Reklama

Nejlepší CD soundtrack pro holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elnido
Kecalka 269 příspěvků 02.05.18 12:17
Nejlepší CD soundtrack pro holky

Ahoj maminky, potřebuji poradit, jaký CD soundtrack koupit 5leté k narozeninám. Má doma klasiku českých písniček (holka modrooká…), ale to ji už moc nebere, chtěla bych něco pro „starší“. Napadlo mě Fíha tralala nebo Frozen (ale v češtině nemohu sehnat). Jaká CD máte doma? Jaké je oblíbené? Děkuju za rady.

Reklama

Reakce:

LenkaN26
Závislačka 4008 příspěvků 02.05.18 12:20

Tak moje pětiletá už valila Horkýže Slýže, Lucii, Wanastovky, miluje Špinavý záda od Jasné páky a Pražskýho démona od Vítkova kvarteta :-D plus zahraniční rockové kapely. Prostě to co posloucháme my. Jinak má rády Vivaldiho, Mozarta, Bethovena.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 02.05.18 12:27

Co ZPÍVACÍ PÍSNIČKY od Jany Rychterové? Máme CD 1 a 2, Vyjmenovaná slova a Dopravu. Texty si notujeme celá rodina, jsou hodně chytlavé :))

elen-ka
Extra třída :D 11910 příspěvků 9 inzerátů 02.05.18 12:36

@elnido Děti poslouchají Kašpárka v rohlíku, nebo písničky k pohádkám. Ty jsem nejčastěji kupovala v Lidlu.

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 02.05.18 13:18
@elnido píše:
Ahoj maminky, potřebuji poradit, jaký CD soundtrack koupit 5leté k narozeninám. Má doma klasiku českých písniček (holka modrooká…), ale to ji už moc nebere, chtěla bych něco pro „starší“. Napadlo mě Fíha tralala nebo Frozen (ale v češtině nemohu sehnat). Jaká CD máte doma? Jaké je oblíbené? Děkuju za rady.

A co písničky k dětským filmům od Svěráka a Uhlíře? I kdyby ještě filmy neznala, jsou hezké a dobře zapamatovatelné :think:

elnido
Kecalka 269 příspěvků 02.05.18 13:56

Děkuju za tipy, pomohlo mi to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama