, spokojenost, měla jsem stejný problém jako ty, potila jsem se jako prase jen co jsem vylezla ze sprchy, no kolik nepříjemností s tím bylo :oops:… vím jak se cítíš, a už dva roky sucho, supr :palec: :palec: vygůgli si to ;)

Driclor pouzivam a nemuzu rict, ze bych mel sucho. Pomohlo to, ale ne zas tak moc. Chci neco, co bude i trochu vonet, protoze i s driclorem se potim jako prase

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:20
@Anonymní píše:
Driclor pouzivam a nemuzu rict, ze bych mel sucho. Pomohlo to, ale ne zas tak moc. Chci neco, co bude i trochu vonet, protoze i s driclorem se potim jako prase

Aha, to je blbý, tak zkus to borotalco, jak tu psal/a Kostroma, nic osvědčenějšího než driclor neznám :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:39
@Anonymní píše:
Aha, to je blbý, tak zkus to borotalco, jak tu psal/a Kostroma, nic osvědčenějšího než driclor neznám :think:

A to voni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 14:44

Borotalco je jenom deodorant ne?

renduli
Závislačka 3258 příspěvků 18.04.19 15:05
@Mava píše:
Deo krystal z dm

ale to není antiperspirant
Taky ho občas používám, ale do velkých veder to pro mě není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 15:07

Uz jsem objednal niveu stress protect

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 15:29
@Anonymní píše:
Borotalco je jenom deodorant ne?

Borotalco neznám, ale prý je to dobrý :nevim:

Tesssa23
Kecalka 203 příspěvků 20.04.19 13:17

Zkus stránky poceni24.cz
Je to sice dražší, ale nemusíš to používat každý den, stříknes pred spaním a pak třeba až za dva dny, je to bez vůně, ale to nevadí, protože nejseš mokrej a nebudeš smrdět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 00:21
@Tesssa23 píše:
Zkus stránky poceni24.cz
Je to sice dražší, ale nemusíš to používat každý den, stříknes pred spaním a pak třeba až za dva dny, je to bez vůně, ale to nevadí, protože nejseš mokrej a nebudeš smrdět.

Asi si neco z toho koupim, az mi dojde ten driclor. Dekuju moc

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama