Polohovací válečky - spaní

8.11.19 19:22

Polohovací válečky - spaní

Mam dotaz, malej se narodi v zime, poridila jsem si polohovaci valecky, ale docetla jsem se, ze by se tak do roka nemela davat perinka, v zavinovacce ani ve spacim pytli ho tam nedam. Jak to řešit? Prece ho nenecham jen v overalku ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3348
8.11.19 19:28

Já peřinku používám od narození dcery, nevím o tom, že by se neměla používat. Ale nemám válečky. Mám hnízdo, otočím ji na bok a dekou z obou stran vycpu mezery mezi ní a hnizdem. Určitě bych miminko jen v overalku spát nenechala. A kdybys ho měla v za inovace, tak ty válečky taky nebudeš potřebovat, prostě ho otocis, jak potřebuješ. Za mě jsou ty válečky tak nějak zbytečnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.19 19:42

@ProfZav Ja prave cetla ze se tou perinkou muze udusit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
8.11.19 19:56

@gabriellllla Tak teoreticky může, ale kolik takových případů je? Jak říkám, já ji tu déčku zastrkam kolem těla, takže se mi ani jednou nestalo, že by ji měla třeba přes hlavu, spíš si ji úplně odkope kdyztak. Některá miminka usinaji s plenku přes obličej a dokonce je tak mají i v noci v porodnici. Na vlastní voči jsem to viděla :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7894
8.11.19 20:25

Uložila jsem do válečku a přikryla lehkou dekou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
8.11.19 20:42

Tak někdy dejte miminku deku přes hlavu a uvidíte, že se mu to líbit nebude a dá vědět. Já neměla žádný válečky. Zavinula jsem do látkové pleny dle Karpa, položila vedle sebe na postel, zakryla a spalo se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6498
8.11.19 22:34

Já jsem je dostala od kamaradky a pouzila jsem je snad 2×. Dávala jsem malou v zavinovacce na bok a bylo to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
14.11.19 23:44

Zdravím, my jsme válečky používali, když syn začal spávat na jen na jednom boku, přestal i otáčet hlavu na obě strany. Zavinovačka a polohování v ní neprošlo. Do válečku šel v tensim spacím pytli bez rukávů, v zime přes nohy ještě deka. Ale stejně se mu tam moc nelíbilo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat