Největší průšvih - puberta vašich dětí

349
10.8.20 18:23

Největší průšvih - puberta vašich dětí

Pro pobavení, nebo možná i výstrahu :D Copak Vaše děti vyvedly v pubertě za největší průšvih (prozatím) :D Pišme anonymně, s ohledem k nim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2906
10.8.20 18:29

Odjela jsem s tehdejším přítelem (rodiče o něm nevěděli) do Řecka. Rodičům jsem nakecala, že budu u kámošky. Prošlo to. A protože je karma zdarma, jsemu mých dětí připravena snad na cokoliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
10.8.20 18:46

Sice ne moje děti, ale ja.

Já v šestnácti utekla oknem na vesnickou akci, opila se a spadla z pódia, zlomila jsem si žebra. Domu (3km) jsem šla šest hodin a nedošla (kvůli úrazu, nikoli kvůli chlastu). Přijel pro mě táta, ale vzal to sportovně. Mamka mě chtěla zbít, ale měla jsem zlomený ty žebra, tak smolíček. :lol:

A nebo jsem v 18 potají kouřila na terase, byla tam deka, taková ta huňatá, kterou mamka dostala od táty z Německa a já ji cigaretou opalovala ty trčící nitky. No, asi za půl hodiny přiběhla mamka, jakej de_bil tam zapálil deku. Ono to prostě chytlo a já to nevěděla. Ale zatloukala jsem.

A na praxi ve škole jsme s brachou utekli a jeli na koupák. Chytli nás, průvodčí byl táta od spolužáka- Podmínečně vyloučení, že jsme „plánovali útěk ze školy“.

To je, ale zlomek jen, byla jsem hrozná. Co my se s bráchou nadělali průserů. Nejhorší je, že my to nikdy nemysleli špatně. I přesto na nás všichni včetně rodičů koukali jak na největší kriminálníky na světě.

Dej bůh, ať moje děti jsou chytřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6297
10.8.20 18:48
@alena1995 píše:
Sice ne moje děti, ale ja.

Já v šestnácti utekla oknem na vesnickou akci, opila se a spadla z pódia, zlomila jsem si žebra. Domu (3km) jsem šla šest hodin a nedošla (kvůli úrazu, nikoli kvůli chlastu). Přijel pro mě táta, ale vzal to sportovně. Mamka mě chtěla zbít, ale měla jsem zlomený ty žebra, tak smolíček. :lol:

A nebo jsem v 18 potají kouřila na terase, byla tam deka, taková ta huňatá, kterou mamka dostala od táty z Německa a já ji cigaretou opalovala ty trčící nitky. No, asi za půl hodiny přiběhla mamka, jakej de_bil tam zapálil deku. Ono to prostě chytlo a já to nevěděla. Ale zatloukala jsem.

A na praxi ve škole jsme s brachou utekli a jeli na koupák. Chytli nás, průvodčí byl táta od spolužáka- Podmínečně vyloučení, že jsme „plánovali útěk ze školy“.

To je, ale zlomek jen, byla jsem hrozná. Co my se s bráchou nadělali průserů. Nejhorší je, že my to nikdy nemysleli špatně. I přesto na nás všichni včetně rodičů koukali jak na největší kriminálníky na světě.

Dej bůh, ať moje děti jsou chytřejší.

Jeden příběh lepší než druhej :lol: Ten,,útěk ze školy" možná byla zbytečná hysterie, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60334
10.8.20 19:06

@Nora4 zatím nic moc.. Ale mám obavy, jestli bude po mě, tak potespreel, fakt jo :think: kouření na stohu, chozeni do rockace od 13 přes noc atd.. Divím se, že mě naší nezabili :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13829
10.8.20 19:13

Kluk je ještě maly, ten nic. Ja mela hodně povolene, neměla jsem potřebu revoltovat. Na vsem jsme se dohodli. Na gymplu jsem chodila za školu. Ale nikdo to nikdy neřešil, my si i omluvenky psali do tridnice sami, stacilo pohlidat, aby nebyla velka absence. Rodice mi asi od 6.tridy nenapsali zadnou omluvenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
10.8.20 19:36

Syn je ještě batole, ale my jsme oba byli pěkný kvítka, takže jsem připravená na všechno :mrgreen: můj největší průser byl, že jsem nechtěně podpálila kuchyni a můj muž je bývalý „pouliční umělec“, takže největší průšvihy skrz to. Ale navyváděli jsme se oba šílený věci a oba jsme se kolem 25 let srovnali úplně do klidu :mrgreen: ale puberta byla fakt hodně hustá, dost se obávám, ze se nám to drsně vrátí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
10.8.20 19:51

Já krom “standardního” flámování a kouření na intru (studovala jsem konzervatoř, proto píšu standardní :mrgreen: ), dělala spoustu kravin typu “jsme na silvestra u kamarádky a přitom jsme byli na mejdanu a půlku noci prospali na nádraží a čekali na první vlak :mrgreen:. Taky jsem chodila za školu, ale omluvenky u nás nikdo nehrotil, pokud to nepřesáhlo nějakou hranici. Ale nikdy nic nepřekročilo tu míru, a taky jsem měla štěstí, a většinu věcí se naši nedozvěděli. Jediné, co se dozvděděli a z toho bylo halo… Bydlela jsem na intru a naproti byl intr pro dospělé (konzervatoř je na 6 let, takže už je tam spousta studentů plnoletá). Ti, narozdíl od nás, neměli žádnou vrátnou, ani vychovatelku, takže když se někdo z nich vracel po půlnoci, museli si jít do naší budovy, aby s nima šla vychna a otevřela jim. Ty samozřejmě ale byly líné a tak jim jeden nadbytečný klíč daly. Tím pádem si tam každý bral koho chtěl. Já si ve druháku našla chlapce z předposledního ročníku, který bydlel právě v oné protější budově, a tak jsem vždy na intru řekla, že odjíždím domů, nebo jedu někam hrát, nebo jsem na intr vlastně ani “nepřijela” a chodila spát k němu :mrgreen:. Jo, na normální škole by to neprošlo, ale tady režim funguje naprosto odlišně. Jednou jsem ale udělala tu fatální chybu a šla večer na intr, že odjíždím, že je mi blbě a jedu domů… A abych dodala na důveryhodnosti, tak jsem řekla, že se jen obleču a brnknu našim, až se mi trochu nabije telefon… No, než jsě se oblékla, podávala mi laskavá paní vychovatelka telefon, že si můžu brnknout od ní :mrgreen:. Mámě bylo jasné, že lžu, nějak jsem se do toho i zamotala. Chlapce jsem musela domu přivést představit a na tohle vymýšlení si na intru jsem dostala zákaz. Ten jsem stejně ještě několikrát porušila, až se to dostalo k zástupci, který mi řekl, jestli si myslím, že jsou všichni blbí, zrovna tady, kde mluví i zdi :mrgreen:. Že kdyby to bylo jednou, tak přivře oči, však byl taky mladý, ale já už tam jsě regulérně nastěhovaná. Nijak víc to neřešil, ale vzhledem k tomu, že už jsem měla nahnuto doma a v tu chvíli i od něj, jsem se zas nastěhovala hezky na svůj intr :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 20:04

Můj syn v deváté třídě se svým kamarádem jednou chemukarovi (celkem neoblíbený), po nějakém konfliktu vzali o přestávce plášť na laboratoře (nechává si ho ve třídě) a nevhodné mu ho popsali. On si toho nejdřív nevšiml, ale pak ho na to někdo upozornil. Byl prý hodně naštvaný strašně křičel, tak se ti dva radši nepřiznali, někdo je ale prásknul. To by ale nebylo tak strašné, prostě by mu ten plášť buďto vyhráli nebo kdyby to nešlo, tak koupili nový a asi nějaký zápis nebo max napomenutí, ale když je ten učitel zavedl do ředitelny (podle mě to stačilo vyřešit jenom s třídním, ale on vždycky ten učitel všechno řeší tím „nejhorším“) a jak byl syn naštvaný že je někdo prásknul a šli ještě do ředitelny, tak tam jenom řek: a vždyť je to pravda, se podívejte, je to prostě čůr*k… Byl z toho celkem průser

• Citovat
  • Nahlásit
349
10.8.20 20:31

:D:D máte krásné historky :D Já byla v pubertě slušňák, nemám sem za sebe co napsat :D Ale holka nám k té pubertě bude pomalu mířit, tak jsem zvědavá, co mě čeká :D Kolikrát co slyším od rodičů v okolí, co mají starší děti, tak se děsím. Moje spolužačka ze ZŠ byla ve 14 těhotná například. Ale co tu popisujete, to jsou takové puberťácké vylomeniny, ze kterých člověk vyroste, hlavně aby to nebyly drogy nebo tak, to je dneska asi horší, než když jsme byly v tom věku my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 20:34

Já a manžel nic, byli jsme nudně sporadani, ale můj otec, ještě neplnoletý, sebral a naboural dědovi auto. A pak spoustu dalších věcí, modlím se, aby naše děti byly po nás :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1224
10.8.20 22:17

@bjetuschka Byl, tomu jsem se smála tenkrát i teď. Nevím, jestli učitelé měli pocit, že jsme si po večerech kreslili plány a kopali tunel pod školou směr vlakový nádraží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:50

Ja od 9ti kourila :oops: od 8tridy chodila pravidelne za skolu. Ale porad mi to prislo v mezich.
To manzel v 16ti s kamaradama se opili, nakoupili spreje a sli “zvelebit” skolu obrazky a napisy. Skoncili v pastaku.
Ale dneska je to hodny, slusny clovek a vzorny otec :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3817
11.8.20 00:58

S přítelem jsme si udělali místo školy „mejdan“ na veřejných WC v Albertu. Chlastali jsme tam a kouřili, počmárali jednu WC kabinku a když na nás přišel pán od security, utekli jsme mu :oops: jednou jsem se v 17ti ožrala a skončila v nemocnici s otravou alkoholem. Podruhý jsem se zase zhulila před zkouškama, omdlela a musela jsem je dělat v náhradním termínu. Ale všichni si mysleli že mi bylo špatně z nervů, naštěstí se na to nepřišlo :lol: :roll: jo, byla jsem zmetek a ještě úplně blbá :lol: být svůj rodič, tak si naliskám :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama