Nejlepší optika v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paja71580
Povídálka 23 příspěvků 10.03.18 14:30
Nejlepší optika v Praze

Dobrý den, mohu se zeptat na nějakou dobrou optiku v Praze? Potřebuju nové brýle a nevím kam zajít, aby byla nějak cenově dostupná (třeba obroučky v pohodě do 4000kč) a taky personál, kde by mi udělali rovnou i vyšetření zraku.

Reklama

Reakce:

marianne
Stálice 70 příspěvků 10.03.18 14:50
@paja71580 píše:
Dobrý den, mohu se zeptat na nějakou dobrou optiku v Praze? Potřebuju nové brýle a nevím kam zajít, aby byla nějak cenově dostupná (třeba obroučky v pohodě do 4000kč) a taky personál, kde by mi udělali rovnou i vyšetření zraku.

LAROOPTIK, www.larooptik.cz

M_Vladim
Kelišová 6737 příspěvků 10.03.18 15:36

Malinko si šťouchnu: Oční optika.
Když prohlásíte, že chcete f=0,7 Bk 7 z katalogu Schott o průměru 60 mm, budou na vás povětšinou koukat jak sysel zjara. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ergo pumpička: jsou to povětšinou prodavači obrouček, optice nerozumí i když to mají na vývěsním štítu. :jazyk:

Tableta
Závislačka 3741 příspěvků 10.03.18 15:40

Pro mě za mě třeba Eiffel optik

Pepinda10
Povídálka 47 příspěvků 10.03.18 16:52

Ja mam brýle z prvni optika http://www.prvnioptika.cz a naprostá spokojenost.

MP Janka
Nováček 5 příspěvků 10.03.18 17:35

Optika Eva na Vinohradské nebo v Podolí. Zrak měří buď optička a u složitějších případů MUDr.

Uživatel je onlineChupita
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 10.03.18 17:59

Optika POLÁK, Revoluční třída

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama