Nejlepší značka kočárku

13
17.5.21 13:32

Nejlepší značka kočárku

Dobrý den, chci se vas zeptat jakou mate značku kočárku a jste s tim spokojeni? Aby byl vhodny i do terenu? Nejlepe 2kombinace. Čekám první miminko a z tohohle jsem uplne mimo. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7334
17.5.21 13:39

Koukni na easy Walker

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2443
17.5.21 13:40

S dovolenim se pridam do diskuse…mam stejne pozadavky jako zakladatelka a nevim si moc rady. A hlavne, kam se jet na ten kocarek podivat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
17.5.21 13:41

Máme Easywalker a naprostá spokojenost. S prvním dítětem toho zvládl hodně a ani to na něm není vidět. Teď v něm vozím druhé a asi to bude podobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32857
17.5.21 13:59
@Natty90 píše:
S dovolenim se pridam do diskuse…mam stejne pozadavky jako zakladatelka a nevim si moc rady. A hlavne, kam se jet na ten kocarek podivat.

Neporadím typ, ale doporučuju si kočárek hodně vyzkoušet. Nejlépe i před prodejnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
17.5.21 13:59

Máme trojkombinaci X-landeru. Já ho vyzkouším sice až za měsíc, ale mamka ho na mou nejmladší sestru měla taky a nemohla si ho vynachválit. Má velká kolečka, takže procházky lesem a dlouhé túry nikdy nebyly problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
17.5.21 14:11

To se podle mě nedá tak říct… každý má jiné požadavky. Třeba jak moc terénní chceš? Hodně, nebo aby byl i pěkně a snadno ovladatelný třeba v obchodech a MHD? Potřebuješ ho skládat do kufru auta? Potřebuješ se s ním vejít do nějakého výtahu? Kdy se mimino narodí - jak plus mínus velké bude v zimě (= jak velkou budeš potřebovat korbičku)? Jak jsi ty sama vysoká - některé kočárky mají tu korbu posazenou hodně nízko, což je pro menší postavy super, pro ty vysoké moc ne… Budeš ho vynášet někde do schodů/autobusu atd., nebo může být klidně bytelnější?

Podle mě se nedá říct, že je nějaký kočárek zkrátka nejlepší - jde prostě o to, jak se ten daný typ prolíná s tvými kritérii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19919
17.5.21 14:26
@klamonožka píše:
To se podle mě nedá tak říct… každý má jiné požadavky. Třeba jak moc terénní chceš? Hodně, nebo aby byl i pěkně a snadno ovladatelný třeba v obchodech a MHD? Potřebuješ ho skládat do kufru auta? Potřebuješ se s ním vejít do nějakého výtahu? Kdy se mimino narodí - jak plus mínus velké bude v zimě (= jak velkou budeš potřebovat korbičku)? Jak jsi ty sama vysoká - některé kočárky mají tu korbu posazenou hodně nízko, což je pro menší postavy super, pro ty vysoké moc ne… Budeš ho vynášet někde do schodů/autobusu atd., nebo může být klidně bytelnější?Podle mě se nedá říct, že je nějaký kočárek zkrátka nejlepší - jde prostě o to, jak se ten daný typ prolíná s tvými kritérii.

přesně tak, projdi si tyto diskuze na podobné téma, už jsem se tam rozepsala:
https://www.emimino.cz/…esta-422473/?…

https://www.emimino.cz/…evim-425485/

https://www.emimino.cz/…2021-423420/?…

a kdyžtak se ptej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
18.5.21 09:34

@Natty90 známá mi doporučila Babyplace v Ostravě. Prý tam jsou ochotní se vším poradí a autosedačku pomůžou i nainstalovat do auta a vše ukážou. Akorát nevím odkud jste, ale poboček budou určitě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
18.5.21 09:39

@klamonožka terenní ale aby se s ním dalo dobře manipulovat i ve městě atd. Máme totiž novostavbu a ne vše je tady dodělané a hlavně příjezdová cesta v naší ulici stojí zaprd. Sousedka už kupovala nový kočárek protože ten jeden to tu úplně nepřežil a rozvrzal se. Zase nechci tříkolku protože to je nestabilní. V zimě bude mimčo úplně nejenší protože se má narodit 15.12. Do MHD ho asi úplně dávat nebudu ale do kufru určitě ano. Zase aby nebyl úplně těžký ať se dá vytlačit do kopce. Chápu že se to nedá úplně určit, jen jsem chtěla znát vaše názory se kterými kočárky jste vy spokojení :-) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
18.5.21 12:13

Zkus se podívat na českou značku Zopa. Na YouTube mají ukázku nových kočárku Falcon a Stratos. Je to kočárek do terénu, ale zároveň s aretovatelnymi kolečky, takže to není typický tank, ale projede toho hodně a zároveň se pohodlně ovládá i v obchodě jednou rukou. Cena je taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2443
18.5.21 12:27

@Denulqa Jsme z Pardubickeho kraje, nemame problem dojet do Olomouce, Brna, Hradce nebo Pardubic, ale Ostrava uz je z ruky :think: vcera jsem pohledala na netu a nasla jsem v Hradci obchod s kocarky - John Nell, tak tam asi vyrazime a nechame si poradit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19919
18.5.21 17:29
@Denulqa píše:
@klamonožka terenní ale aby se s ním dalo dobře manipulovat i ve městě atd. Máme totiž novostavbu a ne vše je tady dodělané a hlavně příjezdová cesta v naší ulici stojí zaprd. Sousedka už kupovala nový kočárek protože ten jeden to tu úplně nepřežil a rozvrzal se. Zase nechci tříkolku protože to je nestabilní. V zimě bude mimčo úplně nejenší protože se má narodit 15.12. Do MHD ho asi úplně dávat nebudu ale do kufru určitě ano. Zase aby nebyl úplně těžký ať se dá vytlačit do kopce. Chápu že se to nedá úplně určit, jen jsem chtěla znát vaše názory se kterými kočárky jste vy spokojení :-) :)

a kde jsi přišla na to, že trojkolky jsou nestabilní?? :think:
je to nejlepší kočár do terénu ;) krom pevných 4 kol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat