Reklama

Nejlepší koloběžka - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bambulka12
Kecalka 170 příspěvků 2 inzeráty 18.10.17 17:28
Nejlepší koloběžka?

Poradíte, prosím, koloběžku pro 6-letou holčičku? Dcera si přeje k Vánocům koloběžku, ráda bych ji vybrala něco, co jí vydrží pár let (chci nějakou asi jako už pro školáky, ona je docela drak, tak ať se jí hlavně nerozsype po měsíci :lol: ).
A třeba nějakou i pro 4-letou, to nemám představu vůbec :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42721 příspěvků 18.10.17 17:39

Dceři jsme pořídili Yedoo Two, poměr cna/výkon solidní, jezdí na tom parádně cca od pěti let a ještě jí to dalších pár vydržé. Ale my chtěli s velkými nafukovacími koly, žádnou skládačku.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 18.10.17 18:07

Máme taky Yedoo, prcek se na ní naučil během odpoledne v necelých 4 letech. Je parádní a určitě vydrží pár let.

cell
Echt Kelišová 8044 příspěvků 18.10.17 18:34

Tady máme Yedoo Two, ale dnes bych nákup zvažovala, protože je veliká a neskladná. Dnes už bych šla do nějaké obyč. skládačky, kterou v případě potřeby ( nás často) složím a odnesu si v ruce.

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 18.10.17 18:48

Záleží kolik chcete investovat…
Potom co jsem sama začala jezdit na koloběžce bych svým dětem koupila asi Kostku nebo Mibo

ugluk
Hvězda diskuse 42721 příspěvků 18.10.17 19:00

@cell možná záleží na terénu, u nás jsem se projela na skládačce po chodníku a párkrát se málem vymázla :mrgreen: Ale fakt je, že jsem ras a dítě má koloběžku plně ve své kompetenci, takže jsem asi ještě nepřenášela.

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 18.10.17 19:12

Máme nějakou z Mallu, tu větší skládací. Jezdím na ni i já, takže za mě OK. U nas je to tak na litani s klukama venku, jinak jezdi na kole.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 18.10.17 19:18

Planuji Yedoo Mau New. Malou skladacku s malymi kolecky uz nechci, pro dite na poradnou jizdu neprakticke.

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8277 příspěvků 18.10.17 19:23

Záleží, na co ji bude používat. U nás holky mají Micro maxi, je lehoučká, skladná a zatáčí se náklonem. Její plus vidím v tom, že ji mohu skoro všude s sebou přibalit. Do terénu mají kolo a zatím po kolobce netouží (ale také preferuji značku Kostka, mám od nich dospěláckou a nedám na ni dopustit) ;)

Bambulka12
Kecalka 170 příspěvků 2 inzeráty 18.10.17 19:42

Díky moc za názory, schválně jsem nepsala značku, ale je fakt, že pokukuji po Yedoo :mrgreen: Jsem ráda, že slyším na ni pozitivní názory :mavam:

Uživatel je onlineSamy
Závislačka 3430 příspěvků 18.10.17 19:43

Omlouvám se autorce za vetření. Plánujeme koloběžku jako vánoční dárek, ale vůbec netuším jakou. Dceři je čerstvě 5 let, ale je velmi drobná. Tak kdyby někdo měl zkušenost s nějakou kolobrndou pro sice šikovné, ale výškou i hmotností malé dítě, budu ráda za radu. :think:

Chupita
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 18.10.17 19:52
@enyem píše:
Záleží kolik chcete investovat…
Potom co jsem sama začala jezdit na koloběžce bych svým dětem koupila asi Kostku nebo Mibo

taky tak :palec:

Uživatel je onlineSamy
Závislačka 3430 příspěvků 18.10.17 19:56

A ještě dotaz - dvě kolečka vpředu jsou kvůli stabilitě nebo to má i jiný význam?

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 18.10.17 20:50
@Samy píše:
Omlouvám se autorce za vetření. Plánujeme koloběžku jako vánoční dárek, ale vůbec netuším jakou. Dceři je čerstvě 5 let, ale je velmi drobná. Tak kdyby někdo měl zkušenost s nějakou kolobrndou pro sice šikovné, ale výškou i hmotností malé dítě, budu ráda za radu. :think:

Mam vybranou tuto pro 4letou.
https://www.manvel.cz/…2--2710.html

ugluk
Hvězda diskuse 42721 příspěvků 18.10.17 20:56

No, já před koupí rozmýšlela:

• v prvé řadě, zda chci malou skládací nebo velkou s nafukovacími ko­ly,
  • jak moc a kde na tom bude jezdit (zda denně nebo jednou za 14 dní rekreačně, zda jen po chodníku nebo i do terénu),
  • kolik jsem do too ochotná investovat (což souvisí i s předchozím bodem).
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >