Pády batolat 13m

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
98
9.1.22 19:54

Pády batolat 13m

Nemůžu se vyrovnat z pádu miho batolete 13m dnes spadnul 3× na zadní hlavičky na zemi když se stavěl i pak když seděl tak taky spadnul bojím se aby se mu něco nestalo jinak se chová normalne
Jako vždy prosim uklidnete me😢

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.1.22 20:06

Když tak koukám na tvoji gramatiku, tak spadl na hlavičku někdo jiný ne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
9.1.22 20:06

Jestlito myslíš tak, že seděl a ze sedu prepadnul dozadu, tak to oba nasi kluci 9m dělají několikrát denně… Pokud myslíš, že spadl ze stoje na zadek a pak přepadl dozadu to se klukům taky stává často.. Prostě člověk u nich nemůže stát nonstop…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 20:09

@ErikaPavlík hele tahle stránka není o gramatice tak to nekomentuj

• Citovat
  • Nahlásit
1530
9.1.22 20:18

Tak ono tomu nejde moc rozumět, tomu tvému textu. Taky jsem nepochopila jak to díťe spadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28764
9.1.22 20:24
@Sanem23 píše:
Nemůžu se vyrovnat z pádu miho batolete 13m dnes spadnul 3× na zadní hlavičky na zemi když se stavěl i pak když seděl tak taky spadnul bojím se aby se mu něco nestalo jinak se chová normalne

Tvoje dítě má víc hlav nebo co? Napiš to znovu a srozumitelně, není poznat odkud kdo kam spadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
9.1.22 20:25
@Sanem23 píše:

Můj tak padal přesně takhle na zadní stranu hlavy hodně a nic mu není. Všichni říkali, nech ho padat. Ale oni neviděli, jak blbě padal. Pak u 2. dítěte jsem viděla, že pády rovnou na hlavu opravdu nejsou normální. Takže za mě klid, můj to přežil víckrát, ale stejně bych teď měsíc, dva hodně hlídala pro jistotu a nenechávala ho zbytečně padat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 20:25

Spadlo po prvé že sedu, podruhé když stal u jídelně židličky a zvedal se spadnul že stoje na zadek a hlavu
Po třetí když dědeček hlídal bejspi že sedu.
Máme tu lino tak to bylo hodně slyšet a proto se bojím ale hned po pádu plakal.

• Citovat
  • Nahlásit
6368
9.1.22 20:26
@Kriss Tina píše:
Tvoje dítě má víc hlav nebo co? Napiš to znovu a srozumitelně, není poznat odkud kdo kam spadl.

Prostě předpokládám stojí normálně a jak prkno se skácí dozadu. Pro matku, co to zažila, je to srozumitelné dost.

A jo, je to podle mě nebezpečné, takže bych se tomu snažila předcházet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
9.1.22 20:27
@Anonymní píše:
Spadlo po prvé že sedu, podruhé když stal u jídelně židličky a zvedal se spadnul že stoje na zadek a hlavu

Tak lino a ze sedu, to je ještě dobrý. Lino je měkké. Ale stejne bych se snažila hlídat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
9.1.22 20:30
@Anonymní píše:

Tak takto naši kluci padají normálně :nevim: máme dřevěnou podlahu také je to dost slyšet… Občas spadnou, otočí se a pokračují v cestě… Občas začnou brečet, tak je vezmu na ruky a do 10 vteřin je klid a zase chtějí na zem :nevim: nijak to neřeším, když hlavou nevezmou kraj stolu (to se stalo jednou jednomu) nebo pokud nesleti za stoje rovnou na hlavu ( to se zase stalo jednou druhému)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat