Moje práce a koronavirus

Anonymní
21.9.20 16:06

Moje práce a koronavirus

Dobrý den, moc prosím o radu. Pracuji ve středisku volného času a mám na starost mimo jiné i vedení zájmových sportovních kroužků pro děti a mládež. Jsem v 7 tt a ještě to nikdo samozřejmě neví. Problém je, že pokud se u některého z dětí projeví nákaza, budu muset také do karantény. Jelikož těch kroužků mám několik a přibližně po 15-20 dětech, to můžu být v karanténě pořád, navíc mám strach z nákazy kvůli tomu těhotenství. Co mám dělat? Nosit jen roušku/respirátor nebo co myslíte? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14387
21.9.20 16:11

Jako těhotná fakt nechceš dávat výpověď…

Nos respirátor, mej si ruce, dezinfikuj po kroužcích povrchy, co to jde, choďte ven -co to jen půjde.

Jez opravdu hodně vitamínu C v podobě ovoce a zeleniny, začni užívat rybí tuk - lžičku ráno a večer, trav co nejvíce času venku v přírodě.

Stejně velmi brzo budou volnočasovky opět zavřené.

Příspěvek upraven 21.09.20 v 16:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18914
21.9.20 16:11

Ja bych to riskla, tak holt mozna nekdy pujdes do karanteny no :nevim: kdyz si nechas napsat nemocenskou, tak budes sedet doma taky non stop. Muzes nosit respirator, jestli se bojis nakazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
21.9.20 16:44

U nás na Moravě jsou kroužky pro volný čas zrušené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
21.9.20 17:00

Ja jsem v 6.měsíci a od minulého týdne radši doma :? Taky jsem měla strach, že to chytím, přece jen těhotný mají oslabenou imunitu a rozhodně tomu nechci jít naproti. Neschopenku mi gynekoložka vystavila hned nemusela jsem jí přemlouvat asi se to dá pochopit že ty těhotný mají obavy trochu větší…nebojime se jen o sebe.Je to na tvém uvážení…doma být můžeš ale budeš se nudit každopádně eliminuješ riziko nákazy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
21.9.20 19:47

Dobry den, ja bych to nehrotila a chodila normalne do prace. Kdyz vas nekdo da do karanteny, tak hold budete tech 10 dni od posledniho kontaktu v karantene. Sedet skoro cele tehotenstvi doma a mit jen omezene vychazky, to bych teda nechtela. Chytit to muzete v obchode nebo MHD a kdyz se zavrete doma, tak to zase bude narocne psychicky a zhorsi se fyzicka kondice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3148
21.9.20 21:57
@korneli píše:
U nás na Moravě jsou kroužky pro volný čas zrušené.

U nás na Moravě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama