Nejlepší výmluvy vašich partnerů

645
14.4.20 08:56

Nejlepší výmluvy vašich partnerů

Ahoj všem, nabízím téma pro odlehčení a pobavení. Napadlo mne to v souvislosti s hláškou mého manžela z minulého týdne. Záchodová mísa nebyla po jeho návštěvě zcela v dobré kondici. Šla jsem ho na to upozornit, načež se zamyslel a říká: Ta záchodová stětka nefunguje! :lol:
Podělte se i vy o nejlepší výmluvy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1654
14.4.20 09:15

Ten můj zásadně nezhasina. Když jsem po něm jednou vyjela, že zas svítí celý byt a on nikde, odvětil mi, že je takový světelný skřítek a chodí všude rozsvěcet :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
14.4.20 09:25

Já když jsem poprosila aby umyl nádobí, tak natáhl své ruce a rekl: myčka se právě rozbila, bude trvat týden, než se dá do kupy :mrgreen: v servisu mají plno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25702
14.4.20 09:29

Jednou mi syn podával nůžky, ale tak nešikovně, že mě trochu střihl do ruky.
Starší syn na to

• právě jsi rozbil myčku 8o

a dorazila to dcera, která řekla

• a má to asi kilometr do hloubky
    :mrgreen: :P

Chlapa nemám. A nechci 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
14.4.20 09:38

Nam zerou skritci tajne jidlo z lednice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
14.4.20 09:47

Mě chlap pravidelně prudí schválně a vždycky když mi provede něco co mě vytočí, poví mi s ledovým klidem: já tě musím zlobit, jinak bys nevěděla že mě máš! Nebo Ty by ses beze mě strašně nudila!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
14.4.20 10:14

Můj partner nepije čistou vodu, asi mu přijde nudná. No a minule se mě snažil přesvědčit, že on vodu nemůže pít, protože mu nedělá dobře na žaludek a zvrací z ní. :lol:
Rozumějte, on radši vypije lák ze zavařeniny než aby si dal sklenici čistý vody.

• Citovat
  • Nahlásit
374
14.4.20 10:32
@Lynx.lynx píše:
Můj partner nepije čistou vodu, asi mu přijde nudná. No a minule se mě snažil přesvědčit, že on vodu nemůže pít, protože mu nedělá dobře na žaludek a zvrací z ní. :lol:
Rozumějte, on radši vypije lák ze zavařeniny než aby si dal sklenici čistý vody.
Úplně to samí :mrgreen: vypil by snad i jarovou vodu jen aby se nemusel napít čistý :mrgreen: prej ma po ní ještě vetší žízeň :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
14.4.20 13:01

Skvělé hlášky, děkuji :) V některých vidím i svého manžela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 13:12

Můj přítel má také problém se zhasínáním. Když si po jeho návštěvě koupelny všimnu že nezhasnul ( už dávno vyvalený na gauči) a upozorním ho na to tak mi řekne : já tam ještě půjdu :mrgreen: nebo též wc v nedobré kondici po jeho návštěvě, tak mi řekne že když odcházel tak to bylo čisté, že to je odemě :mrgreen: a nebo když si sundá ponožky a nechá je válet po zemi.. tak prý si je ještě vezme na sebe. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
14.4.20 14:33

@Mařena.bublina

Tak v tom vidím i mojeho… Nezhasina s tím že tam ještě půjde, i když už třeba leží v posteli… Nebo nechá hrát v obýváku televizi a jde si lehnout do ložnice kde si pustí druhou :lol: taky nechává otevřené skříně, skříňky… Snezene jídlo svádí na kočku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
14.4.20 15:20

@el.leanor21 Tak s tou kočkou to nemá chybu :))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat