Nejlepší výlety do přírody v ČR

152
5.6.21 09:47

Nejlepší výlety do přírody v ČR

Ahoj, napadlo mě založit diskuzi ohledně cestování po ČR, podobnou se mi nepodařilo najít :nevim:

Rádi s přítelem a rodinou jezdíme na výlety do přírody, za pár měsíců přibude i miminko, tak bych ráda načerpala inspiraci i od vás :srdce: Určitě se budou hodit nápady na hezké procházky, vyhlídky, lomy atd…
Pokud máte tip na super výlet někam do přírody kamkoliv po ČR, určitě ho sem napište. Myslím, že se bude hodit více lidem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64319
5.6.21 09:53

@Karolinaaaaaa moravský kras.. Najdeš tu všechno, např lom Rudice, Velká Dohoda, údolí kolem Macochy, je tu spousta jeskyni, skalních útvaru atd.. Hrady jako Holstejn.. Za mě parádní místo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21663
5.6.21 10:05

V ČR je skoro všude krásně. Pálava, Šumava, Jeseníky, Krušné hory… záleží odkud jseš. S miminem bych nejezdila nikam daleko. Tomu bude stačit procházka v kočárku kdekoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
5.6.21 10:15

Ja miluju sumavu, jizni moravu, krusny hory, krkonose, kokorinsko Adršpach :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
5.6.21 10:20

Já sbírám turistické vizitky a inspiraci čerpám z jejich stránek, zobrazí se tam mapka a místa, která mají vizitku :lol: jsou toho mraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
5.6.21 10:43

@Semtex To je fajn nápad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
5.6.21 12:43

Super diskuze 🙂 letos jedeme taky po ČR takže se ráda přidám a načerpám inspiraci.
Já mám ráda Český ráj, Jižní Čechy a České Švýcarsko…zatím procházíme místa která jsou známá, ale pokud z těchto lokalit máte někdo tip na super místo, ktere není profláknute tak sem sním :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat