Nejlepší koloběžka - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bambulka12
Kecalka 170 příspěvků 38 inzerátů 18.10.17 17:28
Nejlepší koloběžka?

Poradíte, prosím, koloběžku pro 6-letou holčičku? Dcera si přeje k Vánocům koloběžku, ráda bych ji vybrala něco, co jí vydrží pár let (chci nějakou asi jako už pro školáky, ona je docela drak, tak ať se jí hlavně nerozsype po měsíci :lol: ).
A třeba nějakou i pro 4-letou, to nemám představu vůbec :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 40792 příspěvků 18.10.17 17:39

Dceři jsme pořídili Yedoo Two, poměr cna/výkon solidní, jezdí na tom parádně cca od pěti let a ještě jí to dalších pár vydržé. Ale my chtěli s velkými nafukovacími koly, žádnou skládačku.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 18.10.17 18:07

Máme taky Yedoo, prcek se na ní naučil během odpoledne v necelých 4 letech. Je parádní a určitě vydrží pár let.

cell
Echt Kelišová 7932 příspěvků 1 inzerát 18.10.17 18:34

Tady máme Yedoo Two, ale dnes bych nákup zvažovala, protože je veliká a neskladná. Dnes už bych šla do nějaké obyč. skládačky, kterou v případě potřeby ( nás často) složím a odnesu si v ruce.

enyem
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 18.10.17 18:48

Záleží kolik chcete investovat…
Potom co jsem sama začala jezdit na koloběžce bych svým dětem koupila asi Kostku nebo Mibo

ugluk
Hvězda diskuse 40792 příspěvků 18.10.17 19:00

@cell možná záleží na terénu, u nás jsem se projela na skládačce po chodníku a párkrát se málem vymázla :mrgreen: Ale fakt je, že jsem ras a dítě má koloběžku plně ve své kompetenci, takže jsem asi ještě nepřenášela.

kacz
Kelišová 5888 příspěvků 18.10.17 19:12

Máme nějakou z Mallu, tu větší skládací. Jezdím na ni i já, takže za mě OK. U nas je to tak na litani s klukama venku, jinak jezdi na kole.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 18.10.17 19:18

Planuji Yedoo Mau New. Malou skladacku s malymi kolecky uz nechci, pro dite na poradnou jizdu neprakticke.

Aliik
Echt Kelišová 8179 příspěvků 18.10.17 19:23

Záleží, na co ji bude používat. U nás holky mají Micro maxi, je lehoučká, skladná a zatáčí se náklonem. Její plus vidím v tom, že ji mohu skoro všude s sebou přibalit. Do terénu mají kolo a zatím po kolobce netouží (ale také preferuji značku Kostka, mám od nich dospěláckou a nedám na ni dopustit) ;)

Bambulka12
Kecalka 170 příspěvků 38 inzerátů 18.10.17 19:42

Díky moc za názory, schválně jsem nepsala značku, ale je fakt, že pokukuji po Yedoo :mrgreen: Jsem ráda, že slyším na ni pozitivní názory :mavam:

Samy
Závislačka 3408 příspěvků 18.10.17 19:43

Omlouvám se autorce za vetření. Plánujeme koloběžku jako vánoční dárek, ale vůbec netuším jakou. Dceři je čerstvě 5 let, ale je velmi drobná. Tak kdyby někdo měl zkušenost s nějakou kolobrndou pro sice šikovné, ale výškou i hmotností malé dítě, budu ráda za radu. :think:

Chupita
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.10.17 19:52
@enyem píše:
Záleží kolik chcete investovat…
Potom co jsem sama začala jezdit na koloběžce bych svým dětem koupila asi Kostku nebo Mibo

taky tak :palec:

Samy
Závislačka 3408 příspěvků 18.10.17 19:56

A ještě dotaz - dvě kolečka vpředu jsou kvůli stabilitě nebo to má i jiný význam?

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 18.10.17 20:50
@Samy píše:
Omlouvám se autorce za vetření. Plánujeme koloběžku jako vánoční dárek, ale vůbec netuším jakou. Dceři je čerstvě 5 let, ale je velmi drobná. Tak kdyby někdo měl zkušenost s nějakou kolobrndou pro sice šikovné, ale výškou i hmotností malé dítě, budu ráda za radu. :think:

Mam vybranou tuto pro 4letou.
https://www.manvel.cz/…2--2710.html

ugluk
Hvězda diskuse 40792 příspěvků 18.10.17 20:56

No, já před koupí rozmýšlela:

• v prvé řadě, zda chci malou skládací nebo velkou s nafukovacími ko­ly,
  • jak moc a kde na tom bude jezdit (zda denně nebo jednou za 14 dní rekreačně, zda jen po chodníku nebo i do terénu),
  • kolik jsem do too ochotná investovat (což souvisí i s předchozím bodem).
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Ve dvou se to lépe táhne: Strážci oblečení AEG ochrání funkční prádlo i hedvábnou blůzu

Představte si, že můžete svůj jemný svetr nebo hedvábné šaty bez starostí... číst dále >

Největší módní a dětský bazar v ČR – Jarmark OnaDnes.cz se blíží

Pořiďte si něco nového na Jarmarku OnaDnes.cz, který se uskuteční 28. dubna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Evy: Chci si užívat života, přítel chce svatbu a dítě

Dnešní trend mít dítě až někdy po třicítce je přesně to, co mi vyhovuje.... číst dále >

Šest mýtů, které možná brání k získání vysněné postavy

Existuje mnoho mýtů z oblasti zdravého životního stylu a fitness. My jsme... číst dále >

Reklama