Stříbrné naušnice na stálé nošení?

1248
5.4.17 11:42

Stříbrné naušnice na stálé nošení?

Ahoj. Koupila jsem si stříbrné naušnice a teď jsem četla že někdo stříbro nesnese. Trochu mě to vylekalo.Chci je nosit pořád, sundávat to nebudu. Máte některá stříbrné naušnice trvale a nemáte žadný problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5.4.17 11:44

To musíš zkusit ;) ja před porodem v poho a po porodu uz je nesnesu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
5.4.17 11:45

Ahoj, nosila jsem je takhle už od malička, nikdy žádný problém. Přestala jsem s tím před pár lety, protože náušnice ráda střídám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
5.4.17 11:48

Mám stříbrný naušnice už od malička, skoro 30 let, problémy mi nedělají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 11:54

Stříbrné náušnice mám, nosím je už dlouho nesundavam je a všechno v pohodě ;) to chce vyzkoušet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
5.4.17 12:01

Pani ve zlatnictvi říkala nechat nastřelovaci 3 tydny což bude až v uterý. Je riskantni vyměnit už dneska? nemuzu se dočkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24396
5.4.17 12:11

@LadyBrigit Nechej to zahojit, ať tam zbytečně nemáš nějakou trhlinku a pak infekci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47505
5.4.17 12:42

Mi se libi, ale mam alergii na stribro, bizuterii. Pritom bych si navybirala, ovsem za cenu, ze bych si pak uskrabala ucho. Muzu nosit jen bile zlato nebo zlute a to nemam rada nelibi se mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22470
5.4.17 12:46

Já nosila do 18 let jen stříbro a pořád. Prostě to zkus a uvidíš. Jinak to nezjistíš. Já snesu zlato, stříbo. Akorát bižuterie mě po pár dnech každodenního nošení (tu na noc sundávám) trošku zlobí.

@LadyBrigit píše:
Pani ve zlatnictvi říkala nechat nastřelovaci 3 tydny což bude až v uterý. Je riskantni vyměnit už dneska? nemuzu se dočkat

Počkala bych. Radši déle, jak kratší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9077
5.4.17 14:28

To opravdu zakladas diskuzi proto, že jsi slyšela, že někdo nesnese stříbro a my ti máme říct, jestli ho ty sneses??

Nosím stříbrné náušnice už asi dvacet let v kuse a nikdy mi nic nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
25813
6.4.17 09:48

Potíž je hlavně v tom, že „stříbro“ z internetu a bohužel i některých klenotnictví, je jen slitina stříbra a obecných kovů. Takže čisté stříbro (které ej taky slitina, ale v jiném poměru) často lidé snesou, ale to, c o se za stříbro vydává, nikoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
9.4.17 20:36
@slavuska1 píše:
Mám stříbrný naušnice už od malička, skoro 30 let, problémy mi nedělají.

Musim je sundavat na koupání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
9.4.17 20:37
@Gábinkaa9 píše:
Stříbrné náušnice mám, nosím je už dlouho nesundavam je a všechno v pohodě ;) to chce vyzkoušet

A nečernají vám? do vody sundavate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
9.4.17 21:14

@LadyBrigit nesundavam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 21:42
@LadyBrigit píše:
A nečernají vám? do vody sundavate?

Nečernaji mi je to v pohodě ;) a do vody někdy sundám ale většinou nesundavam a jsou v pohodě. Koupila jsem si ve zlatnictví čistit na stříbro :) můžu doporučit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama