Někdo, kdo pracuje na ÚP

234
22.9.20 07:56

Někdo, kdo pracuje na ÚP

Ahoj. Potřebovala bych radu od osoby, která pracuje na ÚP. Nejlépe jako zprostředkovatelka zaměstnání.

Jde o to, že nastupují od 1.10 do zaměstnání. Má referentka mi nevydala papír o ukončení o evidenci. Chápu, řekla mi, že dopředu se to již nesmí. Ale (!!!) moji budoucí nastupující kolegové a kolegyně, kteří jsou také zatím vedení na ÚP si melou své a jedna konkrétně arogantní kr…, Cituji: neexistuje!!! Aby nevydali, musí na tvoji žádost ihned. A posílá nám články z up.

A podobně kraviny. Tak bych byla ráda, za nějaký jiný a profesní názor. :mrgreen: Upřímně, mám ji dost a to se ještě osobně neznámé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
307
22.9.20 08:01

A tebe to tak hrozně tíží? Nepotřebuješ ho při nástupu do nového zaměstnání, nevím, proč se o tom s ní bavíš. Logicky, zatím si evidenci neukončila, tak nedostaneš potvrzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6732
22.9.20 08:04

„kolegové a kolegyně, kteří jsou také zatím vedení na ÚP“
Co to je za podnik samých budoucích zaměstnanců? Jak o sobě víte? Kde se kontaktujete? :nevim:
Ty máš komumikovat s personální tvého budoucího zaměstnavatele, nic ostatního tě zajímat nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5253
22.9.20 08:13

@Danielss takže zatím jsou to úplně cizí lidé. Ať si hledí svého a jak to máš ty jim může být úplně u zadku. Navíc proč se vůbec kvůli tomu papíru tak nafukujou? Jak podepíšeš smlouvu, tak ukončíš evidenci a je to.

Jinak samozřejmě evidence na UP není nutná a člověk ji může sám od sebe ukončit kdy chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
22.9.20 08:30

Smlouvu už máme. Prakticky čekáme jen na 1.10 a nástup. Jenom že nový zaměstnavatel chce k dokladům i vyřazení na ÚP - což prostě dle referentky nové už nejde. Na naší stránce fb se jen chlap zeptal jak to je a dotyčná naprosto mimo mě chápání předvádí toto 8o přitom (!) O nic nejde, nový zaměstnavatel (i já jsem s ním mluvila ) chce zeptne vyřazení doložit. Čili 1.10 nám ho odešlou z up, konkrétně u mě. A ona? Vysiluje, že by na nikoho nespoléhal, že na ÚP jsme každému ukradení, že papír máme dostat hned když si řekneme, že na našem místě by nechtěla přijít o práci nebo mít problémy jen kvůli byrokratické chybě apod ptákoviny z mého pohledu.

Upřímně, nechápu ji a nechápu co předvádí. :roll: 8o :mrgreen: jinak bohužel, je velká šance že bude se mnou a to opravdu nevím jak přežijí 7 týdnů na kurzu s takovou… Opravdu nevím. Už podle psáno je velice arogantní jedinec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1877
22.9.20 08:41

Tak si čistě teoreticky představ, že by ti dnes vydali potvrzení o vyřazení z evidence ÚP, a slavný zaměstnavatel ti 30.9. večer pošle sms, že nemáš chodit, že nástup se nekoná. A stát se to může. Řešíš nesmysly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
22.9.20 08:46

Vykašli se na ni alespoň do doby, kdy s ní opravdu budeš muset pracovat. Ať se stará o svoje. O práci nepřijdeš, papír doneseš, sama píšeš, že to zaměstnavateli stačí zpětně. I když upřímně nechápu, co mu je do toho, to spíš ÚP by mělo zajímat, že už pracuješ, ale tak prostě to tak mají. Na kolegyni bych si dala do budoucna pozor, když už teď se plete do cizích záležitostí. Jo a mně před rokem taky ten papír přišel až později poštou, taky mi ho nedali hned, jak jsem donesla pracovní smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
22.9.20 08:52

Ale mě je její názor jedno. Vím, že ani já ani jinou nastoupime. Ale jde mi o to jak ji setřit. :mrgreen:

Zaměstnavatelé to zajímá, protože se jedná o státní složku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73299
22.9.20 09:02

@Danielss Tak prostě dojdi na UP a nech se na vlastní žádost vyřadit k dnešnímu dni, nechápu, co na tom hledáš za složitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
22.9.20 09:20

Cože??? Co to sem pleteš proboha - nemá to nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
22.9.20 09:25
@Danielss píše:
Ale mě je její názor jedno. Vím, že ani já ani jinou nastoupime. Ale jde mi o to jak ji setřit. :mrgreen:Zaměstnavatelé to zajímá, protože se jedná o státní složku

Tak když máš potřebu ji setřít, jestli ty nebudeš podobný případ jako ona :roll: To budete mít panečku kolektiv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5857
22.9.20 09:29
@j.a.n.i1 píše:
@Danielss Tak prostě dojdi na UP a nech se na vlastní žádost vyřadit k dnešnímu dni, nechápu, co na tom hledáš za složitosti.

Jo, tys to prosím tě vůbec nepochopila :mrgreen: Tady nejde o to, jestli ten papír ÚP musí nebo nemusí vydat a kdy, ALE - jak co nejlíp setřít na FB nějakou anonymní pipi, kterou jsem zatím ani neviděla, akorát s ní pak budu muset sdílet pracovní prostor, tak proč si ty vztahy pěkně do začátku nenačechrat, viď :mrgreen: Jak ve školce na písku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73299
22.9.20 09:35

@Michelle_M Tak to jsem fakt nepochopila, že jde o to, jak si znepřátelit lidi v práci, kam budu nastupovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
22.9.20 09:50

Spíš bych řekla usadit. Ne, znepřátelit. Chová se arogantně už teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu