Nejlepší elektrický depilátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 16:41
Nejlepší elektrický depilátor

Ahoj holky,

snad se tady najde nějaká, která mi poradí :)
Momentálně vybírám elektrický holící strojek, ale jelikož jich je na trhu tolik a já bych ráda, ten dobrý a za přijatelnou cenu. Mám hodně citlivou až suchou kůži a zarůstají mi chloupky. Proto budu ráda za radu, jaký tip si vybrat. Zatím koukám na značku Braun. Ale nevím, nevím…nemám s tím žádné zkušenosti. :) a hlevně, aby po něm nebyla podrážděná, nebo červená kůže. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
eviku-miluna
Kelišová 6864 příspěvků 27.01.19 16:43

Holici strojek a depilator je rozdil. Co tedy hledas?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 16:46

Elektrický holící strojek :)

eviku-miluna
Kelišová 6864 příspěvků 27.01.19 16:52

Tak to neporadim :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 16:57

@eviku-miluna A depilátor? :) taky mě zajímá nějaké info :)

histep
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.19 17:01

Vubec nejlepsi je IPL epilator. Pak definitivne neni treba resit ani holici strojek, ani depilator.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 17:07

@histep to je ten za 13.000,– ? 8o to zatím neplánuju :) ;)

ivašot.
Kelišová 7054 příspěvků 27.01.19 17:17
@histep píše:
Vubec nejlepsi je IPL epilator. Pak definitivne neni treba resit ani holici strojek, ani depilator.

Máš s nějakým konkrétním dobrou zkušenost ? Taky o něm začínám přemýšlet.

histep
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.19 17:19
@Anonymní píše:
@histep to je ten za 13.000,– ? 8o to zatím neplánuju :) ;)

Tak ja si ho koupila pred 6 roky, ze zacatku se to musi casteji opakovat, pak treba jednou za 3 mesice, ale ted jsem si nohy nemusela holit/depilovat/e­pilovat minimalne 2 roky vubec. Dokonalost sama, fakt svoboda, kdyz to zenska nemusi resit, nejlepsi investice jakou jsem kdy udelala.

Zadne zarustani, zadne podrazdeni, zadne zcervenani ;)

histep
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.19 17:20
@ivašot. píše:
Máš s nějakým konkrétním dobrou zkušenost ? Taky o něm začínám přemýšlet.

Viz vyse, Philips Lumea.

ivašot.
Kelišová 7054 příspěvků 27.01.19 17:21
@histep píše:
Tak ja si ho koupila pred 6 roky, ze zacatku se to musi casteji opakovat, pak treba jednou za 3 mesice, ale ted jsem si nohy nemusela holit/depilovat/e­pilovat minimalne 2 roky vubec. Dokonalost sama, fakt svoboda, kdyz to zenska nemusi resit, nejlepsi investice jakou jsem kdy udelala.Zadne zarustani, zadne podrazdeni, zadne zcervenani ;)

A jak dlouho ze začátku trvá jedno ošetření nohou?

histep
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.19 17:25
@ivašot. píše:
A jak dlouho ze začátku trvá jedno ošetření nohou?

Od kolen dolu obe nohy cca pul - 3/4 hodky. Jako ten zacatek je trochu pruda, ale trvaly vysledek fakt super

nozu
Extra třída :D 12110 příspěvků 27.01.19 17:55

já také hlasuji pro IPL. Dostala jsem pod strimeček Philips Lumea. Je víc druhů, optimální poměr cena - výkon je za 9000. Já ho mám ještě levnější - chytli jsme před vánoci výhodnou slevu. A opravdu to je úžasné. ze začátku je potřeba před ošetřením nohy oholit a je potřeba je pravidelně ošetřovat co 14 dní. Dá se stáhnout i aplikace do mobilu, která ty termíny hlídá. Mě to ošetření spodních nohou trvá cca 30 minut. Ale bacha, nesmí se používat, pokud máš křečové žíly nebo indikace k nim - já bohužel musím jedno místo na jedné noze vynechávat. A dočetla jsem se o tom až z návodu po koupi - no, moje chyba, měla jsem si ho stáhnout dopředu. Také trpím na migrénu, kteoru způsobují světelné záblesky a IPL na toto není ideální. Tak je na mě super pohled - nohy si ošetřuji se slunečními brýlemi, maximálně rozsvíceným světlem okolo a ještě zavírám oči při „blikání“ :mrgreen: :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 12110 příspěvků 27.01.19 17:56

@histep a neměla jsi po těch prvních ošetřeních sušší kůži? Já si teda myslím, že to je spíš tím, že nejdřív musím oholit ty vyrostlé chloupky. A trošku mi vadím, že mohu nohy namazat až druhý den.

histep
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.19 17:59

@nozu to si fakt po 6 letech uz nepamatuju, ale ja mam suchou kuzi furt a vsude, tak myslim zadna zmena :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >