Nejlepší brobiotika pro miminko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10.1.22 10:38

Nejlepší brobiotika pro miminko

Ahoj holky jaké probiotika dáváte svým miminkům, synovi 9 měsíců a hledám vhodná probiotika. Tak bych ráda znala zkušenosti a rady. Děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11997
10.1.22 10:50

Ze zkušenosti nic takového jako „nejlepší“ není, jsou pouze ty, které tvému dítěti vyhovují a fungují :D bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5210
10.1.22 10:56

@Carolineshka sypala jsem do kase/ jogurtu / pak UM po ukonceni kojeni Lactobacilky Baby od NatureVia. Max 300,/ za 60 sacku. jestli jsou nejlepsi nevim, ale bylo fajn ze jsem vzala jen par sacku kdyz jsme nekam jeli a netahala plato a nedrolila kapsle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
10.1.22 11:31

U nás Biogaia.. jestli jsou nejlepší nevím, ale na doporučení dr. dávám od narození malého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
10.1.22 12:24

Smidge infant, je tam hodně kmenů, jsou dražší, ale vydrží dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.22 12:27
@Mariambiska píše:
Smidge infant, je tam hodně kmenů, jsou dražší, ale vydrží dlouho.

Na ne jsem koukala a bylo mi doporučeno, ale nikde není uvedeno od jakého měsíce jsou vhodné 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.22 12:30

@Dara90 ja jsem synovi taky dávala, teď jsem koupila podobné, ale myslím si že nevyhovují, jelikož obsahují laktozu a ta mu podle mě nedala dobře, proto bych asi chtěla bez laktozy, bez lepku, veganské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
10.1.22 12:51
@Carolineshka píše:
Na ne jsem koukala a bylo mi doporučeno, ale nikde není uvedeno od jakého měsíce jsou vhodné 🤷🏻‍♀️

Na stránkách, kde jsem kupovala, je napsáno od narození. Vzhledem k tomu, že tam nejsou alergeny: mlíko, vejce, ořechy…, tak bych se toho nebála. Já je teda dávala až od 1 roku, před tím jsem vyzkoušela spoustu jiných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
10.1.22 13:17

@Carolineshka u nas byl super Maxik z dr. Maxe, po biogaie nam děti zvracely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 13:19

Díky holky už jsem objednala od firmy viridian, bez lepku, laktozy, veganské 🙂 mají výborné hodnoty, a jsou prý super tak jsem zvědavá
A moc všem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 23:11

U nás BioGaia :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu