Nekakame co stim

31
8.11.19 21:32

Nekakame co stim

Dobrý večer,
Chtěla bych se optat na názor Vas ostatních maminek.
Malému jsou 2 mesice, od začátku chudák trpí na prdy, křeče briska, zácpa.
Ale první měsíc mi kakal normálně (I když třeba v křeči, ale kakal) kojime, ale máme příkrmy. Že začátku byl na Bebe comfort, bylo vše v pořádku. Ale pak přišel den D, bříško jak beton a skončili jsme na pohovotosti. A byl tak ucpaný, že se divili, že kakal, protože rourkou, tam z něj lítali bobky dobrých deset minut. Od té doby prostě sám nekaka. Tak nam naridili nutrilon Alergy, dávám stále Espu. Ten už jsme vysadili, protože mu vůbec nezabírál, pak jsme měli zkusit Sab, ten vůbec po tom měl okamžitě křeče, a probiotika dávám BioGai.
Ale už měsíc se sám nevykadi, je v křeči, bříško tvrdé, a MUDr mi řekla at ho vždy prostouchnu, ale ja nechci aby si na ti zvyknul, a určitě to pro tu ordylku taky není zdravé. Ale teď vždy když je v křeči ten 2/3 den, ho trošku prostouchnu a hned kaka, klidně na 3 plínky. Nechápu, že předtím kakal, a teď prostě ne. Přemýšlela jsem, i čím mu to podpořit, či zda se nezkusit vrátit k ty Bebe. Doktorka, řekla že je v pořádku, že hold některý to mají, až takhle že tlačí hodinu aby si jen prdly ????????
Hlavně, už to nemá tuhý, aby mu to nešlo vykakat se, ale furt tlačí snazi se, ale prostě nic. A nechci do něj furt ladovat a zkoušet. Občas mu dam jen Baby Calm, aspoň něco přírodního, to go trošku sklidni, ale zázrak žádný taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2847
8.11.19 21:41

Laktobacilky..to jedine nam zabralo ihned a vymenit Decko

Příspěvek upraven 08.11.19 v 21:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2425
8.11.19 21:42

Na rourkování si nezvykne. U staršího jsem se taky bála, zbytečně jsem ho trápila. Mladší to taky potřebuje, občas jednou týdně, občas ob den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
8.11.19 21:44
@Bugaboo píše:
Laktobacilky..to jedine nam zabralo ihned a vymenit DeckoPříspěvek upraven 08.11.19 v 21:44

A které jste měli? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
8.11.19 21:45
@Sashie píše:
Na rourkování si nezvykne. U staršího jsem se taky bála, zbytečně jsem ho trápila. Mladší to taky potřebuje, občas jednou týdně, občas ob den.

Aha, no, tak budu doufát, jen říkám, nechapu, proč teď má ten blok, když předtím měsíc kakal. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
8.11.19 21:46

Rozhodne syna netrapit a pomoci mu se vykakat. Pouzivala jsem teplomer namoceny v kremu na zadecky. Zasunout a lehce zatocit.Pak jsem ze dne na den prestala, kdyz uz to nepotreboval a dobry. Zadna zavislost zadne nasledky. Takto jsem mu pomahala asi mesic a pak uz to zvladl sam.Byl plne kojeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
8.11.19 21:46
@Bugaboo píše:
Laktobacilky..to jedine nam zabralo ihned a vymenit DeckoPříspěvek upraven 08.11.19 v 21:44

D už jsme vyměnili, vigantol šel do koše. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:48

Nekakáte celá rodina :roll:? Nebo nekaká jen mimino?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
8.11.19 21:48

Dcera od začátku krásne kakala a nebyl problém a pak kolem druhého měsíce se to taky změnilo a měla problém se vykakat. Fakt třeba hodinu sebou hazela a nic. Prdici v pohodě ale kakani bylo horsi. Hlavně večer. Teď se to teda lepší, ale laktacni poradkyně mi radila zkusit bezplenkovou metodu. Ne samotnou metodu jako takovou ale dat si ji do te polohy a kakat nad nejakou miskou a strašne nám to zabírá. Malá teda řve jak tur, ale vždycky se takto vykaka. Za pokus to stojí. Ja teda kojim a kapky nedavame žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:49

Jinak strčit do zadku teploměr a poletí to raz dva… jak říkaj vejš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
8.11.19 21:49
@růžový achát píše:
Nekakáte celá rodina :roll:? Nebo nekaká jen mimino?

Pokud, vím, psala jsem, že malý :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2425
8.11.19 21:50

@Megiiie tak to měli oba, i když jsem změnila vigantol za něco jiného, tak to nepomohlo. Starší občas trpěl na zácpu do 10 měsíců. Pak najednou obrat. Vyzkoušela jsem vše možné, nic nepomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
8.11.19 21:52
@Sashie píše:
@Megiiie tak to měli oba, i když jsem změnila vigantol za něco jiného, tak to nepomohlo. Starší občas trpěl na zácpu do 10 měsíců. Pak najednou obrat. Vyzkoušela jsem vše možné, nic nepomohlo.

Je to mazec, ty malý tělíčka. Člověk jim tam moc chce pomoci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
8.11.19 22:18

A co mate za prijemy? Kdyz jsem nasidila prikrmy mrkev, dyni atd i treba kase, tak zacal mit tyhle problemy Muj syn ve 4m, ve dvou mesicich bychklidne prikrm vynechala a davat jen UM, treba jen par dni na zkousku, zda neni to ten problem.Nam pomahala nejvic rourka, teply koupele a cviceni s nozickama. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 22:19
@Megiiie píše:
Pokud, vím, psala jsem, že malý :)

Ale v nadpisu máš nekakáme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...