Nejlepší banka?

5.4.17 20:13

Nejlepší banka?

Ahoj holky, chtěla bych si založit účet a nevím pro jakou banku se rozhodnout, poradíte? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

411
5.4.17 20:24

Tak to bude oříšek. Jedna řekne Equa bank, druhá Fio, třetí mBank…atd :mrgreen: pak se budeš těžce rozhodovat :D za mě Mbank

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
5.4.17 20:27

Za me Equa bank :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
5.4.17 20:27

@Bizky
A uz jsme u toho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 20:29
@Bizky píše:
Tak to bude oříšek. Jedna řekne Equa bank, druhá Fio, třetí mBank…atd :mrgreen: pak se budeš těžce rozhodovat :D za mě Mbank

Já si pak spočítám hlasy a rozhodnu se :) :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
5.4.17 20:30

A co od banky ocekavas, kolik budes posilat na ucet, atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 20:35
@Kriss Tina píše:
A co od banky ocekavas, kolik budes posilat na ucet, atd?

No nevím co očekávat, neznám to a neumím v tom chodit :D právě proto se ptám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24396
5.4.17 20:35

Mbank má psycho internetové bankovnictví, z toho mám vždycky dost.
Za mě Airbank - ale záleží co budeš potřebovat/využívat… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
5.4.17 20:38

Já jsem byla roky spokojená s Mbank, ale od poslední změny podmínek silně uvažuju o změně. Internetové bankovnictví mi psycho nepřijde, ale nemám srovnání :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
5.4.17 20:38

Ja mam Raiffku a sem naprosto spokojena, kdyz poslu na ucet vic jak 15 000kc mam vse zadarmo, neomezene online platby, vybery z jakehokoliv bankomatu, proste cokoliv, prehledne internetove bankovnictvi a i osobni jednani v bance je bezproblemove a rychle. I v zahranici muzu zdarma platit i vybirat neomezene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10928
5.4.17 20:44
@Kriss Tina píše:
Ja mam Raiffku a sem naprosto spokojena, kdyz poslu na ucet vic jak 15 000kc mam vse zadarmo, neomezene online platby, vybery z jakehokoliv bankomatu, proste cokoliv, prehledne internetove bankovnictvi a i osobni jednani v bance je bezproblemove a rychle. I v zahranici muzu zdarma platit i vybirat neomezene.

to stejne má i unicredit, jenom maji 12000/mesic :-) a do 26 uplne zdarma :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
5.4.17 20:47

@debra.morgan rb ma este dalsi vyhody kdyz se pak treba propoji vic uctu v ramci rodiny a podobne :) ale nikomu to nenutim pisu jak se to ma :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10928
5.4.17 20:49
@Kriss Tina píše:
@debra.morgan rb ma este dalsi vyhody kdyz se pak treba propoji vic uctu v ramci rodiny a podobne :) ale nikomu to nenutim pisu jak se to ma :D

ajo, no my mame jen jeden ucet, takze to je ok :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
5.4.17 21:06

Já nedávno dala sbohem České spořitelně, platila jsem měsíčně takové poplatk y, že mě jednou naštvali a přešla jsem k Air bank :) máš tam velký a malý tarif. U malého platíš poplatky a u velkého 100 měsíčně a můžeš všechno, i výběry v zahraničí a zahraniční platby, vše pak zdarma. V jiných bankách si za to nestydí říct i o 150 kč 8o 100 kč za účet se třeba zdá víc, ale když pak sečte x poplatků jinde…Navíc pokud 5× zaplatíš kartou, úročí se ti účet a něco se ti stejně vrátí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5933
5.4.17 21:06

@Drambejzka Přeci musíte vědět, co po té bance budete chtít. Podnikatelský účet, zlatou kreditku, zadarmo vedení a platby při malých pohybech…
To je jako byste se zeptala, jaké si máte koupit auto, ale neřekla, k čemu bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama