Nejlepší optika v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paja71580
Povídálka 23 příspěvků 10.03.18 14:30
Nejlepší optika v Praze

Dobrý den, mohu se zeptat na nějakou dobrou optiku v Praze? Potřebuju nové brýle a nevím kam zajít, aby byla nějak cenově dostupná (třeba obroučky v pohodě do 4000kč) a taky personál, kde by mi udělali rovnou i vyšetření zraku.

Reklama

Reakce:

marianne
Stálice 70 příspěvků 10.03.18 14:50
@paja71580 píše:
Dobrý den, mohu se zeptat na nějakou dobrou optiku v Praze? Potřebuju nové brýle a nevím kam zajít, aby byla nějak cenově dostupná (třeba obroučky v pohodě do 4000kč) a taky personál, kde by mi udělali rovnou i vyšetření zraku.

LAROOPTIK, www.larooptik.cz

M_Vladim
Kelišová 6467 příspěvků 10.03.18 15:36

Malinko si šťouchnu: Oční optika.
Když prohlásíte, že chcete f=0,7 Bk 7 z katalogu Schott o průměru 60 mm, budou na vás povětšinou koukat jak sysel zjara. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ergo pumpička: jsou to povětšinou prodavači obrouček, optice nerozumí i když to mají na vývěsním štítu. :jazyk:

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 3374 příspěvků 10.03.18 15:40

Pro mě za mě třeba Eiffel optik

Pepinda10
Povídálka 47 příspěvků 10.03.18 16:52

Ja mam brýle z prvni optika http://www.prvnioptika.cz a naprostá spokojenost.

MP Janka
Nováček 5 příspěvků 10.03.18 17:35

Optika Eva na Vinohradské nebo v Podolí. Zrak měří buď optička a u složitějších případů MUDr.

Uživatel je onlineChupita
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 10.03.18 17:59

Optika POLÁK, Revoluční třída

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama